Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologinės ligos 3

Taip ir beveik visi žili ir nesigarbanoja, o kaip kailiukas. Dar ir dabar vaikštau su skaryte ir laukiu nesulaukiu, kada dažyti galėsiu. Pasirodžiau kirpėjai - tai tik po kelių mėnesių dažyti galės, labai jų daug bet silpni. šiaip visai gražiai atrodau, tik visi įsimins mane žilą, beje aš ir nalabi jauna, tikčiau Jums į mamas man 44 metai. blush2.gif
Atsakyti
Ir as isiterpsiu...Visom sergancioms linkiu dideles stiprybes ir tikejimo, jog iveiks savo liga...mes irgi buvom susidure su sia beda, todel tai labai skaudi tema...Sekmes ir geros kloties!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Veite: 05 gruodžio 2005 - 16:25
ADIS- Tu Per jauna save nurašyti kaip žilą seną ir beje, aš pažįstu moterį, kuri žila patapo nuo 30-ies.. tokie genai, bet ji gražiai balta balta. ir nedažo, nes tokios spalvos neišgautum jokiais dažais biggrin.gif
ir mama būt esi per jauna, taigi mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Žinau, tiesiog vakar taip pasirašė. Niekada ir nebuvau tokia žila. Po chemijos žilų plaukų labai, labai padaugėjo. mirksiukas.gif
Tiesą sakant nelabai ir pegyvenu, tik skarytės atsibodo, perukų nepirkau, nes nelabai tiko, tie, kuriuos matavausi. Vasara buvo, gavau daug gražių skarelių dovanų, kelias pati įsigijau ir mandravojau. Tiesiog atsibodo, noriu pereiti per lauką su savais plaukais ir, kad vėjas juos kedentų ir taršytų ax.gif Va toks paprastas noras.
Dėl amžiaus, jaučiuos labai jauna (ir atrodau gerokai jauniau) - tai labai gražūs metai. Panelės mano jau nebemažos (galėtų dar didesnės būti - toks turbūt kiekvienos sergančios mamos noras), buitis, gyvenimas sutvarkytas ir viskas yra labai puiku... bet sergi. Toks likimo atsiųstas išbandymas.
Visos ir visi mes perjauni sirgti. Kartais labai bijau, bijau ligos ir ateities, veju tą baimę, kuo toliau nuo savęs.
Labai gerai, kad yra šis skyrelis, kur galim tiesiog viena kitą drąsint, guost ir palaikyt. Kai kam nors pritrūksta optimizmo, drąsos atsiranda kas nors kitas ir paskolina tam kartui savojo. 4u.gif Laikykimės.
Noriu pasidžiaugti neseniai gavau dovanų iš tolimos Prancūzijos. Mano vyro sesuo ten nutekėjus, vis planavom nuvažiuoti, aplinkybės taip klostės, kad vis tekdavo kelionę atidėti. Taip ir nenuvažiavom kartu su vyru. Džiaugiuos todėl, kad jos vyro tėvai atsiuntė man pašventintą Marijos medalioną, linkėdami drąsos ir stiprybės. Šie žmonės manęs net tiesiogiai nepažįsta , bet tai netrukdo linkėti iš širdies pačio geriausio, labai buvau sujaudinta. Tai va ir Jūsų palaikymas man labai, labai svarbus. Vien žinojimas, kad bet kada galiu kreiptis į Jus didelis džiaugsmas. group.gif
Atsakyti
QUOTE(vovera @ 2005 12 05, 14:16)
Sveikutes merginos, prisijungiu ir as prie jusu  4u.gif  Mano tetis serga plauciu veziu, penktadieni dare pirma chemoterapija. Kadangi su tuo dar neteko susidurti, turiu keleta klausimu  g.gif  Tetis dabar nieko nevalgo, nes skundziasi, kad jam visai sustojes skrandis. Geria tik vandeni. Ar nebus blogai tokia "dieta"? Maisto jam visiskai negalim isiulyti. Gal tiesiog reikia palaukti kol apetitas pats atsiras?  g.gif

pabandyk rauginti natūralų jogurtą - ten tų bakterijų atstatančių yra... bent jau mano tėtis tokį valgo po vaistų dozių, nes jam irgi sutriko virškinimas.... pirktinių negali - ten matyt jaučia kažkokias medžiagas įdėtas...
Atsakyti
QUOTE
O kodėl skrandis stoja? Jūs chemiją jau pabaigę? Ar čia spindulinės poveikis? Bet, kiek suprantu ir ją baigėt? Manęs tai dar laukia spinduliai ar sunkiai įveikėt? Gal ir turit praktinių patarimų, klausiu kaip patyrusių.


nelabai aš noriu gąsdint, bet maniškiui spindulinė net buvo sunkiau už chemiją. Gal dėl to, kad organizmas jau nusilpęs buvo g.gif Ir plaukai tik per spindulinę kuokštais eit pradėjo. Bet įvekiami tie spinduliai, tikrai įveikiami. 4u.gif Maniškiui labai ryklę skaudėjo, tai šaltalankių aliejaus duodavau išgert, kad nors kiek maistas lengviau nusirytų, bet jam kaip tik ties kaklu švitino, todėl ryklė ir išopėjo.

