Įkraunama...
Įkraunama...

Geras instruktorius Kaune

Rekomenduoju Vilių iš Auto ABC Savanorių pr. thumbup.gif
Atsakyti
Gal dar kas ką nors gero pasiūlyti gali? aš irgi ieškau instruktoriaus..Gal kas žino kaip rasti Vilių iš ABC auto (toj vairavimo mokykloj jis jau nedirba)?
Atsakyti
Instruktoriaus minėto nežinau, bet kiek žinios neša mašiniukai (auto abc) ten geroookai seni, mokytis tas gal ir netrukdo, bet mokytis naujesniu vis tiek gerokai smagiau tongue.gif
Šiaip gal rasi ką įdomaus šioje temoje.
http://www.supermama...pic=3147&st=492

Galiu rekomenduot tik žmogų, kuris moko mane pačią ("Zebro" mokykloje), nes kitų tiesiog nepažįstu, bet jį ir taip visos rekomenduoja topsecret.gif

biggrin.gif
Atsakyti
man patiko mano instruktorius smile.gif dirba jis a.šančiuose esančioje Vaižganto vid. mokykloje (ten vyksta vairavimo kursai). Arūnas Pažemeckas. Nepasakyčiau, kad jautrios sielos, ar tolerantiškas... Bet man patiko, kad jo visa esybė skatino stengtis ir labai bijojau prieš jį "pasišikt" (atsiprašant) ax.gif blush2.gif bet vairuot išmokė, dar išmokė nebijot nei savęs už vairo, nei kitų auto kelyje..ir aikštelėj jo patarimai l.geri. tokia mano patirtis ir patarimas smile.gif
beje, kursai ten tikrai nebrangūs
Atsakyti
QUOTE(zhmonijus @ 2006 09 02, 00:57)
man patiko mano instruktorius smile.gif dirba jis a.šančiuose esančioje Vaižganto vid. mokykloje (ten vyksta vairavimo kursai). Arūnas Pažemeckas. Nepasakyčiau, kad jautrios sielos, ar tolerantiškas... Bet man patiko, kad jo visa esybė skatino stengtis ir labai bijojau prieš jį "pasišikt" (atsiprašant)  ax.gif  blush2.gif bet vairuot išmokė, dar išmokė nebijot nei savęs už vairo, nei kitų auto kelyje..ir aikštelėj jo patarimai l.geri. tokia mano patirtis ir patarimas smile.gif
beje, kursai ten tikrai nebrangūs




o kiek tas nebrangu?
gal kas kaune RIGVEDOJE teises laiket? kokie atsiliepimai ir t.t. smile.gif
Atsakyti
na as teises jau pries pusmeti issilaikiau, mokiaus Mobiliuose Zmonese, vazinejau su Zenonu, tai tik 9 vaziavima su juo pravaziavom egzamininius marsrutus pirma karta(mat jis buvo garantuotas, kad as pas ji imsiu papildomus vairavimus) ot naivuolis! biggrin.gif nieko jis manes neismoke.. ko tik bepaklausi, tai koki nors nejuokinga bairi suskelia arba isvis tyli ir nieko neatsako. Be to jam daznokai prireikdavo namo uzsukti papietaut, ar zmona aplankyt, tai turedavau prie jo namo sedet masinoj ir laukt, o kad nesvaistyciau laiko veltui, tai turedavau mokytis begius perjunginet, nu virsune lotuliukas.gif dar ir dbar kartais pro jo namus pravaziuot tenka, tai vis prisimenu thumbup.gif

po to draugo mama pasiule savo instruktore is arv auto, tai zinokit tik su ja vazinedama supratau, kad Zenonas manes is tikruju nieko neismoke. Su ja pravaziavom tris kartus egzaminu keliais ir kuo puikiausiai buvau pasirengus. Taigi rekomenduoju Regina +37065164528 (nznau tik ar nr nepasikeites, siaip ji man rodos dirba Garliavoj, is manes uz 1.5val imdavo 30lt). Superine motera thumbup.gif

beje, Mobiliu Zmoniu puslapy deda tik gerus atsiliepimus, blogu nededa.. tai neapsigaukit, nors as tikrai nesu pries sia firma, man visai patiko teorine dalis ir labai patogus laikas, daug savarankiskai gali mokytis, derint su paskaitom/darbu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo malune: 06 rugsėjo 2006 - 22:52
sveikos.noreciau paklaust gal kas zinot kur galima issipirkti pigias,kokybiskas pamokas vairavimo.lankau praita vasara labai prastus vairavimo kursus,kur nieko neismoke ir net blogai moke tam tikru taisykliu!!! schmoll.gif siemet labai isbrango vairavimai,zinau,kad arvauto 2akademines valandos 80lt,kitur70...
Atsakyti
aš ėmiau papildomas pas savo vairavimo instruktorių, mokėjau po 50 litų už 2 akademines valandas.
Atsakyti
Aš du kartus ėmiau papildomas pamokas pas Liną iš ARV. Mokėjau po 60 litų. Tikrai vertos tų pinigų tos pamokos. smile.gif
Atsakyti
bet gal kribuk tu ten ir kursus lankei?nes as kai nuejau paklaut tai man sake 80lt kainuoja
Atsakyti
QUOTE(dilgyte @ 2007 07 09, 10:43)
bet gal kribuk tu ten ir kursus lankei?nes as kai nuejau paklaut tai man sake 80lt kainuoja

Ne, laikiau ARV auto, bet man ten nepatiko instruktorius.
Atsakyti
issilaikiau teorija exsternu, reikia dabar pravazineti 20val. ir nezinau kur eiti ax.gif gal rekomenduotumet ka nors? gerai butu kad nerektu, bet is bedos, jei jau labai super instruktorius, nu mokina gerai labai, tai galetu ir suktelti.. svarbu kad ismokintu mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zuiqtis: 23 liepos 2007 - 13:51