Įkraunama...
Įkraunama...

MRU MAGISTRANTĖS!

Gal kas gali ką pasakyti apie egzaminus pas B.Kairienę?
Atsakyti
QUOTE(jautruole3 @ 2010 11 28, 18:43)
jau nunesiau, na nelabai kabinejosi, tai treciad ar ketvirtad nesiu jau visa magistra priduoti:) bet taip bijau recenzento, kad gali sudirbti kaip reikiant:( tik nzn kaip man "sugauti" lazdini, kuris mano konsultantas, i kuri net nei karto nesikreipiau. a, dar gal zinai, ar reikia prideti lapa neisegta su  anglisku tituliniu? kazkur skaiciau, bet nesu tikra:)

Sveika 4u.gif gali papakot i ka jin ten ziuri kai nunesei?man gynimas sausi,reik nest iki gruodzio 23,o tiek visko dar..siaubas jau dbar.man Lazdinis irgi konsultantas,kada jo ieskot?ar jam parodyt jau po vadovo?
del recenzento kaip baisu...zodziu kosmaras tas magistrinis biggrin.gif
Papildyta:
Gal kas galetu pasidalinti magistro pristatymo skaidremis?kaip pavyzdys butu super... 4u.gif
aciu!
l.kielaite@gmail.com
Atsakyti
Sveikos, esu mru TV 3 kurso studente. Kur galetumet patarti atlikti praktika Vilniuje? Kurioje advokatu kontore? Gal pacios ten atlikinejote, jums patiko ir pns. Domina ne fiktyvi praktika, o galimybe realiai susipazinti su advokato darbu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lamma @ 2010 11 30, 17:21)
Sveika 4u.gif gali papakot i ka jin ten ziuri kai nunesei?man gynimas sausi,reik nest iki gruodzio 23,o tiek visko dar..siaubas jau dbar.man Lazdinis irgi konsultantas,kada jo ieskot?ar jam parodyt jau po vadovo?
del recenzento kaip baisu...zodziu kosmaras tas magistrinis biggrin.gif
Papildyta:
Gal kas galetu pasidalinti magistro pristatymo skaidremis?kaip pavyzdys butu super... 4u.gif
aciu!
l.kielaite@gmail.com


na referente perziurejo ar atitinka darbas reikalavimus. t.y ar nera klaidu su kabutemis, nes daznai jei darai copy-paste, tai jos pasikeiciaa, tai i tai atkreipk demesi:) paskui paziurejo, ar nuo krasto viskas atitraukta, tai sakyciau, visai nesikabineja. Jos nereikia bijoti:)tai ryt jau gausiu vadoves parasa, o ketvirtad nesiu i katedra. Del lazdinio, tai as jam parasiau emaila ir paklausiau, ar jam nusiusti darba, kad perziuretu ir pasirasytu, tai jis man pasake, kad atnesciau i katedra ir jis pasirasys, nors nei karto i ji nesikreipiau. tai tu dar turi laiko, nepergyvenk. as irgi ziauriai bijau recenzento, turbut labiausiai jo bijau, o ne pristatymo:((
Atsakyti
tai kaip dėl to mokslinio tiriamojo darbo testo? Dėstytojas Ignas Dzemyda. PAsidalinkit S.O.S 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zali_sapnai @ 2010 12 01, 23:14)
tai kaip dėl to mokslinio tiriamojo darbo testo? Dėstytojas Ignas Dzemyda. PAsidalinkit S.O.S  4u.gif


Gal niekas jo neturi.. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(MoonbeaM @ 2010 12 02, 11:47)
Gal niekas jo neturi.. unsure.gif

As ji turiu tiktai, jis kitame kompe, kuris yra siuo metu taisykloje.
Kiek atsimenu klausimai buvo, kuom skiraisi kokybinis nuo kiekybinio, pirminiai ir antrinio saltinio apibrezimai, mokslo laipsniai, kokios strukturos dalys sudaro MTD, kas yra objektas.
Dar pabandysiu gauti is grupioku, jei dar tures.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo latwiesa: 02 gruodžio 2010 - 12:49
Labukas,gal kas žinot apie dėstytoją Kęstutis Gecevičius?Kaip jis kaip žmogus,ar labai kabinėjas?Jis mano recenzentas.Bijau net laukt recenzijos doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Nut* @ 2010 11 29, 19:02)
Gal kas gali ką pasakyti apie egzaminus pas B.Kairienę?

Mano vyras pas ją laikė:šiaip jei akį ant tavęs turi tai tikrai praleis mirksiukas.gif ,o jei ne pasikabinės truputuką.Nors MB ją gyrė kaip dėstytoją smile.gif
Atsakyti
Labas,


Gal kam yra teke susidurti su dest. Daiva Rapceviciene? Kokie komentarai?


Aciu smile.gif
Atsakyti
na, tai būtų šaunu smile.gif lauksim MTD testuko wink.gif
Atsakyti
QUOTE(rosmari @ 2010 11 30, 21:51)
Sveikos, esu mru TV 3 kurso studente. Kur galetumet patarti atlikti praktika Vilniuje? Kurioje advokatu kontore? Gal pacios ten atlikinejote, jums patiko ir pns. Domina ne fiktyvi praktika, o galimybe realiai susipazinti su advokato darbu smile.gif


Labas, patarčiau rinktis mažesnę, gal net mažiau žinomą advokatų kontorą, jei nori tikro darbo ir tikros patirties, nes tokioje su tavim "turės laiko užsiimti", nors ir tai, visur skirtingai būna. Žinoma, didesnėje advokatų kontoroje daug daugiau sričių paimama, labiau specializuojamasi. Konkrečios kontoros nurodyti negalėčiau.
Papildyta:
QUOTE(zali_sapnai @ 2010 12 02, 23:35)
na, tai būtų šaunu smile.gif lauksim MTD testuko wink.gif


Taip, aš irgi laukiu 4u.gif
Atsakyti
as igi noresiu testuko
Atsakyti