Įkraunama...
Įkraunama...

MRU MAGISTRANTĖS!

QUOTE(solniska @ 2010 11 23, 20:05)
as irgi labai noreciau..  blush2.gif  el pastas gatitox33@yahoo.com  4u.gif

Sveiki,

Norejau paklausti ar seniai laikete MTD pas Rudziki?
Papildyta:
QUOTE(prilijo @ 2010 11 27, 16:10)
Kadangi laikiau individualiai,tai net nenoriu prisimint,nes tik is 2 karto islaikiau.Klausinejo taip smulkiai,kad vos galo negavau...
O gal kas turit/zinot,kur ieskot medziagos paruost darbui GYvunu teises vs gyvunu gerove-panasumai ir skirtumai? ax.gif

Aciu uz atsakyma, jis nedziugina verysad.gif
Papildyta:
Merginos, gal kas laikete darbuotoju sauga pas prof. J.Tartila, ar sunkus klausimai buna per egzamina?
Atsakyti
laba,

anksčiau čia kažkoks testukas iš MTD klaidžiojo, gal kas turite? būtų įdomu pažiūrėt, ko buvo klausiama.. g.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif

mane irgi domintu Dzemydos MTD testas, o gal dar kas kokiu geru konpektuku turit? Nes dalykas toks labai jau susuktai pateiktas ax.gif

Dar norejau suzinoti gal kas ka galit pasakyt apie destytoja R.Kaceviciu (Lyginamosios politikos teorijos)? reikia pas ji islyginamaji issilaikyt. Gal kas turite pasidalinti konspektais?

aciu 4u.gif
Atsakyti
Sveiki reikia informacijos kas mokėsi pas doc.dr.J. Jagimina jis dėsto man Organizacijų teorijos, ar rašėt pas ji kokį papildomą darbą ir kaip jo egzaminas ar sunkus buvo, nes man jis nekoks dėstytojas burba sau ponosim ir nieko nesigirdi ką jis kalba.
Atsakyti
QUOTE(MoonbeaM @ 2010 11 28, 16:36)
anksčiau čia kažkoks testukas iš MTD klaidžiojo, gal kas turite? būtų įdomu pažiūrėt, ko buvo klausiama.. g.gif

Ir man būtų labai smalsu blush2.gif
Jei nesunku kuri turit - permeskit wub.gif
dalia30@gmail.com 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(latwiesa @ 2010 11 25, 23:37)
as studijuoju ir siemet giniuos. Saltenyte, tai Ausra? seip jei apie ja kalba, tai ji geras zmogus, o del magsitro darbo ruoskites papurtimui, galite nesti be vadovo paraso, bent mes nesame. seip ji kabinejasi prie visu smulkmenu, beja rekomenduoju kuo anksciau nesti, nes veliau nebus kada taisyti.


jau nunesiau, na nelabai kabinejosi, tai treciad ar ketvirtad nesiu jau visa magistra priduoti:) bet taip bijau recenzento, kad gali sudirbti kaip reikiant:( tik nzn kaip man "sugauti" lazdini, kuris mano konsultantas, i kuri net nei karto nesikreipiau. a, dar gal zinai, ar reikia prideti lapa neisegta su anglisku tituliniu? kazkur skaiciau, bet nesu tikra:)
Atsakyti
QUOTE(ADA @ 2010 11 28, 19:16)
Ir man būtų labai smalsu  blush2.gif
Jei nesunku kuri turit - permeskit  wub.gif
dalia30@gmail.com  4u.gif

Jei negaila ir man i pasta atsiuskite prasau: jurgitavait@gmail.com. Aciu
Atsakyti
QUOTE(rande @ 2010 11 28, 17:27)
Sveiki reikia informacijos kas mokėsi pas doc.dr.J. Jagimina jis dėsto man Organizacijų teorijos, ar rašėt pas ji kokį papildomą darbą ir kaip jo egzaminas ar sunkus buvo, nes man jis nekoks dėstytojas burba sau ponosim ir nieko nesigirdi ką jis kalba.

Ir rašiau, ir laikiau egzą pas jį. Nieko sunkaus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jautruole3 @ 2010 11 28, 20:43)
jau nunesiau, na nelabai kabinejosi, tai treciad ar ketvirtad nesiu jau visa magistra priduoti:) bet taip bijau recenzento, kad gali sudirbti kaip reikiant:( tik nzn kaip man "sugauti" lazdini, kuris mano konsultantas, i kuri net nei karto nesikreipiau. a, dar gal zinai, ar reikia prideti lapa neisegta su  anglisku tituliniu? kazkur skaiciau, bet nesu tikra:)


Turbut buvo gera nuotaika:)
zinok nezinau, jei kas neaisku skambink ausrai - referentei.
Atsakyti
labas, gal kas turejot teises pagrindus pas dest. Egle Kavoliunaite??? Ji dave klausimyna, gal kas turit ir galit pasidalinti atsakymais??? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*armani* @ 2010 11 29, 18:12)
labas, gal kas turejot teises pagrindus pas dest. Egle Kavoliunaite??? Ji dave klausimyna, gal kas turit ir galit pasidalinti atsakymais??? ax.gif


Pas sia destytoja pasirinkaumagistrini, bet dar nesu susidurusi su ja. Gal kas zinote ar nebloga destytoja (Egle Kovoliunaite Ragauskiene)? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Poskute @ 2010 11 29, 18:38)
Pas sia destytoja pasirinkaumagistrini, bet dar nesu susidurusi su ja. Gal kas zinote ar nebloga destytoja (Egle Kovoliunaite Ragauskiene)? rolleyes.gif


As pas ja egza laikiau, bet neislaikiau. nes ji dave tokius klausimus, kad nezinojau net ka rasyt, o poto pasake kad yra klausimynas pagal kuri galima ruostis doh.gif man ji tokia idomi pasirode. Tikiuos antra kart praleis.
Atsakyti