Sėkmės besigydančioms ir stiprybės.


Atsakyti
Sveikos visos 4u.gif Perskaiciau Adis zodzius ir net susigraudinau.Arteja Kaledos ir taip norisi,kad visi pajustu ju dvasia,taptu geresni,atlaidesni,o sergantys greiciau sveiktu.Linkiu visoms stiprybes ir daug daug sveikatos drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(adis @ 2005 12 05, 15:27)
Manęs tai dar laukia spinduliai ar sunkiai įveikėt? Gal ir turit praktinių patarimų, klausiu kaip patyrusių.


Tau krūtis,jei neklystu( atsiprašau,jei būsiu supainiojus)?
Mano mama tai pernešė, galima sakyt, normaliai,jei toks žodis aplamai čia vartotinas.Palyginti su chemija negaliu,nes jai neskyrė.
Iš pradžių buvo ir visai nieko, tik vėliau pradėjo skaudėti švitintą vietą,lyg būtų smarkus saulės nudegimas.Jai padėjo tepimas aliejumi.O "miau' mama vartojo tokį "Soliaris"losjoną ar pienelį.Jis brangus,bet, jei reiks detalių-pranešiu.
Gerų dienų 4u.gif
ps.O aš storėju biggrin.gif Sako,bernas bus,velnias,mergiotės norėjau biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos hi.gif

Na as po biskuti pradedu gydymo procesa biggrin.gif Snd parsitempiau menesiui interferono, stovi saldytuve dbr wink.gif pradesiu leistis po keleto dienu, nes iki siol maitinau dukryte, tai dbr va reikia nutraukt maitinima. na bet pora men paaugo su mamos pienu, ir tai gerai smile.gif

Kita sav vaziuosiu i santariskes pasitart del tolesnio gydymo, manau pasirysiu transplantacijai. Snd isfaksavau visus savo duomenis, norisi ir su Vln pasikonsultuot, nors Kauno hematologais irgi nesiskundziu.

Dukryte sveikute grazute, man irgi nuotaikos kol kas geros. Tikiuosi organizmas toleruos interferona - gerai jausiuosi, nes dar sesija pries akis tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Siracusa: 06 gruodžio 2005 - 22:34
QUOTE(adis @ 2005 12 05, 16:11)
beje aš ir nalabi jauna, tikčiau Jums į mamas man 44 metai. blush2.gif

Puiku, kad cia parasai. Mano mama irgi labai nori, kad isivestume Interneta ir ji pati be mano tarpininkavimo skaitytu si skyreli. Jai nuolat perpasakoju ka jus cia rasot. ax.gif Turbut reiks tam skirt pinigeliu ir isivesti.
Atsakyti
QUOTE(Siracusa @ 2005 12 06, 15:32)
Sveikos hi.gif

Na as po biskuti pradedu gydymo procesa biggrin.gif Snd parsitempiau menesiui interferono, stovi saldytuve dbr wink.gif pradesiu leistis po keleto dienu, nes iki siol maitinau dukryte, tai dbr va reikia nutraukt maitinima. na bet pora men paaugo su mamos pienu, ir tai gerai smile.gif

Kita sav vaziuosiu i santariskes pasitart del tolesnio gydymo, manau pasirysiu transplantacijai. Snd isfaksavau visus savo duomenis, norisi ir su Vln pasikonsultuot, nors Kauno hematologais irgi nesiskundziu.

Dukryte sveikute grazute, man irgi nuotaikos kol kas geros. Tikiuosi organizmas toleruos interferona - gerai jausiuosi, nes dar sesija pries akis tongue.gif

Kokia fainulka tavo mergytė, tokia ružavutė wub.gif
Gydykis mamyt, turi tokį angelą, dėl jos turi viską padaryti. Linkiu kuo puikiausių rezultatų drinks_cheers.gif
Mes ruošiamės šventėms. Kartkartėmis prisimenam, kad sausį vėl vizitas pas daktarus, bet šiaip nuotaikos geros.
Atsakyti
Ačiū už informaciją apie spindulinę. Jei dar ką nors sužinosit, pasidalinkit, žinojimas tikrai nepakenks.
Bastetės žinios labai malonios, storėk, storėk, labai smagus ir malonus užsiėmimas. :hihihi:Tarp sūnaus ir mamos, sako, būna labai geras dvasinis ryšys.
Siracusa - maniškė irgi Rusnė, mes dažniau Rusnele, vadinam. Rusnytė - labai, labai gražu. Tikriausiai žinai, kad vardadienis kovo 1 d. Taviškė gražuolė. Sava ir nesiskundžiu. Mokslų nemutraukei? Na ir šaunuolė! Žaviuosi Jumis abiejomis. Būtinai parašyk kaip seksis Vilniuje. smile.gif
Atsakyti