Įkraunama...
Įkraunama...

Dingo pienas

Visa nestuma svajojau, apie tai kad ilgai galesiu zindyti savo mazyli, taciau grizus is ligonines, jis niekaip negalejo pakakoti, atejus gydytoja, nustata, kad mano pieno neuztenka, tiksliau mano krutyse jo beveik nera.Neisivaizduoju, ka padariau blogai ir kodel taip yra.Israse misinuka, dabar mazylis ji geria yra ramesnis.Taciau noreciau, kad galeciau ji maitinti patikaip padaryti, kad vel butu pieno?
Atsakyti
QUOTE(ad23 @ 2005 10 14, 19:58)
Visa nestuma svajojau, apie tai kad ilgai galesiu zindyti savo mazyli, taciau grizus is ligonines, jis niekaip negalejo pakakoti, atejus gydytoja, nustata, kad mano pieno neuztenka, tiksliau mano krutyse jo beveik nera.Neisivaizduoju, ka padariau blogai ir kodel taip yra.Israse misinuka, dabar mazylis ji geria yra ramesnis.Taciau noreciau, kad galeciau ji maitinti patikaip padaryti, kad vel butu pieno?

Ir kaip ta gydytoja atėjusi galėjo nustatyti, kad nėra pieno doh.gif Kažkoks marazmas, tai galima nustatyti vieninteliu būdu -sveriant vaiką prieš ir po maitinimo...Juk tavo leliukui dar nė 2 savaičių nėra, kartais pieno pakankamai tiesiog vėliau atsiranda. Nesijaudink, viską darai gerai, tiesiog dabar stenkis kuo dažniau duoti papuką, kad vaikutis neatprastų nuo krūties, kai išalksta būtinai pirmiausia maitink iš krūties, o tik paskui gali duoti mišinuką, jei jo tikrai reikia. Ir neleisk labai ilgai miegoti, bent kas kelias valandas duok krūtį, taip pat būtinai ir naktį. Kuo daugiau lelius čiulps papuką, tuo greičiau ir daugiau pienuko atsiras.
Atsakyti
QUOTE(egliuke @ 2005 10 14, 22:10)
Ir kaip ta gydytoja atėjusi galėjo nustatyti, kad nėra pieno  doh.gif Kažkoks marazmas, tai galima nustatyti vieninteliu būdu -sveriant vaiką prieš ir po maitinimo...Juk tavo leliukui dar nė 2 savaičių nėra, kartais pieno pakankamai tiesiog vėliau atsiranda. Nesijaudink, viską darai gerai, tiesiog dabar stenkis kuo dažniau duoti papuką, kad vaikutis neatprastų nuo krūties, kai išalksta būtinai pirmiausia maitink iš krūties, o tik paskui gali duoti mišinuką, jei jo tikrai reikia. Ir neleisk labai ilgai miegoti, bent kas kelias valandas duok krūtį, taip pat būtinai ir naktį. Kuo daugiau lelius čiulps papuką, tuo greičiau ir daugiau pienuko atsiras.

