Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologinės ligos 19

QUOTE(ragnez @ 2009 09 30, 15:29)
julija, kaip tu?


Labas. As ligonineje. Ka tik sulasino 4 chemija. Nieko savijauta, planavau net i kursus nulekti, bet turbut liksiu lovoj. Na, o kaip bus toliau - ziuresim.
Atsakyti
QUOTE(adis @ 2009 09 30, 14:51)
Ačiū mergaitės, jog rūpinatės. Man viskas gerai, tiesiog nespėju atsigauti, jau kita chemija. Daug miegu, daug guliu lovoje, nėra jėgų, tai vienos rankos uždegimas, tai kitos. Vargina temperatūrų svyravimai. Gydymas jau įpusėjo, bet rezultatų nėra. Gydytoja ruošiasi įvesti papildomą medikamentą Avastiną. kai naujienos tokios, nelabai jomis norisi dalintis. Rytoj, jei leis kraujas, punktuos plaučius...

Laikykites brangioji, smagu, kad vis dar yra alternatyvu, tikekit, kad avastinas pades, nes mums padejo, bet pasitarkite del krauja skystinanciu vaistu, nes mano teciu nepavartojus skystinanciu, nuo avastino is karto rankoje susidarydavo kresuliai, avastinas tirstina krauja.
Atsakyti
QUOTE(-Julija- @ 2009 09 30, 15:10)
arune, saulelydi, del kataraktos

Dar vienas niuansas - yra keli lesiukai: kietas ir minkstas. Ligoniu kasos kompensuoja tik kieta, nes pigesnis.



Manau, kad jau yra naujienų
dėl sulankstomų minkštų lęšiukų kompensavimo

Ačiū už informaciją. Pasiskaitinėjau ir aš. Gana populiari operacija

ADIS - ačiū, kad aplankėte mus wub.gif Stiprybės Jums dvasinės ir fizinės
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulėlydis*: 30 rugsėjo 2009 - 19:37
Sveikutės 4u.gif 4u.gif
Pas mane lyg ir viskas gerai. Na, tik tamoksifenas jau daro negerus dalykus - endometriumas išėjo už normos ribų. Nežinau, ar jis dvigubai "ūgtelėjo" per 3 mėnesius, ar tiesiog pamatavo kitas gydytojas. Kol nekraujuoju, ginekologė patarė dar pastebėti. Šiaip reiktų keisti tamoksifeną kitu vaistu, tik kažin ar onkologė keis be gimdos abrazijos. Tai gi laukiu lapkričio tyrimų. Tikiuosi, kad viskas susitvarkys.

Apkabinu jus visas 4u.gif
Atsakyti
user posted image
Mergaitės, mieliausios - kiekvienai po rudeninį žiedelį - jurginą. Įžiebkime savo širdelėse po kibirkštėlę vilties, tikėjimo ir žinojimo. Te išauga ji į liepsną, kuri sušildo ne tik mus pačias, bet ir , kad galėtume tos šilumos padalinti viena kitai, padalinti ir tiems , kurie pas mus užsuka , ir kuriems labai labai jos reikia...

Arūne wub.gif , ačiū,ačiū už naują užuovėją, už gražius žodžius...

Adis wub.gif , ačiū, kad sugrįžai. Stiprėk, ilsėkis ir SVEIK.

Gabija wub.gif , lyriškoji Gabija, ačiū už eiles, kurios verčia suklusti, mylėti ir tikėti...

Ragnez wub.gif , puikūs rezultatai ir tebūna jie puikūs visada...

Tati wub.gif šaunuole, už optimizmą, žingeidumą...

Ifauru wub.gif siunčiu mintimis tau ir tavo mamytei po kibirkštėlę , stipriai apkabinu ir meldžiu, kad liūdesį ir neviltį pakeistų šviesa ir viltis...

Na, ir visos Mergaitės - wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasų lanka: 30 rugsėjo 2009 - 21:28
Labutis,paguldžiau tėtį į lygoninę ,ryte temperatūra pakilo iki 38,5 ,bet guldėsi kėdainiai ,bet ryt bandysiu kalbėtis su daktare gal lėkt į kauną į hematologinį,nes krito monocitai iki 0,61,limfocitai iškilo iki 94 proc. neutrofilai 0,7 proc. ,vkare vėl pakilo temperatūra ,bet jau leidžia antibijotikus ,gal ryt geriau jausis ,nes šiandien nelabai paeina . taip baisu ką nors ne taip padaryt , doh.gif bandysim sulaukt rytojaus ir žiūrėt toliau .
Adis styprybės
Šaunu kad tiek daug jusu gyvena remisisjoj 4u.gif sėkmės ir sveikatos kad visada taip ir butu .
Besigydančiom styprybės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ramune27 @ 2009 09 30, 23:31)
Besigydančiom styprybės  4u.gif

Ir tau, mieloji, ir tavo tetukui stiprybės. Tokiu atveju gal tikrai geriau būtų ten, kur gydotės... Laikykitės. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(rasų lanka @ 2009 09 30, 22:19)
Ifauru  wub.gif siunčiu mintimis tau ir tavo mamytei po  kibirkštėlę , stipriai apkabinu ir meldžiu, kad liūdesį ir neviltį pakeistų šviesa ir viltis...


