Įkraunama...
Įkraunama...

MRU MAGISTRANTĖS!

QUOTE(Kastiuska @ 2010 12 09, 12:48)
Sveikos prisijungsiu prie jusu, as siame portale naujoke,  nestuke.gif  thumbup.gif

Ar galite paaiskinti kaip prisijungti prie PDB ???????
• Prisijungimo adresas: http://pdb.library.lt
• Institucija: MRU
• Vartotojas: tabelio numeris (priekyje prirašomi nuliai, kad susidarytų 5 skaičiai)??????? kas tas tabelio nr.?  g.gif  as galvojau kad asmens kodo paskutiniai 4 skaiciai + 0???? bet ne pasirodo?  g.gif
• Slaptažodis: asmens kodas


Ir gal kas turejo reikalu su docentu Ramunu Trimaku? Jis mano baigiamojo darbo vadovas wink.gif Gal kas zinot, galt keleta komentaru apie ji parasyt?  rolleyes.gif

Ir man cia problema negaliu prisijungti g.gif
Atsakyti
Taigi va kaip rašo:

PDB vartotojai yra Universiteto tarnybos ir padaliniai, Lietuvos mokslo ir studijų sistemos institucijos, mokslo publikacijų autoriai, Interneto vartotojai. Specialūs vartotojai (Universiteto tarnybos ir kt.) PDBvartoja specialią jiems skirtą programinę įrangą. Interneto vartotojams prieinam tik bibliografiniai mokslo publikacijų įrašai, tam naudojant ALEPH/WWW sąsają. Mokslo publikacijų autoriai, Universiteto darbuotojai turi galimybę peržiūrėti savo personalinius duomenis ir publikacijas PDBsistemoje tam naudodami tokius atributus:

* Vartotojo vardas: tabelio Nr.
* Vartotojo slaptažodis: asmens kodas (vėliau galima pasikeisti)


Tai darbuotojai savo tabelio numerį ir veda smile.gif
Atsakyti
QUOTE(nikute @ 2010 12 09, 22:20)
Taigi va kaip rašo:

PDB vartotojai yra Universiteto tarnybos ir padaliniai, Lietuvos mokslo ir studijų sistemos institucijos, mokslo publikacijų autoriai, Interneto vartotojai. Specialūs vartotojai (Universiteto tarnybos ir kt.) PDBvartoja specialią jiems skirtą programinę įrangą. Interneto vartotojams prieinam tik bibliografiniai mokslo publikacijų įrašai, tam naudojant ALEPH/WWW sąsają. Mokslo publikacijų autoriai, Universiteto darbuotojai turi galimybę peržiūrėti savo personalinius duomenis ir publikacijas PDBsistemoje tam naudodami tokius atributus:

    * Vartotojo vardas: tabelio Nr.
    * Vartotojo slaptažodis: asmens kodas (vėliau galima pasikeisti)


Tai darbuotojai savo tabelio numerį ir veda  smile.gif


Viskas aisku, aciu smile.gif
Atsakyti
sveikos, magistrantės wink.gif

noriu paprašyti/ paklausti gal kuri laikėte testą pas Pauliką ar Janužytę? kaip atrodo tie testukai ir kokie jų vertinimai? Čia būtų ES politikos ir administravimo studijų programa.

gal kuri netyčia turite kokios geros medžiagos mokymuisi ar testukus?

ačiū 4u.gif
Atsakyti
Sveiki. ieškau pirkti Davulio makroekonomikos knygą ir Prano Katauskio "Finansinių skaičiavimų pagrindai" už ne didesnę nei pusė knygyno kainos.
Rašykite į až nes temos neseku:)
Atsakyti
yra toks psl. senos.lt, ten galima rasti naudotas knygas pigiau. Pabandykite pažiūrėti šiame psl. gal bus wink.gif
Atsakyti
Sveiki, 4u.gif

Gal kas laikėte egzaminą pas D. Klimkevičiūtę (pramoninė nuosavybė)? Kokie įspūdžiai? Ačiū!! 4u.gif
Atsakyti
Buvau kažkam išsiuntusi MTD testą ir konspektus, vis dar neištryniau, taigi, jeigu kažkam dar reikės..Kreipkitės.. :-)
Atsakyti
QUOTE(WooaBoo @ 2010 12 10, 15:58)
Buvau kažkam išsiuntusi MTD testą ir konspektus, vis dar neištryniau, taigi, jeigu kažkam dar reikės..Kreipkitės.. :-)

Acu dar karteli 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Poskute @ 2010 12 11, 20:43)
Acu dar karteli 4u.gif

Tai kad nera uz ka :-)
Atsakyti
Sveikos mamytes,

Sakykik prasau gal kas neseniai laiket egzamina mokslini tiriamaji darbas pas T.Rudziki, gal parasytumet kiek klausimu buvo teste?
Aciu
Atsakyti
Sveikos magistrantės 4u.gif

Gal kam reikia knygos "Valstybės ir savivaldybių turto valdymas ir privatizavimas: Teorija ir praktika" Vladimiro Obrazcovo
Papildyta:
QUOTE(MIKIENĖ @ 2010 12 06, 23:20)
Tai niekas apie jį nieko negirdėjot? 4u.gif

Jis mano vadovas magistrinio temos ax.gif Šiaip visai nieko ir sukalbamas dėstytojas. Nereikalaujantis per daug.
Atsakyti