Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologinės ligos 19

QUOTE(.GABIJA. @ 2009 10 01, 20:30)
O kas tai yra? Aš angliškai nesimokiau.


Atsiprasau doh.gif Kazkodel maniau, kad bemaz visos cia anglu k. supranta. Pabandysiu greituoju budu esme isversti:


Brangus drauge,

Reti veziai yra daznesni, nei tu manai!
Daugiau nei du milijonai europieciu gyvena su retu veziu ir daug is ju, deja, tiketina nuo jo mirs.
Nepaisant kiekvieno vezio tipo retumo, reti veziai sudaro apie 20% visu veziu atveju Europoje, iskaitant ir vaikus.
Visgi politiniu veiksmu retu veziu atzvilgiu daznai imamasi per mazai, per velai.
Butent todel pasirasiau europieciu kvietima imtis veiksmu pries retus vezius (European Call to Action Against Rare Cancers). Prisijunk prie musu kviesdamas imtis skubesniu veiksmu pries retus vezius pasirasydamas si kvietima http://www.rarecance...Call-to-Action- ir taip pat skleisdamas sia zinia kitiems zmonems!
Jei nori suzinoti daugiau informacijos apie sia iniciatyva, prasau apsilankyti http://www.rarecancers.eu .
Aciu uz jusu parama.

Jeigu kas nemokantis anglu k. nores uzpildyti, trumpa instrukcija:
Your name: - Jusu vardas, pavarde
Your e-mail address: - Jusu el. pastas
Your organisation (optional): - Jusu organizacija (jei tokiai priklausote, sis laukelis neprivalomas)
Tada spaudziat 'Sign The Call' ir viskas.
Apacioje parasyta pastaba, kad bus rodomas tik jusu vardas, kita informacija nebus rodoma ir nebus perduodama kitoms organizacijoms/asmenims.
Atsakyti
tati,

pasirasiau ir visiems kitiems liepiau pasirasyti.. issiunciau meilais.

nezinau kaip su ta chemija.. noriu tik, kad jinia isgytu, o juk as negaliu priimti tokius sprendimus.. tikekimes tam ir yra gydytojai, kurie vis atai sprendzia.
Atsakyti
QUOTE(tati @ 2009 10 01, 12:46)
bbg23

KT - kompiuterine tomografija, o BMR - biomagnetinis rezonansas.

del nekalbumo man ir kyla panasios mintys, kad zmogus nenori susitaikyti su ta mintimi. Suprantu, kad kiekvienas skirtingai reaguoja, bet ne visada gerai emocijas savyje uzgniauzti.

Prakalbot apie genetinius tyrimus. Jau kuris laikas mastau siuo klausimu. Dauguma jusu jau turite vaikucius, kas maziukus, kas jau beveik suaugusius, o stai man neramios mintys del to kirba. As nenoreciau savo vaiko pasmekrti tom paciom ligom, kaip ir mano. Gal kuri zinot apie kokius nors genetinius tyrimus, ar imanoma issiaiskinti, kokia itkimybe vaikui paveldeti tokio pobudzio ligas? Siaip mano gimineje niekas neturi jokiu inkologiniu ligu, tik as pirmoji.


Genetiniai tyrimai atliekami Santariskiu klinikose. Reikia tureti gydytojo siuntima (kad ir seimos), paskambinti tel. 2365112 ar 2365113 ir uzsirasyti pas gydytoja ONKOGENETIKA. Kiek as zinau, eiles nelabai dideles. Tyrimai daromi nemokamai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gilute: 02 spalio 2009 - 12:55
merginos iskart atsiprasau, kad isiterpiu vel i jusu pokalbius..tik ieskau pagalbos - kaip elgtis su artimu zmogum, kuris diagnoze suzinojo neseniai, be viso to, pasirase kazkokia griezta info neteikima niekam, isskyrus jam vienam, nesileidzia su niekuom i kalbas, liepia palikt ji ramybeje tiesiog. Pas gydytojus nueina kai reikia, bet va dabar uzpuoles bronchitas ir vistiek tempia guma, nesigydo..arba gydosi kokiais vietiniais vaistukais, kurie suveikdavo seniau, bet dabar nebeveikia, nes organizmui jau turbut sunku kovoti su pasalinem ligom..zodziu reikia sukurti kazkokia strategija, kaip padeti zmogui ir kaip paskatinti ji, kad detu daugiau pastangu. Ypac kai yra draugu gydytoju ir tikrai imanoma gauti geresne prieziura nei gauna dabar blush2.gif

zodziu truputi pasimete esam..

beje, mano tetis (jam mieloleukemija) jauciasi labai net neblogai (tfu tfu tfu, kad neprisnekeciau), paskutiniai tyrimai tik gereja, jau kuris laikas visi parodymai atitinka normas...iki to ejo turbut 4 metus..o buvo ir labai blogu minuciu, pagerejimai budavo labai trumpi unsure.gif

zodziu visoms vilties ir tikejimo linkiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gilute @ 2009 10 02, 13:55)
Genetiniai tyrimai atliekami Santariskiu klinikose. Reikia tureti gydytojo siuntima (kad ir seimos), paskambinti tel. 2365112 ar 2365113 ir uzsirasyti pas gydytoja ONKOGENETIKA. Kiek as zinau, eiles nelabai dideles. Tyrimai daromi nemokamai.