Aš irgi pagalvojau kad joks gyd.negali nustatiti ar užtenka vaikui pieno ir aplamai jog jo niera nepasverus prieš ir po maitinimo g.gif tik neišsigask ,maitink toliau pati tongue.gif tavo bebi žino kiek jam pieno reikia,tai tiek ir pasigamins ir kuo dažniau duok papą ,ir dar svarbu teisingai kad apžiotu visą spenelį ,linkiu laimingai ir kuo ilgiau maitinti thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
zinot kaip yr.tiesiog grizus is ligonines jis 6paras nekakojo, slapimas buvo morkines spalvos.Pats pabusdavo kiekviena karta pasisiojus!vis daviau kruti, rodes tarsi jis nealkanas buvo:paciulpia pora kartu, spjauna, ir taip po 1 valanda kankindavomes.O paskui jis turbut pavarges uzmigdavo.tik viena karta per para jis man kruti ciulpdavo istisai 1 valanda ir maniau, kad taip jis pasiima daug pieno, o paskui ir nebenori daugiau!Tik, kad nekakoja!
Is pradziu ir gydytoja ramino, sako, gal labai gerai piena pasisavina, bet paskui ir jai neramu pasidare, atejo ir pabandem nutraukti piena.Ir is abieju krutu po vos ne pusvalandzio darbo buvo vos 5 sauksteliai pienuko sad.gif tada ji israse misinuka sad.gif su vyru issigande davem po truputuka, na tiksliau jis pats pirmus 3 kartus jo gere tik po 20ml. paskui20 ml. mano pieno(tik tiek teisspaudziu.Ir ka noret, kad jam uztektu) ir 20-30ml misinuko!Ir sianakt pasirode kakis:) Ir vaikelis daug ramesnis.tik man sirdele skauda!
Atsakyti
ad23, viskas normaliai, tik neišsigąsk. Aš jau kelintą kartą pasisakau su savo pieno neturėjimu pirmas dvi-tris savaites. Gal neturi laiko skaityti patarimų šiame skyrelyje, bet jų čia apstu ir teisingų, tik išmėtyti po visur. Taigi, pagrindinius, (pati visa tai praėjau) aš tau pasakysiu. Paskaityk, gerai?

Taigi
-pirmas vaikutis, pieno gamyba pas tave - naujas dalykas organizmui, reikia išmokti. Kaip sakiau, aš tik po trijų gal savaičių jau galėjau pilnai pamaitinti vaiką9prasilaužė, kaip sakau smile.gif )
-KAd pienas gamintųsi, turi būti iš ko gamintis. Ar valgai? Ar geri daug?(kartais 2l per dieną jau nepakanka, patikėk). Patarčiau pavalgyti koloringų, lengvų patiekalų- košės, jogurtai, troškiniai. O gerk kisielius, kompotus, sultis, ne vandenuką.Ir valgyk, ne kaip jauna mama"ant dietos", o normaliai, nei norėsi, net ir vėlai vakare. Kai pienukas pradės normaliai gamintis, galėsi pagalvoti apie mažesnį kiekį ir figūrėlę. Ir dar- aš labai daug valgydama numečiau visus 20 kg, priaugtus per nėštumą, visada buvau alkana- mano organizmas labai daug energijos išnaudojo pieno gamybai. Čia kaip kam, paskui pamatysi ir galėsi kūdėjimo procesą reguliuoti. Dabar galvokim, kaip pienuko padaryti 4u.gif
-Dar vienas dalykas? Pamiegi gerai? eini į lauką? Kaip atsipalaiduoji? Mano vaikas gerai miegodavo lauke, aš rami būdavau, iš karto pajusdavau papilnėjusias krūtis.
- visą laiką prie krūties? Reikia padaryti pertraukas. Kaip tik gali ilgiau ištemk tarp maitinimų. Man pradžioje pavykdavo tik 10 min pertraukėlę padaryti, kuo toliau, tuo daugiau. Dvi valandos būtų geriausiai. Per tą laiką prisipildo krūtys, o vaikas, užpildęs iš karto pilną skranduką nurimsta ir pamiega. Kas 10 min pačiulpinėdamas jis pastoviai alkanas.
- mišinukais per daug nepiknaudžiauk. Dabar duodi vien mišinukus>? Kiek laiko? .Nieko tokio, jei kurį laiką visai iš krūties nemaitinai- visa tai galima susigrąžinti. Tik nenuleisk nosies. nes aš jau taip buvau nusivylusi, jog verkiau atsisėdusi. Gydytoja taip pat išrašė mišinukus. Išgelgėjo akušerė, pas kurią lankiau paskaitas prieš gimdymą. Ji pati natūralumo šalininkė, užaugino 7 vaikučius. Pasiskambinau jai nusiminusi. Liepė VALGYTI, GERTI(NE VANDENĮ) MIEGOTI IR EIT Į LAUKĄ.. Aš taip nusiraminau, kai ji pasakė, tu tikrai maitinsi, net neabejojo. Taip, iki pusantrų metukų maitinau thumbup.gif

