Įkraunama...
Įkraunama...

Dingo pienas

Yra toks prietaras, kad "atžindai" negerai... Aš maitinčiau...nes už motinos pieną nėra nieko geriau...
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2005 10 22, 17:01)
Yra toks prietaras, kad "atžindai" negerai... Aš maitinčiau...nes už motinos pieną nėra nieko geriau...

ad 23,noriu patarti pabandik gerti pankolio arbata ,man labai padėjo kai buvo sumažėjus per puse. thumbup.gif ir dar manopupą labai megsta pienuką gerti naktiės metu iki šiol mirksiukas.gif maitinu gulint ant lovos taip geriau teka piėnas mirksiukas.gif linkiu kuo ilgiau maitinti tongue.gif ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Paulinairc @ 2005 10 22, 16:15)
labas.

3 men maitinau vaika krutimi... susigarau ir gydytojai nebeleido maitinti, sake po antibijotiku kai praeis 3 sav. bet pienas dingo. siandien jau praejo 1 menuo kai galiu maitinti vaika ir atsirado pienukas. labai noriu maitinti, bet visi sako kad nutraukusviena karta, antra karta pradeti negalima, nes tipo uzauges bus blogas. gal kam taip buvo???

Tikrai nekreipčiau dėmesio į prietarus, tokius kvailus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(crocus @ 2005 10 16, 14:36)
Mes su žindymu didelių bėdų neturėjom,tik buvo vienu metu,kad nenorėjo imti krūties ir viskas.Isterijos kildavo.TAi stengdavausi išnaudoti kiekvieną jo miego valandėlę.Kai leliukas apsnūdęs-krūtį imdavo be problemų.Užtekdavo tik prie lūpyčių priglausti.Ir gulėdavau taip su juo kol miega,kad tik čiulptų ir pienukas gamintųsi.

Ir čiulptuko neduokit kam sunkiau žindyti sekasi,nes taip pat mažina vaiko norą žįsti.


Ir ka daret, kai nenorejo imti kruties? Nes pas mus tai baisi tragedija su valgymu dabar cry.gif
Po narkozes dukryte nebenori imti kruties, tik soske ciulpia, o pamaitinti galiu tik ka pabudusia, o ciulputuko neduoti negaliu, nes dukrele baisiai klykia kai pasiulai kruti, ir nuraminti galiu tik su soske ... ir jau visas menuo taip vargstam verysad.gif
Atsakyti
gal galit pagelbėti, nes jau visai man stogas važiuoja....
visą dieną su savo kelcku gulim lovoj - vis maitinu. Nėr kada nei į WC nubėgt, nei pavalgyt normaliai. Tik ištraukiu krūtį ir vaikas verkia. Žindžia iš kiekvienos krūties vidutiniškai 15-20min, tada spjauna lauk, nebeima, reikalauja kitos. Duodi kitą ir po 20 min tas pats kartojasi, taip ri šokinėju nuo vienos prie kitos visą dieną. Atrodo, kad vaikas visą laiką alkanas, kad nepavalgo, kad pienuko trūksta. Ir širdelė mano nerimsta, pati nervuotis imu. Pabandžiau nusitraukti pieną, tai nemaitinus iš abiejų nutraukiau 20ml... Nutarėm mišinuko duoti - kaip godžiai valgė, ryte rijo. Ir miegojo ilgiau, ir ramesnis buvo... Tiesiog kitas žmogutis.. Bet aš jam vėl kitu krūtis, žindau... šiandien visą dieną vėl lovoj prasivarčiau, o vaikas vis zirzia ir zirzia...
Atsakyti
QUOTE(Isila @ 2005 10 31, 20:13)
gal galit pagelbėti, nes jau visai man stogas važiuoja....
visą dieną su savo kelcku gulim lovoj - vis maitinu. Nėr kada nei į WC nubėgt, nei pavalgyt normaliai. Tik ištraukiu krūtį ir vaikas verkia. Žindžia iš kiekvienos krūties vidutiniškai 15-20min, tada spjauna lauk, nebeima, reikalauja kitos. Duodi kitą ir po 20 min tas pats kartojasi, taip ri šokinėju nuo vienos prie kitos visą dieną. Atrodo, kad vaikas visą laiką alkanas, kad nepavalgo, kad pienuko trūksta. Ir širdelė mano nerimsta, pati nervuotis imu. Pabandžiau nusitraukti pieną, tai nemaitinus iš abiejų nutraukiau 20ml... Nutarėm mišinuko duoti - kaip godžiai valgė, ryte rijo. Ir miegojo ilgiau, ir ramesnis buvo... Tiesiog kitas žmogutis.. Bet aš jam vėl kitu krūtis, žindau... šiandien visą dieną vėl lovoj prasivarčiau, o vaikas vis zirzia ir zirzia...

