Įkraunama...
Įkraunama...

Dingo pienas

QUOTE(ad23 @ 2005 10 16, 10:29)
Tai maniau, kad sotus, nes nevalgo, paguldziau, o jis vargsas inkscia, stena , puskuoja. Dar karta atsikeliau ir daviau kruti ir jis valge!!!!!  biggrin.gif Taip sedejau su juo ant ranku valanda.


Pabandyk maitinti gulėdama . Naktimis aš maitindavau miegodama smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kopa @ 2005 10 16, 19:14)
Pabandyk maitinti gulėdama . Naktimis aš maitindavau miegodama smile.gif

Jei priimtina tėveliams-labai gerai stimuliuoja pieno gamybą miegojimas kartu.Mama gerai paiilsi,pieno gaminasi daugiau,vaikas ramesnis.Šitaip nei vienos bemiegės naktelės neturėjau.sukniurkdavo kūdikėlis,krūtį padavei ir miegat abu toliau.
Sėkmės tau ,ad23,regis padėtis gėrėja 4u.gif
Atsakyti
sad.gif o aš žiopla,nesugebėjau niekaip,priversti "tekėti upėmis"pienuko sad.gif stengiausi,bet nepavyko,buvau nervinga,irzli,kažkokia keista nuotaika buvo apėmus mane,net vyras atostogų buvo išėjęs specialiai,kad pailsėčiau.Kaip aš nesugebėjau sad.gif ?Bet patikėkit,širdelę skauda po šiai dienai sad.gif .O savo vyresnėlę išlaikiau prie savęs 1-metus ir 7-nis mėnesius,be jokių vargų(ir pirmasis vaikas).Gaila,kad nepabuvojau forume sad.gif su jūsų mamytės,pagalba,gal situacija būtų buvus kitokia.
Atsakyti
QUOTE(ad23 @ 2005 10 16, 16:47)
Cia turbut todel, kad pas mane labai mazai pienuko!!! O diena daugiau is buteliuko valgo, o su krutim tik biskiuka, matyt, kol pieno buna, paskui nebeima, taciau panasu, kad pieniukas jau gamintis pradejo, nes krutys tokios pilnesnes atrodo!:)

Nemanau, nes mano abu leliai kol buvo tokie maziukai ant papo prakabedavo po 1 val. -1,5 val., nors pieno turejau pakankamai. Cia manau stipriai yra isvystytas zindymo instinktas. Maniskiams ir zindukai labai reikalingi smile.gif

Atsakyti
QUOTE(crocus @ 2005 10 17, 03:57)
Jei priimtina tėveliams-labai gerai stimuliuoja pieno gamybą miegojimas kartu.Mama gerai paiilsi,pieno gaminasi daugiau,vaikas ramesnis.Šitaip nei vienos bemiegės naktelės neturėjau.sukniurkdavo kūdikėlis,krūtį padavei ir miegat abu toliau.
Sėkmės tau ,ad23,regis padėtis gėrėja 4u.gif

Pritariu. Aisku, yra savu nepatogumu(pavargstu ant vieno sono miegot), bet nieko tokio, vistiek gerai kai nereikia is lovos sokinet smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kopa @ 2005 10 16, 20:14)
Pabandyk maitinti gulėdama . Naktimis aš maitindavau miegodama smile.gif


tai, kad maniskiui taip neina, net sedint maitinant neina atsipalaiduoti, nes paciulpia pora kartu ir spjauna! gerai buna, kad kokias 10 min zista be sustojimo, paskui vis tiek spjauna pazyzia pazyzia ir vel ima kruti.
cia gal kaip sako helga zindymo instinktas koks!Ir dar turbut nuo kruties priklauso, is kai kuriu sunkiau bega is kai kuriu lengviau. Ir zinoma, dar nuo mamos nuotaikos, pastaruoju metu as labai nervinaus, tai dar tai itakos turejo
Atsakyti
QUOTE(ad23 @ 2005 10 17, 12:53)
tai, kad maniskiui taip neina, net sedint maitinant neina atsipalaiduoti, nes paciulpia pora kartu ir spjauna! gerai buna, kad kokias 10 min zista be sustojimo, paskui vis tiek spjauna pazyzia pazyzia ir vel ima kruti.
  cia gal kaip sako helga zindymo instinktas koks!Ir dar turbut nuo kruties priklauso, is kai  kuriu sunkiau bega is kai kuriu lengviau. Ir zinoma, dar nuo mamos nuotaikos, pastaruoju metu as labai nervinaus, tai dar tai itakos turejo