Aš taip pat tikiu, tai yra žinau, kad tu maitinsi, ad23, nes noro turi 4u.gif Jei viską darysi, kaip sakiau, rezultatų sulauksi jau po dviejų dienų. lauksiu naujienų.
Atsakyti

Taigi
-pirmas vaikutis, pieno gamyba pas tave - naujas dalykas organizmui, reikia išmokti. Kaip sakiau, aš tik po trijų gal savaičių jau galėjau pilnai pamaitinti vaiką9prasilaužė, kaip sakau smile.gif )
-KAd pienas gamintųsi, turi būti iš ko gamintis. Ar valgai? Ar geri daug?(kartais 2l per dieną jau nepakanka, patikėk). Patarčiau pavalgyti koloringų, lengvų patiekalų- košės, jogurtai, troškiniai. O gerk kisielius, kompotus, sultis, ne vandenuką.Ir valgyk, ne kaip jauna mama"ant dietos", o normaliai, nei norėsi, net ir vėlai vakare. Kai pienukas pradės normaliai gamintis, galėsi pagalvoti apie mažesnį kiekį ir figūrėlę. Ir dar- aš labai daug valgydama numečiau visus 20 kg, priaugtus per nėštumą, visada buvau alkana- mano organizmas labai daug energijos išnaudojo pieno gamybai. Čia kaip kam, paskui pamatysi ir galėsi kūdėjimo procesą reguliuoti. Dabar galvokim, kaip pienuko padaryti 4u.gif
-Dar vienas dalykas? Pamiegi gerai? eini į lauką? Kaip atsipalaiduoji? Mano vaikas gerai miegodavo lauke, aš rami būdavau, iš karto pajusdavau papilnėjusias krūtis.
- visą laiką prie krūties? Reikia padaryti pertraukas. Kaip tik gali ilgiau ištemk tarp maitinimų. Man pradžioje pavykdavo tik 10 min pertraukėlę padaryti, kuo toliau, tuo daugiau. Dvi valandos būtų geriausiai. Per tą laiką prisipildo krūtys, o vaikas, užpildęs iš karto pilną skranduką nurimsta ir pamiega. Kas 10 min pačiulpinėdamas jis pastoviai alkanas.
- mišinukais per daug nepiknaudžiauk. Dabar duodi vien mišinukus>? Kiek laiko? .Nieko tokio, jei kurį laiką visai iš krūties nemaitinai- visa tai galima susigrąžinti. Tik nenuleisk nosies. nes aš jau taip buvau nusivylusi, jog verkiau atsisėdusi. Gydytoja taip pat išrašė mišinukus. Išgelgėjo akušerė, pas kurią lankiau paskaitas prieš gimdymą. Ji pati natūralumo šalininkė, užaugino 7 vaikučius. Pasiskambinau jai nusiminusi. Liepė VALGYTI, GERTI(NE VANDENĮ) MIEGOTI IR EIT Į LAUKĄ.. Aš taip nusiraminau, kai ji pasakė, tu tikrai maitinsi, net neabejojo. Taip, iki pusantrų metukų maitinau thumbup.gif

Aš taip pat tikiu, tai yra žinau, kad tu maitinsi, ad23, nes noro turi 4u.gif Jei viską darysi, kaip sakiau, rezultatų sulauksi jau po dviejų dienų. lauksiu naujienų.
[/quote]