Ačiū blush2.gif Gal kaip nors duos Dievulis kokį šiaudelį išlipimui iš šitos duobės...
Atsakyti
INFO
http://www.moteris.l...au_nuvyti_vezi/
Atsakyti
Labutis visoms!

Skaitau jusu temuke,prisicituoju,o parasyt neikaip nebespeju blush2.gif ,mano mazoji kai pradejo ropinet,visur stotiis-tai tik spek gaudyti wub.gif

Mano mamai pirmadieni sulasino antra Gemzaros dali,sisyk geriau jauciasi,pakolkas nebuvo uzkilusi temperatura,tik kelios dalys.Tikiuosi,kad si chemija jai pades.

Savaitgali(pries Gemzara) mama visai gerai jautesi-tai vaziavom i kaimo sodyba Anyksciu raj.ir tuo paciu padarem ekskursija po rajona-aplankem ARKLIO MUZIEJU,PUNTUKO AKMENI,BILIUNO TEVISKE,LAIMES ZIBURI.Mama aisku nelipo i Laimes ziburio kalna,bet prie Puntuko buvo,ir po Arklio muzieju pavaiksciojo thumbup.gif .Jau daug menesiu taip gerai nesijaute. :wub:Buvo labai smagu. wub.gif

QUOTE(rasų lanka @ 2009 09 29, 22:07)
Labukas vakariukas, Mergaitės4u.gif Kaip sakoma - "prisiduodu", kad bent jau dėl mūsų būtumėt žinojime... ax.gif Visoms ačiū už palaikymą. Net Šiandien (šovėme du zuikius). Aš taip pat buvau užsirašiusi echoskopui, o po to iškart pas mamytės gydytoją. Echoskpuotoja patarė irgi, kaip rožinis autobusiukas - pasidaryti genetinį tyrimą, o gydytoja sako - ką tu tuo laimėsi, juk vis tiek tikriniesi ir seki save, ką tas žinojimas tau duos... Taip , kaip ir nurimau, bet... per pusmetį padaugėjo cistų, o vieną įtaria fibroadenomą... unsure.gif  Po 2 mėn. vėl echoskopija. Taigi, gal nusimatys ir operacija, bet tikiuosi, kad to neprireiks. Na, derlinga aš moteriškais vaisiais - kiaušidžės cista, mioma(viena išoperuota, kita stojusi į vietą), papukai su "ažūrais". Gydytoja sako, kad tai skydliaukės sutrikimo pasekmės , bet ir jos jau nebeturiu... Sakiau, važiuosiu pas Balvočiūtę dėl savo moteriškosios pusės, gal padės... g.gif
Bet dėl viso to nepergyvenu tiek jau. Svarbu, kad šiandien vieni kitiems su mamyte šypsojomės ir viskas gerai, o poryt jau su mumis ir tetukas bus... thumbup.gif



Kaip dziugu,kad mamytes tyrimukai geri wub.gif

O idomu kiek tas genu tyrimas kainuoja g.gif .As vis galvoju pasidaryt,bet net nepasidomejau kiek kainuoja blush2.gif

Sveikatytes jums visiems! 4u.gif

QUOTE(rasų lanka @ 2009 09 29, 23:25)
Tariausi su gydytoja. Ji neprieštaravo.  Pradėjom vartoti dar per chemoterapijas.
Vartojam tiksliai taip kaip parašyta ant buteliuko, be to aš turiu ir tokios menkos literatūros, taip pat domėjausi rusų onkoforumuose, taip pat šnekėjau su Balvočiūte. Tiesiog šis variantas mums buvo, kaip ir pigiausias, mažiausiai sueikvojantis laiko sąnaudų, o labiausiai imponavo, kad k tinka įvairios lokalizacijos vėžiui gydyti, net ir vėlyvose stadijose. Bet yra  ir BET. Vartojant Befubginą (juodajį beržo grybą) negalima leisti gliukozės ir penicilino grupės antibiotikų. Pvz. Molovičko rašo, kad jis geriamas be pertraukos 5-6 mėn. Bet Balvočiūtė ir mūsų VVaistininkas(dėl jo irgi kažkodėl neramu g.gif ) sako, kad tarp bet kokių žolelių reikia kas kelios savaitės daryti pertraukas. Taip mes ir darome. Taip pat dar rašoma, kad pavartojus šį preparatą ilgai, kai ateina stabilizavimąsis ar pagerėja savijauta, didžiausią klaidą daro tie, kurie jį nutraukia vartoti, manydami, kad jau viskas gerai ir jo nebereikia. Tai yra tk paviršinis išgydymas(čia aš primityviai parašiau blush2.gif ) Jį būtina ir toliau vartoti, bent jau keletą metų... Na, daug visokių čia aš prisiskaičiusi, bet kaip iš tikrųjų yra ir bus , mes nežinom. Tiesiog pasirinkom šį būdą šalia pagrindinio gydymo...

