Įkraunama...
Įkraunama...

Kvapų namai - 5 tema

Kvapų namai - aukščiausios kokybės aliejų, gėlių vandenų (hidrolatų) bouti'qas. Jis daugiausiai atstovauja įvairių šalių mažiesiems gamintojams, kooperatyvams, kurie gamina aliejus, hidrolatus laikantis senų tradicijų - rankomis, nenaudojant jokių cheminių medžiagų. Yra ir sertifikuotų produktų smile.gif

user posted image user posted image

pagrindinės Kvapų namų produktų kategorijos:

1. Baziniai aliejai
2. Monoi
3. Hidrolatai
4. Ekologiški kremai nuo saulės
5. Ekologiški šampūnai
6. Alūnas
7. Eliksyrai
8. Atarai - kvepalai

first.gif pats populiariausias KN parduodamas produktas - kokosų aliejus

second.gif antrasis pagal populiarumą - tamanų aliejus

boutiq'e galima rasti įvairių eterinių aliejų, indiškų smilkalų, natūralių žvakių iš sojų vaško ir dar daug visko rolleyes.gif Pavargusiems nuo sintetinių kremų - jau pagaminti aliejų mišiniai

kremų, losjonų, lūpų balzamų gamybos pradžiamokslius išeiname ir, be abejo, toliau tobulėjame čia biggrin.gif

Kvapų namų kontaktai ir platinimo vietos
informacija dalinamės jau 5-oje temoje, paskutinė 4-oji yra čia wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katutis: 30 rugsėjo 2009 - 09:29
Aciu katuti uz nauja temele, koks grozis wub.gif
o as su savo kl tai ka gi merginos pasiulytumete kaklo odeles stangrinimui? 4u.gif
Atsakyti
Jau temelė wub.gif , grožis neišpasakytas wub.gif Pasistengei, Katuti 4u.gif

Noriu išgirti jazminų eliksyrą - puikiai tinka mano odai wub.gif , dar geriau nei bandyti argano, erškėtuogių ar avokadų aliejai, šis eliksyras toks lengvesnis, geriau geriasi į odą. Ir kvapas wub.gif negaliu atsiuostyti, lašinu jį visur: į molio kaukę veidui, į aliejinę kaukę plaukams, įtariu, kad taip naudodama gana greitai jį išbaigsiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Rkatyte @ 2009 09 30, 11:58)
lašinu jį visur: į molio kaukę veidui, į aliejinę kaukę plaukams, įtariu, kad taip naudodama gana greitai jį išbaigsiu  ax.gif


jis gana skalsus, greit nepasibaigia biggrin.gif

KN spalio mėnesio renginiai čia smile.gif

kvietimas jungtis prie ekologinės akcijos Gedimino 9. Nesijungsiu, būsiu ekologiška toliau įvairiems tikslams naudodama turimą jų tarą tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 09 30, 13:18)
KN spalio mėnesio renginiai čia smile.gif

Spalio 24 d. paskaita „Žolės ir aromaterapija pirtyje“ - va cia, tai labai idomu bigsmile.gif gaila, kad vln verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 09 30, 13:18)
jis gana skalsus, greit nepasibaigia biggrin.gif

KN spalio mėnesio renginiai čia smile.gif

kvietimas jungtis prie ekologinės akcijos Gedimino 9. Nesijungsiu, būsiu ekologiška toliau įvairiems tikslams naudodama turimą jų tarą tongue.gif


su mielu noru ir aš priglausčiau visus tuščius buteliukus ir indukus biggrin.gif . tai kaip supratau, bus jų parduotuvė Gedimino 9??
Atsakyti
QUOTE(Monica @ 2009 09 30, 16:49)
tai kaip supratau, bus jų parduotuvė Gedimino 9??


aš supratau, kad tiesiog meninės instaliacijos dalimi taps KN tara biggrin.gif
Atsakyti
katuti, bet tu tai moki parinkti nuotraukas- man beveik pasivaideno, kad uzuodziu geles kvapa drinks_cheers.gif

ir ideja su populiariausiais produktais- superine thumbup.gif o is kur gavai info apie populiariausius? smile.gif nors ka cia - as irgi si menesi pirkau tamanu ir kokosu biggrin.gif

QUOTE(Monica @ 2009 09 30, 16:49)
su mielu noru ir aš priglausčiau visus tuščius buteliukus ir indukus biggrin.gif . tai kaip supratau, bus jų parduotuvė Gedimino 9??