Perskaiciau sia zinute ir gal kiek aprimau. mnao dukrytei tik savaite ir 2 d. turiu taip pat problemu su krutim ir speneliais.
Tikrai labai naudingi patarimai, nes esu nevilty. maitinti is kruties pradejau nuo pirmos dienos, taciau taip nugrauze spenelius...verkiau zindydama, o ligoninej negalejo tuo patiketi. vaikutis rodos ir apzioja gerai, o man skauda ir viskas. Taigi nutraukiau zindyma, kad uzsigydyti zaizdas ir nusitraukineju piena. Viena krutis "uzsidege", vel puoliau i nevilti...pieno ten mazai ir ne nezinau, kaip atstatyti. Bijau, kad ir is kitos sumazes. tad patarimai apie mityba ir ramybe labai padejo.
Ir dar gal kas susidure ar gali patarti, ant mano vieno spenelio atsirado puslyciu. isisgandau!! kas tai galetu buti??? ir pieno akivaizdziai sumazejo:(
tad tokios mano bedos, pagelbekit kas galit.
Atsakyti
Svarbiausia- nusiteikti optimistiškai. Tris vaikus maitinau ir žinau, kad iš pradžių tai labai skausminga ir vargina. Mane dar mastitai kamuodavo... Kai dukrą žindžiau, net 6 mastitus turėjau. Pasakiau sau, kad privalau viską ištverti. Ir ištvėriau- dukrą maitinau ilgiausiai- 1m7mėn.
Tik reikia labai labai norėti...
Atsakyti
Amra, bet juk dažna problema, kai speneliai skauda pirmas savaites, kodėl ligoninėj nieko nepatarė? Yra tokie antspeniai, ar naudoji? Guminiai, lateksiniai užsideda ant krūties ir kai vaikas žinda, mažiau skauda. bent jau nereikia su ašarom ir dantis sukandus maitinti. Paskui praeina tas skausmas, tikrai. truputį pakentėk. Nusipirk tuos antspenius kiekvienoj vaistinėj, manau yra. Aš naudojau Avent, bet kiek žinau jie kietesni, yra ir geresnių. Be jų nežinau kaip būčiau ištvėrusi. Pūslelių buvo ir pas mane. Tepk tepaliukais, laikyk atvirą krūtinę , kad gerai nudžiūtų, pakvėpuotų.
Kasi vėl normaliai maitinsi, pienuko kiekis atsistatys, jo gaminasi tiek, kiek vaikas suvalgo. Nutrauki mažesnį kiekį, nei vaikas iščiulpia, todėl mažiau ir gamintis pradėjo.
Sėkmės, dauguma tą patį praėjo, viskas bus gerai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kopa @ 2005 10 15, 11:35)
Amra, bet juk dažna problema, kai speneliai skauda pirmas savaites, kodėl ligoninėj nieko nepatarė? Yra tokie antspeniai, ar naudoji? Guminiai, lateksiniai užsideda ant krūties ir kai vaikas žinda, mažiau skauda. bent jau nereikia su ašarom ir dantis sukandus maitinti. Paskui praeina tas skausmas, tikrai. truputį pakentėk. Nusipirk tuos antspenius kiekvienoj vaistinėj, manau yra. Aš naudojau Avent, bet kiek žinau jie kietesni, yra ir geresnių. Be jų nežinau kaip būčiau ištvėrusi. Pūslelių buvo ir pas mane. Tepk tepaliukais, laikyk atvirą krūtinę , kad gerai nudžiūtų, pakvėpuotų.
Kasi vėl normaliai maitinsi, pienuko kiekis atsistatys, jo gaminasi tiek, kiek vaikas suvalgo. Nutrauki mažesnį kiekį, nei vaikas iščiulpia, todėl mažiau ir gamintis pradėjo.
Sėkmės, dauguma tą patį praėjo, viskas bus gerai smile.gif

