Įkraunama...
Įkraunama...

Kvapų namai - 5 tema

Sveikos, vakar vakarelyje ir as pasigaminau puiklapiu krema ir isigijau nakvisu ir agurkliu aliejus, bei 5 vnt santalo smilkalu , bus saltai rudenio dienai wub.gif tik tu alieju jau labai mazas kiekis atrodo. kas naudojat gerimui , kiek ilgam jums uztenka 30 ar 50 ml alieju? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eveliina: 01 spalio 2009 - 15:45
QUOTE(Eveliina @ 2009 10 01, 16:45)
Sveikos, vakar vakarelyje ir as pasigaminau puiklapiu krema ir isigijau nakvisu ir agurkliu aliejus, bei 5 vnt santalo smilkalu , bus saltai rudenio dienai  wub.gif tik tu alieju jau labai mazas kiekis atrodo. kas naudojat gerimui , kiek ilgam jums uztenka 30 ar 50 ml alieju?  ax.gif


Geriant po 1 arbat.šaukštelį per dieną (po 5 ml), užteks 6 ir 10 dienų smile.gif
Atsakyti
Aciu atsakiusioms del alieju misinio susitrupiniavusio 4u.gif gal gerai ir neismaisiau, bent jau ne taip, kaip per KN vakarelius.... Bandysiu kita karta geriau isplakti. Beje, kremukas, kuri dariau pagal Monicos duota recepta, taip nesusigabalavo, bet turejo biciu vasko, tai net nezinau... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 10 01, 09:03)
nusipirkau vakar vanilės ekstrakto  rolleyes.gif Uosčiau ir vanilės EA, kurio nebėr pardavime, tai kvapas man tip top kaip benzoino dervos  blink.gif Pamenu, dervą pirkau sutrūkinėjusiems pirštams gydyti ir mane tada labai nustebino Palomina, kuri lūpų balzamuose pasiūlė vanilę keisti pigesniu benzoino dervos variantu biggrin.gif Bet pripažįstu, kad ji buvo teisi  4u.gif

kiek kainavo vaniles ekstraktas? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2009 10 01, 16:25)
kiek kainavo vaniles ekstraktas?  4u.gif


45 litus g.gif
Atsakyti
O jus naudojate kvapiasias dervas? jei taip, tai kam? 4u.gif
Atsakyti
benzoino dervos EA - į lūpų balzamą bei tepti tiesiai ant rankų įtrūkimų wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Elitute @ 2009 10 01, 17:44)
O jus naudojate kvapiasias dervas? jei taip, tai kam? 4u.gif

Laimė minėjo, kad dervas smilko, jei teisingai supratau
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 09 30, 16:55)
aš supratau, kad tiesiog meninės instaliacijos dalimi taps KN tara biggrin.gif


panasu kad tu teisi, jie tuos buteliukus instaliacijom sake renka, o apie prekyba nekalbejo.

QUOTE(Elitute @ 2009 10 01, 16:44)
O jus naudojate kvapiasias dervas? jei taip, tai kam? 4u.gif


zadu isigyti smilkymui kambaryje, nes man labai frankincensas patinka. smilkalai smilkalais, bet siuo metu man norisi naturaliu dervu- mano tarakonai galvoje man snabzda, kad jos ora kambaryje geriau uz smilkalus isvalo, tiksliau: smilkalai - kvepina, dervos valo smile.gif

naodoti paprasta: sutrina maza gabaliuka i miltelius, beria ant degancio angliuko (tinka ir anglies tablete is tabako parduotuves kuri kaljanams naudojama) ir smilko smile.gif
Atsakyti
Vakar paskaitoje Laimė daug įdomaus apie Niaoulių EA papasakojo, pasidalinsiu: jis - priešgrybelinis, priešuždegiminis, anti-reumatinis, antiseptinis, tonizuoja imuninę sistemą, stimuliuoja limfinę sistemą, didina koncentraciją, mažina įvairaus pobūdžio (migrenos, dantų, ausų, ...) skausmus ir t.t.
Pati Laimė jį dažniausiai naudoja imuniteto stiprinimui ir gastrito gydymui (virškinamojo trakto) - geria po 1 lašiuką užlašinus ant šaukštelio medaus per dieną, geriau iš ryto, taip geria 3-4 dienas, tinka ir vaikams, tik gerti trumpiau - 1-3 dienas.
Atsakyti
QUOTE(Rkatyte @ 2009 10 02, 12:30)
Vakar paskaitoje Laimė daug įdomaus apie Niaoulių EA papasakojo, pasidalinsiu: jis - priešgrybelinis, priešuždegiminis, anti-reumatinis, antiseptinis, tonizuoja imuninę sistemą, stimuliuoja limfinę sistemą, didina koncentraciją, mažina įvairaus pobūdžio (migrenos, dantų, ausų, ...) skausmus ir t.t.
Pati Laimė jį dažniausiai naudoja imuniteto stiprinimui ir gastrito gydymui (virškinamojo trakto) - geria po 1 lašiuką užlašinus ant šaukštelio medaus per dieną, geriau iš ryto, taip geria 3-4 dienas, tinka ir vaikams, tik gerti trumpiau - 1-3 dienas.


bigsmile.gif kaip idomu ax.gif o kas kiek laiko galima pakartot ta gerima po lasiuka? 4u.gif
Atsakyti
O ta benzoino derva, apie kurią kalbate, tai čia yra šitas?:

http://www.kvapunama.../produktas/284/

Aš noriu lūpų balzamams įsigyti...
Atsakyti