Vaje,jei nemokamai-tai jauciu darysiuosi,bet kazi ar israsys siuntima seimos gydytoja g.gif .As tai tiksliai net nezinau kas nuo kokio vezio seimoj mire-mamos mama berods nuo skrandzio,pussesere tai nuo kiausidziu,o kitu isvis nezinau.Seniau juk ir nuo pacientu slepdavo informacija doh.gif
Atsakyti
Kiek pamenu, tai nemokami tyrimai, tik jei pirmos eiles giminaiciai sirgo veziu, kurio paveldimumas irodytas. Pirmos eiles giminaiciai - tai tevai, broliai, seserys. Su paveldejimu susije veziai - kruties, ankstyvas kolorektalinis vezys, kiausidziu (kitu neprisimenu dabar).
Atsakyti
QUOTE(Teta @ 2009 10 01, 21:37)


Aciu uz issamu atsakyma.
Siandien daktaras patare eit kas 6 menesiu, jei ner kazkokiu problemu.

QUOTE(Arven @ 2009 10 02, 17:37)
Kiek pamenu, tai nemokami tyrimai, tik jei pirmos eiles giminaiciai sirgo veziu, kurio paveldimumas irodytas. Pirmos eiles giminaiciai - tai tevai, broliai, seserys. Su paveldejimu susije veziai - kruties, ankstyvas kolorektalinis vezys, kiausidziu (kitu neprisimenu dabar).

Man siuntima dave ginekologe. Nemokamai. Pries 2 metus. Tas centras tik pradejo tuo uzsiimti. Kalbejau su genetike. Piese toki medi, klausinejo apie visus giminaicius. Po to laboratorijoje eme krauja. Ilgai laukiau atsakymo. Nerado pagrindiniu 3 genu mutacijos. Tuo ir pasibaige.
Pasake, kad jei vaikai nores, tai budami 18 metu gales savo noru irgi issitirti.
Atsakyti
QUOTE(Gilute @ 2009 10 02, 12:55)
Genetiniai tyrimai atliekami Santariskiu klinikose. Reikia tureti gydytojo siuntima (kad ir seimos), paskambinti tel. 2365112 ar 2365113 ir uzsirasyti pas gydytoja ONKOGENETIKA. Kiek as zinau, eiles nelabai dideles. Tyrimai daromi nemokamai.


QUOTE(Liutukeee @ 2009 10 02, 15:34)
Vaje,jei nemokamai-tai jauciu darysiuosi,bet kazi ar israsys siuntima seimos gydytoja  g.gif 


Nu ir baisu kaip - sužinai, kad kažkas yra, bet dar "miega"... ir gyveni su juo, su ta žinia, laukime, kada pabus. per sunku.
Atsakyti
QUOTE(labins @ 2009 10 02, 21:43)
Nu ir baisu kaip - sužinai, kad kažkas yra, bet dar "miega"... ir gyveni su juo, su ta žinia, laukime, kada pabus.  per sunku.

Man tai lengviau butu zinot ar yra ar ne.O tai dabar vistiek prisigalvoju,kad yra. doh.gif
Atsakyti
Kodėl jūs norit užsiprogramuoti kad ir jūsų vaikams bus ar jums yra liga? Kam jūs eikvojat savo nervus? Pagalvokit kas geriau:gyventi ir nejausti ar žinoti ir kasdien pergyventi dėl kiekvieno skausmelio?Nesakau kad suprasiu sergančius ir kokias kančias jie patiria verysad.gif Dieve suteik jums visom stiprybės kas gydosi ir slaugo besigydančius.Tas tyrimas skirtas gal jaunesnei kartai nei 35-cių kartai.Atsiprašau jei nusišnekėjau bet turit išgirsti ne vien tik siūlančiųjų nuomone.
Atsakyti
QUOTE(bbg23 @ 2009 10 01, 22:13)



QUOTE(nothing sweet @ 2009 10 01, 23:34)

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ar man tiketi @ 2009 10 02, 22:06)
Kodėl jūs norit užsiprogramuoti kad ir jūsų vaikams bus ar jums yra liga? Kam jūs eikvojat savo nervus? Pagalvokit kas geriau:gyventi ir nejausti ar žinoti ir kasdien pergyventi dėl kiekvieno skausmelio?Nesakau kad suprasiu sergančius ir kokias kančias jie patiria verysad.gif Dieve suteik jums visom stiprybės kas gydosi ir slaugo besigydančius.Tas tyrimas skirtas gal jaunesnei kartai nei 35-cių kartai.Atsiprašau jei nusišnekėjau bet turit išgirsti ne vien tik siūlančiųjų nuomone.

Idomu, kurioje vietoje buvo parasyta, kad "uzsiprogramuojame"??? g.gif

Tarkim, as esu is tu zmoniu, kuriems visada reikia tiksliai zinot kas, kur, kada... Del to man ir reikalinga visada visa imanoma informacija. Tada man ramu.

Mano "technine apziura" praejo sklandziai, jokiu nukrypimu nerado biggrin.gif
Atsakyti