Įkraunama...
Įkraunama...

Tuberkuliozė

QUOTE(bertita @ 2017 03 16, 16:20)
Sveiki,sirgau sia liga pries 6 metus.Buvo uzdara forma.Irgi esu visiskai normali,uzimu vadovaujama darba,niekad nebadavau ir pan ir va susirgau ;( issigydziau gerdama vaistus 6men kadangi dar buvo tik pradzia.Dabar vel atrodo pradejau koseti,bet rado refliuksa,vakar dar pasidariau plauciu foto,rodo kazka kaip surandejimus tai labai tikiuosi kad cia nuo ano sirgimo bet vistiek vaziuosiu y romainius kad palygintu su senais rentgenais.Labai bijau bet tikiuos geriausio.Aprase parase fibroziniai pakitimai ar kazka pan.O kam buvo plauciuose skysciu,tai matesi rentgene?bijau visokiu bronchoskopiju,pleuritu ir pan.



Sveiki mano atveju buvo pleuritas ir nieko jie nemate per skyscius nes kaip suprantu plauti uzspaude buvo skysciai. Rentgenu matomi skysciai yra ypac kai daro sonini rentgena tai jei jums jo nemate tai ir nera o bronchoskopija tikriausiai darys ir ziures kas cia yra (ims meginuka). Procedura nera maloni bet istverti galima
Atsakyti
QUOTE(Kar0lina88 @ 2017 03 16, 20:49)
Sveiki mano atveju buvo pleuritas ir nieko jie nemate per skyscius nes kaip suprantu plauti uzspaude buvo skysciai. Rentgenu matomi skysciai yra ypac kai daro sonini rentgena tai jei jums jo nemate tai ir nera o bronchoskopija tikriausiai darys ir ziures kas cia yra (ims meginuka). Procedura nera maloni bet istverti galima

Bet manau vistiek pirma jie visokius pakitimus ir pan mato is rentgeno.O paskui tiria giliau
Atsakyti
QUOTE(bertita @ 2017 03 17, 11:38)
Bet manau vistiek pirma jie visokius pakitimus ir pan mato is rentgeno.O paskui tiria giliau


Kaip rasiau man rentgenas nieko nerode o pakitimai buvo tai kas kaupesi skysciai o liga atrado tik paemus biopsija t.y tu skysciu
Atsakyti

Laba diena, Gal yra, kas gydesi šią ligą Klaipėdoje? Labai prašau jei tokių yra atsiliepkit, arba parašykit i AŽ .....

Atsakyti

Laba diena, Gal yra, kas gydesi šią ligą Klaipėdoje? Labai prašau jei tokių yra atsiliepkit, arba parašykit i AŽ .....

Atsakyti