Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologinės ligos 19

Rasų lanka , taip, ir aš skaičiau anotacijoj, kad Ciprinol - chemoterapinis vaistas. Kaip Sveta ir sakė - jis antibiotikas. Man tada jo reikėjo, nes buvau įsisirgus. O jūs dar palaukit, gal praeis su arbatom ar homeopatiniais.

Viena namie... Išleidau dukrą į draugės gimtadienį. Tai pirmas kartas, kai ji taip ryžosi, be mamos. Užaugo... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rasų lanka @ 2009 10 24, 16:10)
Ačiū , Gabija4u.gif - Oksilokoksin -  man neranda tokio vaistuko...



Oscillococcinum
, na aš taip "liaudiškai" parašiau.Reklamuoja jį dabar, bet aš jau anksčiau naudojau.Ot tai užminiau visoms mįslę ir darbo padariau.

Mėsos aš dabar mažiau noriu ir galiu gyventi be saldumynų.Anksčiau be bandelės ar "Manijos" pietūs nesibaigdavo.Žuvį rekomenduoja, bet ji man alergiją kelia, jau vien dėl kvapo, iškepusi namuose skersvėjį darau.Bėda , kad žiauriai nemėgstu daryti valgyti.

Pusryčiams būna grūdų mišinys su vaisiais arba riešutais, įdedu kviečių gemalų , sėlenų , sojų pieno , užplikinu ir po to valgau.Skaniau būtų pasisaldžius, bet to nedarau.Arbata irgi be cukraus.Prie kavos nusipirkau karamelinio cukraus, tai geriu rusiškai, burnoje gabaliukas duoda saldumo pojūtį ir jei didesnis tai lieka ir kitam kartui.
Būna , kad "užsikabinu" , bet dabar reikia nedidelės saldumynų dozės ir pasidaro per saldu iki negerumo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo .GABIJA.: 24 spalio 2009 - 17:02
QUOTE(arune @ 2009 10 24, 16:44)
Viena namie... Išleidau dukrą į draugės  gimtadienį. Tai pirmas kartas, kai ji taip ryžosi, be mamos. Užaugo... smile.gif

Tikrai uzaugo. Kiek tokiu kartu dar bus... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(arune @ 2009 10 24, 18:44)
Viena namie... Išleidau dukrą į draugės  gimtadienį. Tai pirmas kartas, kai ji taip ryžosi, be mamos. Užaugo... smile.gif

"... Greitai vaikai užauga aukšti kaip liepos, šiandien namus dar saugo, o ryt paliekaaaa..." Romantikė teisybę sako, dabar tai bus dažniau ir dažniau...
Neliūdėk viena, nors įsivaizduoju, kai yra tai pirmą kartą, taip ir pagalvoji. Užsiimk kuo nors mėgstamu - siuvinukais, dekupažu... wub.gif Lauksime foto.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasų lanka: 24 spalio 2009 - 16:58
QUOTE(ifauru @ 2009 10 24, 11:30)
Pas mus ne vienas židinukas, bet irgi neoperuoja, nes jei operuotų plaučius, vis tiek kepenyse lieka arba atvirkščiai. "Dveji vartai" - kaip paskė gydytoja.

AR vartojat ką nors nuo spaudimo? Mamai kardiologė rekomendavo į chemijos pabaigą pasididint vaistukų nuo spaudimo dozes, kad paskui spaudimas taip neužkiltų ir jo nereiktų labai mušt - vis tiek apkrova šidžiai. Žodžiu, jau pora chemijų taip bando, daug geriau pavyksta - po to neužkyla tiek daug....

Laikykitės 4u.gif

Mamai ,kad ir buvo tik plauciuose-neoperavo,Chirurgas pajuokavo,kad galim nupjaut pirmiau viena plauti,paskui kita.Man tai visai nejuokinga. verysad.gif

Veliau tik atsirado smegenyse.Mama mane,kad ir kepenyse jau yra zidinys,bet is tikruju-tai nera.

O nuo spaudimo geria NEBILET berods.Jai daugiau problema buna del padaznejusio pulso,ypac blogai jauciasi kaio zemutinis spaudimas susilygina su pulsu.Nuo pulso geria lasiukus.
Mamai spaudimas kartais zemas pasidaro-tai jei gertu daugiau vaistu nuo hipertonijos-tai gali labai labai numusti g.gif

O kiek jusu mamai uzkyla spaudimas?
Atsakyti
QUOTE(.GABIJA. @ 2009 10 24, 18:49)

Oscillococcinum
, na aš taip "liaudiškai" parašiau.Reklamuoja jį dabar, bet aš jau anksčiau naudojau.

Jau išsiryškinau.... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(.GABIJA. @ 2009 10 24, 18:49)
Mėsos aš dabar mažiau noriu ir galiu gyventi be saldumynų.Anksčiau be bandelės ar "Manijos" pietūs nesibaigdavo.Žuvį rekomenduoja, bet ji man alergiją kelia, jau vien dėl kvapo, iškepusi namuose skersvėjį darau.Bėda , kad žiauriai nemėgstu daryti valgyti.