Dekoju uz palaikyma, nes jau pati jauciuosi tragiskai, kad nemaitinu. Tik vaikstau apsikabinus pientrauki:( ir verkiu.
O del antspeniu, tai ligoninej kas labiausiia mane ir suzugde, kad as pati siuliau juos naudoti, bet sake, kam ta guma!!! o kai nusipirkau - buvo per velu, nes beprotiskai skaudejo vis tiek, o ir kraujo pasirode, tad ir duot nebegalejau:(
dabar baigia uzgyti viskas ir tada bandysim.
Tikrai reikai man moralisko palaikymo...
Atsakyti
kopa> vakar tris kart daviau tik misinuka valge po 20 ml., paskui is pradziu daviau nuraukta piena, kurio is krutu prikankinau irgi tik 20 ml. ir taip visa nakti, tik misinuko jau valge 30ml.o siandien ryte daviau dar ir kruti.Jis zindo gal koki pusvalandi ar 40 min o paskui nebevalge bet buvo neramus, tada daviau is praeito karto nutraukto pieno20ml. ir tik tada 30 ml. misinuko, na tik tiek jis valge!
Labai aciu nuraminai!Labai vyliuos, kad galesiu maitint! odel maisto tai tikrai dabar mazokai valgau ir geriu, bet ne todel, kad rupinuos figura, tiesiog jauciuos ne alkana, o ir gert nelabai noriu!Dabar pradejau vos ne per prievarta kmynu arbata po 1-2 litrus gert!Ir pirmas paras kai jis taip keistai zisdavo jausdavaus tikrai labai pavargus ir nepailsejus, dabar kiek atsipalaidavau ir pailsejau, nes lelius biskiuka ilgiau miega, o ir vyras sianakt leliu pamaitino, tai biskiuka ilgiau pamiegojau!Gaila, kad jis dirba taip i lauka nelabai iseinu!Bet va sekmadieni atvaziuos mano tevai ir leis mudu su vyru porai valandu i lauka!!! smile.gifo kita savaite vyras turi laisvu dienu, tai iseisiu, nes dar paskaitom reikia pasirupint!!!tai biskiuka istruksiuO dabar tai nesinori mazylio vieno palikt, o i lauka gal biskiuka per anksti, sakem i lauka eisim kita savaite.
Dar karta aciu uz patarimus, is laimes vos neapsiverkiau!:)
Atsakyti
man buvo lygiai taip pat, gydytojai iskart grieztai liepe duoti misini. as ju klausiau, todel pienas praktiskai visai dingo. emiau po kiekvieno maitinimo nutraukineti, is pradziu po labai nedaug, po to atsistate ir bego upeliais, bet vaikas eme pripazint tik buteliuka. taigi iki metu taip ir nutraukinejau... patariu tau siuos dalykus: MIEGOK IR DIENA, IR Nakti su vaiku, duok kruti kuo dazniau. ir pati, kai tik gali, ilsekis, miegok - tai labiausiai skatina pieno gamyba. issinuomok elektronines svarstykles ir sverk vaika kiekv diena - jei nors po kiek nors gramu priauga, bandyk neduoti misinio, o tik kruti; (jei jau duodi buteliuka, bandyk avent, nes jo zindukas platus, kaip krutis panasus, as bent jau taip manau);gal uzteks to pieno ir alkanesnis intensyviau trauks. spjauk i bet kokia namu ruosa, valgio gaminima - tas tikrai palauks, o pienas turetu atsistatyti. dar karta - kuo dazniau duok kruti. sekmes tau.
Atsakyti
QUOTE(Saran @ 2005 10 15, 13:59)
man buvo lygiai taip pat, gydytojai iskart grieztai liepe duoti misini. as ju klausiau, todel pienas praktiskai visai dingo. emiau po kiekvieno maitinimo nutraukineti, is pradziu po labai nedaug, po to atsistate ir bego upeliais, bet vaikas eme pripazint tik buteliuka. taigi iki metu taip ir nutraukinejau... patariu tau siuos dalykus: MIEGOK IR DIENA, IR Nakti su vaiku, duok kruti kuo dazniau. ir pati, kai tik gali, ilsekis, miegok - tai labiausiai skatina pieno gamyba. issinuomok elektronines svarstykles ir sverk vaika kiekv diena - jei nors po kiek nors gramu priauga, bandyk neduoti misinio, o tik kruti;  (jei jau duodi buteliuka, bandyk avent, nes jo zindukas platus, kaip krutis panasus, as bent jau taip manau);gal uzteks to pieno ir alkanesnis intensyviau trauks. spjauk i bet kokia namu ruosa, valgio gaminima - tas tikrai palauks, o pienas turetu atsistatyti. dar karta - kuo dazniau duok kruti.  sekmes tau.


o gal zinai kur kreiptis del svarstykliu nuomos?
Atsakyti