Manau, kad reiktu meginti sverti pries ir po valgio, arba bent jau praejus savaitei. Tada ir paaiskes ar truksta pienuko, o nusitraukinejimas tai tikrai neparodys tikros situacijos. nesinervuok, juk jei ir truks tai primaitinsi misinuku, bet vistiek maitinsi ir pati:4u:
Atsakyti
QUOTE(Isila @ 2005 10 31, 21:13)
gal galit pagelbėti, nes jau visai man stogas važiuoja....
visą dieną su savo kelcku gulim lovoj - vis maitinu. Nėr kada nei į WC nubėgt, nei pavalgyt normaliai. Tik ištraukiu krūtį ir vaikas verkia. Žindžia iš kiekvienos krūties vidutiniškai 15-20min, tada spjauna lauk, nebeima, reikalauja kitos. Duodi kitą ir po 20 min tas pats kartojasi, taip ri šokinėju nuo vienos prie kitos visą dieną. Atrodo, kad vaikas visą laiką alkanas, kad nepavalgo, kad pienuko trūksta. Ir širdelė mano nerimsta, pati nervuotis imu. Pabandžiau nusitraukti pieną, tai nemaitinus iš abiejų nutraukiau 20ml... Nutarėm mišinuko duoti - kaip godžiai valgė, ryte rijo. Ir miegojo ilgiau, ir ramesnis buvo... Tiesiog kitas žmogutis.. Bet aš jam vėl kitu krūtis, žindau... šiandien visą dieną vėl lovoj prasivarčiau, o vaikas vis zirzia ir zirzia...

Man irgi taip buvo pirmom dienom, istisai prie kruties gulejo, tai neiskentus daviau misinuko viena karta, bet mazute ji visa atpyle ir vel prie kruties. Svarbiausia nesinervuoti, gerti labai daug skysciu, ir leisti vaikui zisti kruti ir pienas atsiras. Ir pati butinai pailsek ir pamiegok, tegu kas nors vaikuti paziuri. Pas mane atsirado po kokiu 3-4 dienu, na o tas dienas prakentejom. Dabar pienas upem teka biggrin.gif
O nutraukti niekada tiek nenutrauksi kaip vaikas istraukia. Tai kantrybes jum ir stiprybes mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Isila @ 2005 10 31, 21:13)
gal galit pagelbėti, nes jau visai man stogas važiuoja....
visą dieną su savo kelcku gulim lovoj - vis maitinu. Nėr kada nei į WC nubėgt, nei pavalgyt normaliai. Tik ištraukiu krūtį ir vaikas verkia. Žindžia iš kiekvienos krūties vidutiniškai 15-20min, tada spjauna lauk, nebeima, reikalauja kitos. Duodi kitą ir po 20 min tas pats kartojasi, taip ri šokinėju nuo vienos prie kitos visą dieną. Atrodo, kad vaikas visą laiką alkanas, kad nepavalgo, kad pienuko trūksta. Ir širdelė mano nerimsta, pati nervuotis imu. Pabandžiau nusitraukti pieną, tai nemaitinus iš abiejų nutraukiau 20ml... Nutarėm mišinuko duoti - kaip godžiai valgė, ryte rijo. Ir miegojo ilgiau, ir ramesnis buvo... Tiesiog kitas žmogutis.. Bet aš jam vėl kitu krūtis, žindau... šiandien visą dieną vėl lovoj prasivarčiau, o vaikas vis zirzia ir zirzia...

