QUOTE(plyta @ 2005 10 11, 15:31)
Snizka,o kokia kaina gal žinai?ir gal žinai ką ten veikia?
Kaina yra 60,-Lt/men (2k/sav) arba 10,-Lt/kartas
O del to ka veikia, tai siulyciau pacioms pasiziureti.
Jei trumpai, tai uzsiemimai vyksta kartu su mamom, teciais, seneliais, auklem..... na zodziu kam kaip patogiau. Juk pirmieji vaiku ugdytojai ir yra ju tevai, is ju jis visko mokosi. Na tai mamos ir vaikuciaui cia lavinami ritmikos, dainuoja dainas (kaip vaikai bu-bu-bu, lia-lia, lia....) Aisku jei tikites rezultatu po keliu uzsiemimu, tai geriau sedekite namuose. Cia yra ilgas ir sudetingas darbas, vaikas tik po menesio uzsiemimu (aisku priklauso nuo vaiko) prades kazka daryti, pradzioje tik ziuras kaip viska daro jo mama, paskui pamazu prades kartoti.
Zodziu, investicija i ateiti.