P.s Tiesa, kai vartojome chemijų metu, nutraukdavome likus savaitei iki kito lašinimo, kad pailsėtų organizmas...


Gal galit pasakyt kaip jusu mamyte ta Befungina geria?Po kiek ir kaskiek daro pertrauka?Nelabai supratau kada mamyte nutraukdavo gert chemiju metu,rasot,kad likus savaitei iki lasinimo,o kada vel pradedavo? blush2.gif

Mano mama pries chemijas irgi gere,bet paskui nutrauke.




QUOTE(adis @ 2009 09 30, 14:51)
Ačiū mergaitės, jog rūpinatės. Man viskas gerai, tiesiog nespėju atsigauti, jau kita chemija. Daug miegu, daug guliu lovoje, nėra jėgų, tai vienos rankos uždegimas, tai kitos. Vargina temperatūrų svyravimai. Gydymas jau įpusėjo, bet rezultatų nėra. Gydytoja ruošiasi įvesti papildomą medikamentą Avastiną. kai naujienos tokios, nelabai jomis norisi dalintis. Rytoj, jei leis kraujas, punktuos plaučius...

Daug daug sveikatytes jums! wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liutukeee: 01 spalio 2009 - 09:04
Sveikos mergytes:)

Kastonai...ruduo.. Kaip grazu! Dar reikia geltonu lapu, na ir t saules ir silumos.. Darbe baigsiu susalti:)

tati,

mano mama irgi nenoriai kalba apie savo liga, vis prakalbinu jai, sakau, kad reikia tiketi, svarbiausia tiketi ir noreti ir galvoti apei pasveikima, bet ji tyli.. Nesigilina epr duag i liga, nezino, nei kokia stadija nieko.. Viska knotroliuoju as ir tetis. Gal ir gerai, gal jinia bando knocentruotis i pasveikima, bent draugem telefonu sneka, kad nori kuo greiciau pasveikti ir toliau duag visko veikti.
Dabar guli lovoje ir bando dirbti, kad koncentruotusine i liga. Gal ir gerai. Bet matyt dar praejo mazai laiko ir jinai vis dar bando sugyventi su ta mintim.
Vakar kalbejau su psichologe, kad dauguma zmoniu suzinoje savo diagnoze, bega nuo jos.. bando nesigilinti ir negalvoti, kad serga.. Tai nera blogai, bet svarbu, kad viduje butu optimizmo.

ifauru,

mano mamai dabar irgi nugara apskausta, tai buvo pirmasis ligos pozymis.. Tada seimos gydytoja siutne i manksta dar kazkur, bet apie liga nebuvo net tokiu minciu.. Bet keista, kad ir po operacijos skauda..

Adis,

Laikykis! Visos labai laukiam, kada pasijausi geriau. Stiprybes!

Merginos, kas yra KT? g.gif g.gif

Pries 2 dienas buvua ligonineje, chemtoerapijos skyriuje, tai kazkaip ten man ramu ir gera..Visi sedi, lasinasi, kas knyga skaito, kas muzikos klauso, kas siaip sneka. Maciau kaikurie zmogiukai, kartu buvo ateje.

Laukiam spalio 21d, kai mamai pakartotinai darys tomografija.
merginos, ar jums budavo taip, kad tik 2 men po operacijos darydavo chemoterapija?
kazkaip nerimauju, kad per duag laiko jau praejo..
Vis niekaip neprisiskambinu dietologei, pasitarti, ko galima valgyti ko negalima.. Nes radom su mama pora knygu, bet visur skirtingai raso, vienur raos, kad reik dietinio maisto, neriebaus, kitur raso, kad reikia kuo riebesnio. Vienur raso, kad negalima zirneliu, kitur, kad reikia zirneliu..
BejE, internete paskaiciau, kad sveika valgyti avokadus, jie ten turi kazkokiu medziaga pries vezines lasteles, gal ka zinot apie tai? Gal dar ka galite rekomenduoti, kas dar yra sveika?

4u.gif
Papildyta:
merginos,
o kas ta Balvociute?
Atsakyti
adis, oro_buckis.gif

Teta, tai tikriniesi pas ginekologa kas 3 menesius? Ir ultragarsu tikrina kiekviena karta? Nes mane tik karta i pusmeti.
Del Tamoksifeno pakeitimo, tai atrodo, kad tik jis ir tinka, jei nera klimakso...

Julija, o tu VUOI ligonineje?
Atsakyti