Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologinės ligos 19

QUOTE(.GABIJA. @ 2009 10 25, 00:17)
Mano žentas bulvinius blynus valgo su uogiene.Iki šiol nesuprantu šio derinio.


hihihi.gif mūsuose kitaip nė negalėtų būti - tik su grietine:)
o va vyras tokius išmislus sugalvoja, kad gėda žmogui pasakyti - maišo grietinę su braškių uogiene, dažo į tą gautą masę blyną ir kiša burnon doh.gif
ale o bet tačiau - ko tik nebūna irnesakyk.gif pvz daug kas stebisi, kad sekmadieniais kepu miltinius blynus su silke hihihi.gif
čia toks poliksmis off topicas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nothing sweet: 25 spalio 2009 - 09:28
QUOTE(nothing sweet @ 2009 10 25, 11:27)
o va vyras tokius išmislus sugalvoja, kad gėda žmogui pasakyti - maišo grietinę su braškių uogiene, dažo į tą gautą masę blyną ir kiša burnon doh.gif

Jokios gėdos... hihihi.gif Nerealus skonis ir su blynais, ir su varškės virtinukais... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(nothing sweet @ 2009 10 25, 10:27)
: pvz daug kas stebisi, kad sekmadieniais kepu miltinius blynus su silke  hihihi.gif
čia toks poliksmis off topicas  smile.gif


Sekmadienį nekviesk manęs į svečius, aš užsiėmusi lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(nothing sweet @ 2009 10 25, 11:27)
  pvz daug kas stebisi, kad sekmadieniais kepu miltinius blynus su silke   hihihi.gif
čia toks poliksmis off topicas  smile.gif

Mes tai vadiname " silkė patalėliuose". tongue.gif Mūsuose dar kepame keptuvėje silkę, išimam kauliukus, sudedam į puodą, užpilam kefyru (galima rūgpieniu, pasukom - pagal skonį) , įpjaustom svogūnų laiškų, krapų, petražolių... Geriausia, kad ta "makalaika" pastovėtų valandėlę kitą. Valgom su kar6tom bulvėm su lupena. Na, čia žemaitiškai viskas. Bet kas toleruoja pienišką ir kam "patižusi" širdelė, labai atgaivina...

***

Labas rytas, Mergytės... wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasų lanka: 25 spalio 2009 - 10:54
QUOTE(.GABIJA. @ 2009 10 25, 12:20)
Sekmadienį nekviesk manęs į svečius, aš užsiėmusi  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(.GABIJA. @ 2009 10 25, 11:20)
Sekmadienį nekviesk manęs į svečius, aš užsiėmusi  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

hihihi.gif didelio čia daikto - man daugiau liks cool.gif
beje, įdomus dalykas - mano uošvienė sako, kad blynai su silke yra Kūčių patiekalas. kilusi ji iš Kauno apylinkių. o manam suvalkiečių krašte tokie blynai "kasdieniški" būdavo. regis, tokia nedidelė mūsų Lietuvėle, o "maistiniai" skirtumai kone kiekvienam kaime vis kitokie smile.gif

QUOTE(rasų lanka @ 2009 10 25, 11:26)
Mes tai vadiname " silkė patalėliuose". 

ojojoj, nesiryžčiau nieku gyvu blush-anim-cl.gif


mergaitės, gal yra žinančių, kaip Tikėsiu laikosi? parašė man žinutę saulėlydis* (ačiū jai wub.gif ), kad perdavė kontaktus artimiesiems, bet tyla iš jų - matyt, su kraujuku viskas gerai, gavo. norėtųsi gražių žinių, kad ir pati geriau laikosi heart.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nothing sweet: 25 spalio 2009 - 11:15
QUOTE(rasų lanka @ 2009 10 25, 12:26)
Mes tai vadiname " silkė patalėliuose". 

Silke patalėliuose vadiname tuos blynelius su silke. O jau kur su kefyru ir bulvėm - tai balta cebulyne vadinam... biggrin.gif
Tikrai maža Lietuvėlė, o kiekvienas regionas turi savo patiekalus ir tikriausiai skrandukai labiau prisitaikę būtent prie to regiono, iš kurio esam kilę... 4u.gif Todėl ir kai kuris maistas rodosi esąs nepriimtinas...

***

Mamytė vakar vakare turėjo temperatūros, nors ir keletą dalių , bet gėrė tik arbatas, Sinupret ir vakare Paracetamolio tabletę. Šiandien jaučiasi truputi geriau, bet visai užkimusi. Gal kaip nors išpūsime tas nesąmones. Tai vakar ir šiandien gulinėja, valgo, skaito, žiūri teliką ...

