Įkraunama...
Įkraunama...

Dingo pienas

QUOTE(ad23 @ 2005 10 15, 14:48)
o gal zinai kur kreiptis del svarstykliu nuomos?

Jei gyveni Vilniuje, svarstykles kudikiams nuomoja Medita (P.Baublio g. 2A, 08406 Vilnius Tel. (5) 2720372 ) 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dange @ 2005 10 15, 15:47)
Jei gyveni Vilniuje, svarstykles kudikiams nuomoja Medita (P.Baublio g. 2A, 08406 Vilnius Tel. (5) 2720372 ) 4u.gif



gsils,bet ne Vilniuj, o Kaune sad.gif

Atsakyti
amra, o gal zinai ar verta naudoti pientrauki kol atsiras pieno tiek kiek uzteks mano mazyliui ir ar is vis verta nutraukinet,nes mazius labai sunkiai papuka ima!
Atsakyti
aišku galim anaudoti pientraukį, kad paskatintų pieno gamybą, bet reikia tą gerą, pvz.Avent, kuris spenelisu stimuliuoja, tada gaunasi panašiai kaip leliuko čiulpimas, bet būtinai reikia ir vaikučiui duoti, nes tai yra geriausias gamtos sukurtas pientraukis, kuris geriausiai ir skatina pieno gamybą thumbup.gif Pirmiauusia gali duoti leliui čiulpti, kiek jis nori, o paskui nusitrauk su pientraukiu kiek liko. Na bent jau aš taip darydavau. Jei papuką ima nenoriai, gal jau priprato prie buteliuko, o tai nelabai gerai.
Atsakyti
QUOTE(ad23 @ 2005 10 15, 13:08)
  Labai aciu nuraminai!Labai vyliuos, kad galesiu maitint!

aš visgi patarčiau baigti tuos nutraukinėjimus visai. Pratink, kad paimtų krūtį, reikia, kad išmoktų. Pientraukio taip pat patarčiau atsisakyti, bent jau kol susireguliuos gamyba. Mėnesį pagyvenkit vienas dėl kito, be jokių priedų. Maitinimas taps reguliaresnis, vaikutis valgys iš krūties, tada galėsi pagalvoti apie laisvą laiką tik sau, nusitraukimą(kad kas kitas galėtų pamaitinti).
Girdėjau, būna vaikas nepamėgsta valgyti iš krūties, pienas taip ir nepradeda gamintis ir pan...Aš tuo netikiu. Nuoširdžiai sakau. Jūs dar esat vienas kūnas, tikrai atrasi kelią, kaip bus geriausia jums abiems.Sėkmės 4u.gif
Pavalgyti nepamiršk, gerk ne tik kmynus, gali nuo jų skonis pakisti pienuko. Kaip sakiua: jogurtai, sultys, košės. Pavalgyk gerai nors tris dienas, pamatysi rezultatą. Naktį žindyk pati, o ne iš buteliuko maitink. Bandyk atsisakyti visai buteliuko.KIEKVIENA MOTINA PAJĖGI SAVO VAIKĄ IŠMAITINTI. smile.gif Atsipalaiduok, tikrai viskas bus ok. Nesiskundi, kad neramus, taigi viskas jūsų naudai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Amra @ 2005 10 15, 12:44)
Dekoju uz palaikyma, nes jau pati jauciuosi tragiskai, kad nemaitinu. Tik vaikstau apsikabinus pientrauki:( ir verkiu.
O del antspeniu, tai ligoninej kas labiausiia mane ir suzugde, kad as pati siuliau juos naudoti, bet sake, kam ta guma!!! o kai nusipirkau - buvo per velu, nes beprotiskai skaudejo vis tiek, o ir kraujo pasirode, tad ir duot nebegalejau:(
dabar baigia uzgyti viskas ir tada bandysim.
Tikrai reikai man moralisko palaikymo...