dar neissiaiskinau, bet butinai pranesiu kai tik iskvosiu ka nors is KN merginu biggrin.gif bet dar vasara esu ten esanciame "Vagos knygyne" girdejusi ganda, kad "Gedimino 9" zadejo sukviesti visokius ekologiska produkcija prekiaujancius ir ekologini gyvenimo buda propaguojancius pas save i kazkoki eko projekta. matyt cia tas ir yra, ideja gera, naturalistes gales viska rasti vienoje kruvoje thumbup.gif .
Papildyta:
QUOTE(katutis @ 2009 09 30, 16:55)
aš supratau, kad tiesiog meninės instaliacijos dalimi taps KN tara biggrin.gif


kadangi projektas ilgalaikis, tai manau, kad tikrai turetu buti prekiaujama, na arba bent vakareliai ar kokios paskaitos vykti.
Atsakyti
QUOTE(Monica @ 2009 09 30, 18:49)
su mielu noru ir aš priglausčiau visus tuščius buteliukus ir indukus biggrin.gif . tai kaip supratau, bus jų parduotuvė Gedimino 9??


as supratau, kad gedimino 9, ten kur anksciau buvo lietuviu dizaineriu rubeliai ir aksesuarai (paskutiniam aukste), dabar bus eko aukstas smile.gif pradedant kosmetika, baigiant vaikiskais rubeliais. zodziu konkurentai po vienu stogu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramintėlė 24 @ 2009 09 30, 10:53)
Aciu katuti uz nauja temele, koks grozis wub.gif
o as su savo kl tai ka gi merginos pasiulytumete kaklo odeles stangrinimui? 4u.gif


as tai savo mamai padovanociau kvapnu eliksyra wub.gif svarbu parinkti tinkama kvapa, manau mama dziaugtusi smile.gif skaiciau, kad oda jaunina, daro elastinga nerolio ir vaniles eliksyrai (nors man jazminu geris, ir aisku roziu ).

ziuriu tampu odos jauninimo eksperte lotuliukas.gif lotuliukas.gif zodziu visos, kurioms per 30, greit gales kreiptis konsultacijai i mane, bo pastebejau, kad isimenu visus produktus kurie "stangrina, jaunina, atgaivina, "atvytina" balzamuoja, naikina rauksles ir t.t." lotuliukas.gif lotuliukas.gif o dar pries keleta metu mano akys fiksavo viena zodi -SPUOGAI smile.gif dabar irgi uzkliuva, bet tik tam tikrom menesio dienom smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dailus_kvietkelis @ 2009 09 30, 17:05)
katuti, bet tu tai moki parinkti nuotraukas- man beveik pasivaideno, kad uzuodziu geles kvapa  drinks_cheers.gif

ir ideja su populiariausiais produktais- superine  thumbup.gif  o is kur gavai info apie populiariausius? smile.gif nors ka cia -  as irgi si menesi pirkau tamanu ir kokosu  biggrin.gif


čia čampak rolleyes.gif biggrin.gif

tai pagal tave ir surašiau bigsmile.gif Iš tikrųjų, tai per KN gamybinį vakarėlį pasakė wink.gif

QUOTE(Dailus_kvietkelis @ 2009 09 30, 17:46)
visos, kurioms per 30, greit gales kreiptis konsultacijai i mane, bo pastebejau, kad isimenu visus produktus kurie "stangrina, jaunina, atgaivina, "atvytina" balzamuoja, naikina rauksles ir t.t."  lotuliukas.gif 


kaip gerai, kad ekspertė bus vietoje biggrin.gif

nusipirkau vakar vanilės ekstrakto rolleyes.gif Uosčiau ir vanilės EA, kurio nebėr pardavime, tai kvapas man tip top kaip benzoino dervos blink.gif Pamenu, dervą pirkau sutrūkinėjusiems pirštams gydyti ir mane tada labai nustebino Palomina, kuri lūpų balzamuose pasiūlė vanilę keisti pigesniu benzoino dervos variantu biggrin.gif Bet pripažįstu, kad ji buvo teisi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(katiniene-gerai @ 2009 09 30, 18:21)
as supratau, kad gedimino 9, ten kur anksciau buvo lietuviu dizaineriu rubeliai ir aksesuarai (paskutiniam aukste), dabar bus eko aukstas smile.gif pradedant kosmetika, baigiant vaikiskais rubeliais. zodziu konkurentai po vienu stogu  mirksiukas.gif


Labai įdomi idėja thumbup.gif ir pirkėjui bus labai gerai - viskas vienoj vietoj, ir produktus galima lengvai palyginti ax.gif
Atsakyti