Mane keistai veikia tas laikrodžių persukimas. Atrodo, atsikėliau seniausiai, daug darbų nuveikiau, o dar tik 12 val. ax.gif
Atsakyti
pasiskambinau gydytojui savo, paklausti, kaip klostosi reikalai remonto planavime, tai pasake, kad mano KT nuotraukos Tailande, traumatologu konvencijoje, sprendzia, kokia struktura protezavimui pasirinkti blink.gif Ir galvok dabar zmogau ka nori - ar dziaugtis, kad daug gydytoju spres si klausima, ar pergyventi, kad tai sudetingas procesas doh.gif Belieka tiketis geriausio ir ... laukti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(tati @ 2009 10 25, 14:24)
pasiskambinau gydytojui savo, paklausti, kaip klostosi reikalai remonto planavime, tai pasake, kad mano KT nuotraukos  Tailande, traumatologu konvencijoje, sprendzia, kokia struktura protezavimui pasirinkti  blink.gif Ir galvok dabar zmogau ka nori - ar dziaugtis, kad daug gydytoju spres si klausima, ar pergyventi, kad tai sudetingas procesas  doh.gif Belieka tiketis geriausio ir ... laukti  unsure.gif

Tik džiaukis, tati, 4u.gif Juk kuo didesnės gydytojų pajėgos , tuo daugiau pasiųlymų kaip būtų geriau, tuo daugiau praeitos patirties ir teisingesnių sprendimų. Tik tau čia sunku, kai reikia laukti...
Atsakyti
QUOTE(.GABIJA. @ 2009 10 25, 00:17)


Skaičiau, kad maudytis gerai druskos prisodrintoje vonioje , nes išvaro teršalus iš odos.Voniai 2 kg druskos, bet ir nuo vieno kg rankos jau  kyla į viršų.Kaip tik šiandien pasidruskinau.

Labos nakties.

Oho!O negrauzia ?Noreciau isbandyt,bet baisu... blush2.gif




QUOTE(tati @ 2009 10 25, 13:24)
pasiskambinau gydytojui savo, paklausti, kaip klostosi reikalai remonto planavime, tai pasake, kad mano KT nuotraukos  Tailande, traumatologu konvencijoje, sprendzia, kokia struktura protezavimui pasirinkti  blink.gif Ir galvok dabar zmogau ka nori - ar dziaugtis, kad daug gydytoju spres si klausima, ar pergyventi, kad tai sudetingas procesas  doh.gif Belieka tiketis geriausio ir ... laukti  unsure.gif

Dziaukis,kad rupinasi,kuo daugiau gydyoju spres-tuo geriau. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Liutukeee @ 2009 10 25, 13:36)
Oho!O negrauzia ?Noreciau isbandyt,bet baisu... blush2.gif
Dziaukis,kad rupinasi,kuo daugiau gydyoju spres-tuo geriau. 4u.gif


Taigi paskui po dušu nusiplauni.Jei žaizdelių nėra tikrai negraužia.
Atsakyti
QUOTE(nothing sweet @ 2009 10 25, 12:07)
:mergaitės, gal yra žinančių, kaip Tikėsiu laikosi? parašė man žinutę saulėlydis* (ačiū jai  wub.gif ), kad perdavė kontaktus artimiesiems, bet tyla iš jų - matyt, su kraujuku viskas gerai, gavo. norėtųsi gražių žinių, kad ir pati geriau laikosi  heart.gif


Sveikos gyvos,

ačiū nothing sweet ir labins už pastangas ir kontaktus. Vakar dienos duomenimis Tikėsiu būklė buvo stabilesnė, po kraujo lašinimo šiek tiek pakilo visi rodikliai ir hemaglobinas, pasak mamos, pasiekė 61 (oi kaip mažai atrodo doh.gif ). Aukšta temperatūra ir jautri širdies reakcija į viską. Dar buvo komoje.
Šiandien parašiau žinutę mamai, bet tsakymo dar negavau...
Per tuos tris mėnesius nuo rūgpjūčio vidurio Jūs net neįsivaizduojate kiek Tikėsiu ištvėrė doh.gif . Tik, kad ji uždraudė man pasakoti. Jau ir taip daug prišnekėjau, bet nematau čia nieko blogo..

Rasų lanka, mano vyras geria Ciprinolį kai nukrenta leukocitai ir neutrofilų būna mažiau nei 0,5. Kaip mergaitės ir parašė, čia antibijotikas.
O gal mamytė gali karštos citrinų arbatėlės su imbieru ir medumi?

Tikrai tas laikas šiandien keistas g.gif Nepatinka man jis schmoll.gif Tuoj tamsu bus.
Papildyta:
QUOTE(rasų lanka @ 2009 10 24, 23:31)
Žemaitijoj - Mažeikiuose...  biggrin.gif   Ir kokių tik derinių mes nevalgom (turiu omenyje ir kitokį maistą)  doh.gif  Mūsų šeimai su grietine per riebu, bet kiti irgi valgo , pvz. su grietine ir su obuoliene arba su bet kokia kita uogiene...   hihihi.gif Šiandien po ranka pasipainiojo obuolienė...


Aš Mažeikiuose, bet su obuoliene nevalgau mirksiukas.gif Mes perėmėm Tėčio, jis kilęs iš Kėdainių krašto, "išmyslus" ir valgom bulvinius blynus su varškės padažu. Varškytę sutrinti, padruskinti, galima svogūnų laiškų, krapiukų, kas ką mėgsta ir grietinės. Kad nereikėtų makaluotis, kartais perku tepamąjį varškės sūrelį RYTAS (kaip tik akcija Maximoje). Čia Jums, Rasa, jei su grietine per riebu tongue.gif

************
Va kaip tik ir žinių iš Tikėsiu mamos gavau - šiuo metu nei kraujo, nei plazmos netrūksta, o Tikėsiu būklė tokia pat. Ji (mama) dėkinga visom ir visiem už gerus norus ir pagalbą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulėlydis*: 25 spalio 2009 - 14:47