O kodėl dabar nenaudoji atspenių?Aš irgi juos nusipirkau, kai jau buvo neįmanoma kentėti, puslelės, suskilinėjimai. Nebijok, pabandyk. Su anspeniu pirmos 10 sekundžių būna labai skausmingai, sukandus dabtis prakentėk, paskui nieko. Dar galiu patarti. Krūties galą su speneliu suspausk pirstais, padaryk kuo plonesnį ir ilgesnį, kai vaikutis išsižioja plačiai greit kuo giliau įkišk smile.gif Nes mažiukas dar negali daug apžioti, pasigauna patį spenelį..o tada jau galima cypti iš "malonumo".
Kaip supratau tik savo pienuku maitini? Tai ko ten verki? smile.gif Vskas gerai, jau apsigydei šiek tiek nusiteik dar pakentėti gerą savaitėlę , paskui net nejausi, kad vaikas čiulpia. Bus tik palengvėjimas, kai ištuština krūtį ir toks gėris ir ramybė rolleyes.gif Kiekvienai linkiu tai pajusti 4u.gif
Atsakyti
Mano 2.gif pirma diena neteko 400gr,tai gydytojai ir nusprende kad nera pieno pradejo maitint dar ligoninej misinuku,kadangi buvau po operacijos,o lelius mano tik 2000gr ,abu neturejom sveikatos,nei maitint as ,nei jis valgyt schmoll.gif ,bet vilties nepraradau maitinau pirmus vaikus pieno netruko ,tai galvoju kodel turetu jo nebut dabar,ir tikrai 4 para prasidejo... vos sulaukiau ryto kad vyras nupirktu pientrauky,nes su rankom tikrai nieko gero nenutrauksi ,o su prastu pientraukiu kur dave ligoninej tai tik dar speneliu skausma isivariau.jai tikrai turi galimybe isigyk ar pasiskolink AVENT firmos jis tikrai gerai nutraukia piena,be vargo ir skausmo,pienuko atsiras ,na jai teks maitint is buteliuko ka darysi,bet MP tikrai geriau nei misinukas.Sekmes tau.
Atsakyti
sianakt mano lelius mane labai laiminga padare!Atsikelem, nusiprausem kakiuka, persivystem, tada as jam daviau kruti is pradziu nelabai valge, tai vyras padare misinuka, o maziulis jo tik 10 ml. Tai maniau, kad sotus, nes nevalgo, paguldziau, o jis vargsas inkscia, stena , puskuoja. Dar karta atsikeliau ir daviau kruti ir jis valge!!!!! biggrin.gif Taip sedejau su juo ant ranku valanda. Po to jis pasidare irzlus kruties nebeeme:( tada dar karta padariau misinuka sad.gif Vel 10 ml. ir uzmigo. Bet jis vis tik eme mano kruti! Ir todel as laiminga!!! wub.gif
Atsakyti
tai tau irodymas, kad jau nebereikia kaisioti to buteliuko - vis tiek tik 10 g suvalgo is jo. patariu is savo skaudzios patirties: nepratink prie buteliuko, tegu pavargsta prie kruties. po to atplest negalesi:)
Atsakyti
QUOTE(ad23 @ 2005 10 16, 10:29)
sianakt mano lelius mane labai laiminga padare!Atsikelem, nusiprausem kakiuka, persivystem, tada as jam daviau kruti is pradziu nelabai valge, tai vyras padare misinuka, o maziulis jo tik 10 ml. Tai maniau, kad sotus, nes nevalgo, paguldziau, o jis vargsas inkscia, stena , puskuoja. Dar karta atsikeliau ir daviau kruti ir jis valge!!!!!  biggrin.gif Taip sedejau su juo ant ranku valanda. Po to jis pasidare irzlus kruties nebeeme:( tada dar karta padariau misinuka sad.gif Vel 10 ml. ir uzmigo. Bet jis vis tik eme mano kruti! Ir todel as laiminga!!! wub.gif

aš labai džiaugiosiu kad tau paviko pamaitinti thumbup.gif tongue.gif aš pati ka tik pamaitinau savo mažilė tai taip gera ,jinai visada priėš miėgą butinai pavalgo mano pieno,kol miėga tai pabusiu forumę verysad.gif thumbup.gif ,aš tik niėkaip nesuprantu kodel tu visa valandą maitini,man užtekdavo 20 arba 30 min ir nakti taip pat ,dabar tai jau jegu tūri tai užtenka 5 min. wub.gif
Atsakyti
Mes su žindymu didelių bėdų neturėjom,tik buvo vienu metu,kad nenorėjo imti krūties ir viskas.Isterijos kildavo.TAi stengdavausi išnaudoti kiekvieną jo miego valandėlę.Kai leliukas apsnūdęs-krūtį imdavo be problemų.Užtekdavo tik prie lūpyčių priglausti.Ir gulėdavau taip su juo kol miega,kad tik čiulptų ir pienukas gamintųsi.

Ir čiulptuko neduokit kam sunkiau žindyti sekasi,nes taip pat mažina vaiko norą žįsti.
Atsakyti
QUOTE(LARISA 74 @ 2005 10 16, 14:29)
aš labai džiaugiosiu  kad tau paviko pamaitinti  thumbup.gif  tongue.gif aš pati ka tik pamaitinau savo mažilė tai taip gera ,jinai visada priėš miėgą butinai pavalgo mano pieno,kol miėga tai pabusiu forumę verysad.gif  thumbup.gif ,aš tik niėkaip nesuprantu kodel tu visa valandą maitini,man užtekdavo 20 arba 30 min ir nakti taip pat ,dabar tai jau jegu tūri tai užtenka 5 min. wub.gif


Cia turbut todel, kad pas mane labai mazai pienuko!!! O diena daugiau is buteliuko valgo, o su krutim tik biskiuka, matyt, kol pieno buna, paskui nebeima, taciau panasu, kad pieniukas jau gamintis pradejo, nes krutys tokios pilnesnes atrodo!:)
Atsakyti