Pusryčiams būna grūdų mišinys su vaisiais arba riešutais, įdedu kviečių gemalų , sėlenų , sojų pieno , užplikinu ir po to valgau.Skaniau būtų pasisaldžius, bet to nedarau.Arbata irgi be cukraus.Prie kavos nusipirkau karamelinio cukraus, tai geriu rusiškai, burnoje gabaliukas duoda saldumo pojūtį ir jei didesnis tai lieka ir kitam kartui.
Būna , kad "užsikabinu" , bet dabar reikia nedidelės saldumynų dozės ir pasidaro per saldu iki negerumo.

Aš net nežinau kaip reaguoti į sojas. Pvz. kiek antai sako , kad pas mus daugiausia sojos ir kukurūzai koncervuoti yra modifikuoti (aš kalbu apie sojos mėsą)..., o su pienu gal tas pats? Taip norėtųsi jo paragauti, bet ... Kažkada laidą klausiau per LRT. Atseit turi būti parašyta, bet nerandu, kad būtų parašyta. Na, aš čia jau seniau ieškojau. Taip ir nebebirkau nieko. O šiaip kai sojų mėsa atsiradusi buvo, valgėme dažnai... ax.gif O kur Jūs perkat tą karamelizuotą cukrų - kam jis skirtas?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasų lanka: 24 spalio 2009 - 17:48
QUOTE(rasų lanka @ 2009 10 24, 18:47)
Aš net nežinau kaip reaguoti į sojas. Pvz. kiek antai sako , kad pas mus daugiausia sojos ir kukurūzai koncervuoti  yra modifikuoti (aš kalbu apie sojos mėsą)..., o su pienu gal tas pats? Taip norėtųsi jo paragauti, bet ... Kažkada laidą klausiau per LRT. Atseit turi būti parašyta, bet nerandu, kad būtų parašyta. Na, aš čia jau seniau ieškojau. Taip ir nebebirkau nieko. O šiaip kai sojų mėsa atsiradusi buvo, valgėme dažnai... ax.gif O kur Jūs perkat tą karamelizuotą cukrų - kam jis skirtas?


O kas čia ką gali pasakyti kas gerai.Pieną man nelabai virškina, todėl naudoju soją. Pora šaukštų per dieną , gal problemų nesukels.O gyvuliukus irgi dabar mandrai šeria, tai ir kas žino mėsos kokybę.Gal reikia valgyti visko po truputi , tai ir kenksmingos ir vertingos medžiagos tolygiai pasiskirstys. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(.GABIJA. @ 2009 10 24, 21:05)
O kas čia ką gali pasakyti kas gerai.Pieną man nelabai virškina, todėl naudoju soją.  Pora šaukštų per dieną , gal problemų nesukels.O gyvuliukus irgi dabar mandrai šeria, tai ir kas žino mėsos kokybę.Gal reikia valgyti visko po truputi , tai ir kenksmingos ir vertingos medžiagos tolygiai pasiskirstys. 4u.gif

Visiškai sutinku, kad nežinome kuo šeria gyvuliukus ir kad maistą reikia valgyti įvairų. drinks_cheers.gif Na, juk kiekvienas ir renkamės pagal poreikius. Suintrigavot - reiks paragauti sojų pieno... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rasų lanka @ 2009 10 24, 16:10)


Grįžom iš tėvelių... Nusižengėm visom mitybos taisyklėm...  blush2.gif  ax.gif  Prikepiau didžiausią bliūdą bulvinių blynų... kad prikirtom su obuolių koše ...

Vau,su obuoliene blink.gif .Dar nesu girdejusi.Pas mus tik su grietine valgo,o MB tai su cukrum smile.gif .Dar esu girdejusi,kad kazkuriame Lietuvos regione su brukniu uogiene valgo.Jei ne paslaptis-tai kur cia taip su obuoliene valgo? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Liutukeee @ 2009 10 24, 23:46)
Vau,su obuoliene  blink.gif .Dar nesu girdejusi.Pas mus tik su grietine valgo,o MB tai su cukrum  smile.gif .Dar esu girdejusi,kad kazkuriame Lietuvos regione su brukniu uogiene valgo.Jei ne paslaptis-tai kur cia taip su obuoliene valgo? blush2.gif

Žemaitijoj - Mažeikiuose... biggrin.gif Ir kokių tik derinių mes nevalgom (turiu omenyje ir kitokį maistą) doh.gif Mūsų šeimai su grietine per riebu, bet kiti irgi valgo , pvz. su grietine ir su obuoliene arba su bet kokia kita uogiene... hihihi.gif Šiandien po ranka pasipainiojo obuolienė...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasų lanka: 24 spalio 2009 - 22:50
Tiesa karamelinis cukrus Maximoje paprastai būna prie gabalinio cukraus, pokelyje.

Mano žentas bulvinius blynus valgo su uogiene.Iki šiol nesuprantu šio derinio.

Skaičiau, kad maudytis gerai druskos prisodrintoje vonioje , nes išvaro teršalus iš odos.Voniai 2 kg druskos, bet ir nuo vieno kg rankos jau kyla į viršų.Kaip tik šiandien pasidruskinau.

Labos nakties.
Atsakyti