Man tai gulint geriausiai maitint, ypac iki kokiu 6 men. taip ir dariau, dabar kai tik atsigerti benori tai ir sedom jau duodu, bet vakare ir nakti tik atsigulus. Kazkaip maloniau ir laikyti nereikia.
Pamegink arbata zindyvems, as tai ja maukdavau, nes suzinojau, kad kmynai dideliais kiekiais nera gerai vaiko pilvukui sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Helga @ 2005 10 17, 13:54)
Man tai gulint geriausiai maitint, ypac iki kokiu 6 men. taip ir dariau, dabar kai tik atsigerti benori tai ir sedom jau duodu, bet vakare ir nakti tik atsigulus. Kazkaip maloniau ir laikyti nereikia.
Pamegink arbata zindyvems, as tai ja maukdavau, nes suzinojau, kad kmynai dideliais kiekiais nera gerai vaiko pilvukui sad.gif

Dar pries maitint siltas dusas krutinei neblogai girdejau(cia toms kurioms pienukas sunkiau bega).
Atsakyti
o man vel beda, kai jau rodos, pienas pradejo normaliai gamintis, tai krutys daros kietos ir skauda, ka daryt dabar?
Atsakyti
QUOTE(ad23 @ 2005 10 18, 11:45)
o man vel beda, kai jau rodos, pienas pradejo normaliai gamintis, tai krutys daros kietos ir skauda, ka daryt dabar?

As nusitraukdavau kai taip budavo ir palengvedavo.Gali uzsisaldyti pienuko.
Atsakyti
QUOTE(ad23 @ 2005 10 18, 12:45)
o man vel beda, kai jau rodos, pienas pradejo normaliai gamintis, tai krutys daros kietos ir skauda, ka daryt dabar?


Jo, pradėjo gamintis, nebetelpa smile.gif Saugok krūtinę nuo vėjo ir pan, ji dabar labai jautri. Dar ne kartą tikriausiai sulauksi gūzelių.
Neišsigąsk, joks čia ne mastitas. Nebent, jei temperatūra kyla, tada pas gydytoją važiuok. Tiesiog sukietėjimus nanie gydykis, užtruks pora dienų. Taigi, ant marlės gabalo(ar skaiutės kokios) užtepk medaus ir uždėk ant krūties, ir taip visą dieną, keisk kas dvi- tris valandas. Gali varškę su medum, vien varškę, kaip tau patogiau, man labiausiai medus padėjo. Ir du kartus per dieną daryk kontrastinį dušą,gerina pratekėjimą. Kiek krūtinė iškenčia minutę karšta, minutę šalta, taip kokias 15 min.. Nemaigyk rankomis, tiesiog dušo srovę nukreipk.Žiūrėk, kad gerai išvalgytų iš krūtinės pieną, jei nebaigia, nusitrauk likutį. Aeba pirma nusitrauk, o maistingesnį pienuką vaikui palik smile.gif Sėkmės
Atsakyti
labas.

3 men maitinau vaika krutimi... susigarau ir gydytojai nebeleido maitinti, sake po antibijotiku kai praeis 3 sav. bet pienas dingo. siandien jau praejo 1 menuo kai galiu maitinti vaika ir atsirado pienukas. labai noriu maitinti, bet visi sako kad nutraukusviena karta, antra karta pradeti negalima, nes tipo uzauges bus blogas. gal kam taip buvo???
Atsakyti