Žinok ne tau vienai taip unsure.gif Žinau, kad dabar tai neguodžia, bet viskas bus tvarkoj, tik reikia pasisemti kantrybės ir iškentėti šitą periodą. Man tai buvo po laktostazės, apie trečią savaitę, tai atrodė kad visą dieną nieko neveikiu, tik maitinu... ir vaikas neramus buvo, labai pergyvenau, galvojau mišinuką duot, bet teta (vaikų gydytoja) atkalbėjo, sakė, viskas gerai bus, tik duok vaikui krūtį kuo dažniau. Nusitraukt tai nė 20ml nepavykdavo. Užtat dabar viskas tvarkoj thumbup.gif
Pirmą mėnesį leliu 1,4kg priaugo, net pati nepatikėjau kai pamačiau biggrin.gif
Atsakyti
pailsėt tai man neišeina, nes tik patrauki vaiką, po 15 min verkti ima ir papo ieško doh.gif vakar buvo daktarytė, tai su kalbėjom. Sakė primaitinti truputuką ir vis kišti papą. Taip ir darau - kišu ir kišu. Va, dabar gavo mišinuko po 4val mano abiejų papų žindimo, tai užmigo patenkintas. Tik mano krutis ištuštinęs niekad taip nemiega. Na, ryt bus savaitė, kai pas mus problemus su pienuku, bet neatrodo, kad jo daugėtų. Vis dar tikimės geriausio smile.gif
Atsakyti
Gal pasikartosiu, bet norint daugiau pieno turėti reikia gerti kmynų arbatą su pienu ( apie 1 l per parą), daug skysčių (pieno, kakavos), chalvos valgyti jei vaikas nealergiškas ir nealhokolinį alų po kelias skardines ar buteliukus per dieną Svarbiausia pačiai mamytei nusiteikti kad pienuko būtų ir nesinervuoti g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo KLEVELIS: 03 lapkričio 2005 - 14:41
QUOTE(KLEVELIS @ 2005 11 03, 14:40)
Gal pasikartosiu, bet norint daugiau pieno turėti reikia gerti kmynų arbatą su pienu ( apie 1 l per parą), daug skysčių (pieno, kakavos), chalvos valgyti jei vaikas nealergiškas ir nealhokolinį alų po kelias skardines ar buteliukus per dieną Svarbiausia pačiai mamytei nusiteikti kad pienuko būtų ir nesinervuoti  g.gif



geriu viską, net tą arbatą skirtą žindyvėm.
Atsakyti
QUOTE(Isila @ 2005 10 31, 20:13)
gal galit pagelbėti, nes jau visai man stogas važiuoja....
visą dieną su savo kelcku gulim lovoj - vis maitinu. Nėr kada nei į WC nubėgt, nei pavalgyt normaliai. Tik ištraukiu krūtį ir vaikas verkia. Žindžia iš kiekvienos krūties vidutiniškai 15-20min, tada spjauna lauk, nebeima, reikalauja kitos. Duodi kitą ir po 20 min tas pats kartojasi, taip ri šokinėju nuo vienos prie kitos visą dieną. Atrodo, kad vaikas visą laiką alkanas, kad nepavalgo, kad pienuko trūksta. Ir širdelė mano nerimsta, pati nervuotis imu. Pabandžiau nusitraukti pieną, tai nemaitinus iš abiejų nutraukiau 20ml... Nutarėm mišinuko duoti - kaip godžiai valgė, ryte rijo. Ir miegojo ilgiau, ir ramesnis buvo... Tiesiog kitas žmogutis.. Bet aš jam vėl kitu krūtis, žindau... šiandien visą dieną vėl lovoj prasivarčiau, o vaikas vis zirzia ir zirzia...

Man lygiai taip pat buvo, užuojauta 4u.gif Pirmą mėnesį net nežinau koks oras lauke buvo, nes visą laiką pragulėjau lovoj, ir tas dalykas, kai į WC nubėgt negali irgi buvo...Bet dabar jau žinau, kad tokiu atveju tikrai BŪTINA pailsėti. Mano manymu geriau duoti šiek tiek mišinuko(žiūrėti, kad nemiegotų ilgiau nei 2 val) ir pamiegoti pačiai. Jaučiu, kad pradžioj ir buvo mano klaida, kad nedaviau nieko ir kankinausi taip visą mėnesį, kol visai nusivariau nuo kojų, o dukrytė nieko nepriaugo.
Atsakyti