Įkraunama...
Įkraunama...

Dingo pienas

kai niekas kitas nerupi nesunku nusiteikt, kad pienuko daug butu. Mes gi irgi kankinomes su krutim tol kol suzinojau, kad mano mazylis nera sveikas... Tada nebegalejau, laikai ant ranku, jis nepatenkintas kruties neima zyzia, is paskos as, sirdi skauda... nori savpo mazyliui viso ko geriausia, bet kai pati jautiesi, atsi[prasant s***nai tai net maitint neina. sad.gif
Atsakyti
man taip pat buvo dinges pienukas..ismaitinau pilnai iki kokiu 3 menesiu.. veliau jis vis dinginejo, bet iki 5menesiu dar pamaitindavau karta per diena unsure.gif
Dabar jau baigesi visai, todel galiu pasiulyt savo svarstykles, kurios laaabai man praverte. visada zinojau kiek truksta ir kiek papildomai turiu primaitinti smile.gif
Cia daugiau apie jas svarstykles kudikiams
Gal kam pades kaip man padejo.
Kaina derint galima
Atsakyti
QUOTE(Justic @ 2008 05 10, 11:54)
man taip pat buvo dinges pienukas..ismaitinau pilnai iki kokiu 3 menesiu.. veliau jis vis dinginejo, bet iki 5menesiu dar pamaitindavau karta per diena  unsure.gif
Dabar jau baigesi visai, todel galiu pasiulyt savo svarstykles, kurios laaabai man praverte. visada zinojau kiek truksta ir kiek papildomai turiu primaitinti  smile.gif
Cia daugiau apie jas svarstykles kudikiams
Gal kam pades kaip man padejo.
Kaina derint galima

Maitinant krūtimi nėra normų, kiek turi gauti kūdikis. Kitas dalykas - kiekvienas vaikas priauga skritingai, MP maitinami gali priaugti mažiau, nei 'vidutinis' vaikas, taip kad svėrimas nėra labai tikslingas pieno kiekiui nustatyti. Ar pakanka pieno rodo pirmiausiai pakankamas šlapinimasis. Po to eina tuštinimasis ir svorio priaugimas, kuris, kaip sakiau, gali būti šiek tiek mažesnis, nei 'norma'. Reikia žiūrėti daug aspektų, kaip gimimo svoris, numestas svoris, sudėjimas vaiko, bendra sveikata ir elgesys.
Atsakyti
As pieniuko kol kas turiu. Buna dienu, kai atrodo, kad papukai tusti, bet vis tiek bandau maitinti. Paskui vel po poros dienu viskas normaliai. Tikiuosi bent iki puses metu pamaitinti.
Atsakyti
QUOTE(ad23 @ 2005 11 05, 09:54)
kai niekas kitas nerupi nesunku nusiteikt, kad pienuko daug butu. Mes gi irgi kankinomes su krutim tol kol suzinojau, kad mano mazylis nera sveikas... Tada nebegalejau, laikai ant ranku, jis nepatenkintas kruties neima zyzia, is paskos as, sirdi skauda... nori savpo mazyliui viso ko geriausia, bet kai pati jautiesi, atsi[prasant s***nai tai net maitint neina. sad.gif

atsimenu kai mano dukryte atsisake kruties, buvo kazkoks kosmaras, atsimenu duodi kruti o ji sukiojas, verkia, jauciaus lyg ka blogo daryciau unsure.gif ji verkdavo ir as is paskos doh.gif tada nuo streso dar labiau pienelis dingineja, o tajp ir greitai jo ne kvapo nebeliko, tik pilnos saldymo kameros, dar keliem men.uzteko....galiausiai nusprendziau kad nera ko kankinti vaiko ir saves 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ode @ 2008 05 10, 12:11)
Maitinant krūtimi nėra normų, kiek turi gauti kūdikis. Kitas dalykas - kiekvienas vaikas priauga skritingai, MP maitinami gali priaugti mažiau, nei 'vidutinis' vaikas, taip kad svėrimas nėra labai tikslingas pieno kiekiui nustatyti. Ar pakanka pieno rodo pirmiausiai pakankamas šlapinimasis. Po to eina tuštinimasis ir svorio priaugimas, kuris, kaip sakiau, gali būti šiek tiek mažesnis, nei 'norma'. Reikia žiūrėti daug aspektų, kaip gimimo svoris, numestas svoris, sudėjimas vaiko, bendra sveikata ir elgesys.


ne.. jus mane ne taip supratote.. smile.gif
cia juk tema - dingo pienukas.. as su ta mintim ir rasiau, kad mp pilno maitinimo jau nebeismaitindavau ir teko primaitinti misinukais..
tuomet ir praverte svarstykles, nes vaikas gali zysti 40min, o isgerti vos 20ml.. tuo ir isitikinau turedama jas.
tada buvo labai lengva kontroliuoti, nes maitinant misinukais jau normos yra smile.gif
aisku jas isigijau butent tada, kai jau buvo pastebeti kiti veiksniai, kaip nepakankamas slapimas, svorio neaugimas ir aisku siaubingas sauksmas namuose smile.gif
Atsakyti
QUOTE(joviliukste @ 2008 05 11, 02:03)
atsimenu kai mano dukryte atsisake kruties, buvo kazkoks kosmaras, atsimenu duodi kruti o ji sukiojas, verkia, jauciaus lyg ka blogo daryciau  unsure.gif ji verkdavo ir as is paskos  doh.gif tada nuo streso dar labiau pienelis dingineja, o tajp ir greitai jo ne kvapo nebeliko, tik pilnos saldymo kameros, dar keliem men.uzteko....galiausiai nusprendziau kad nera ko kankinti vaiko ir saves  4u.gif

ar neieskojai priezasciu kodel atsisake dukrele kruties? kazkada mamos zurnale skaiciau kad kruties leliukas atsisake del to kad mamyte per to leliuko krikstynas isgere puse taures vyno ir pakeite pienuko skoni... verysad.gif
as kai geriau antibijotikus del supuliavusio danties tai sunelis irgi nelabai norejo papulio, bet aciu die jau viskas susitvarke, antibijotikai baigti, gyvenimas tesiasi... thumbup.gif
Atsakyti
labai svarbi ir aktuali informacija yra pirmame sios temos puslapyje, tiksliau Kazimieros d'Artanjan zinutese, net susigraudinau vel viska prisiminusi, nes labai nuosirdziai ir teisinga parasyta, o kartais labai reikia ne tik ziniu, bet ir to moralinio palaikymo 4u.gif

Atsakyti
Sveikos As panikuoju jau trecia diena ar pieno mano leliui uztenka.Turejau temp.virs 38 dvi dienas isigydziau be vaistu arbatomis poto pastebejau kad pieno maziau.Krutys minkstos net nakty nepakieteja atrodo kad pieno nera kai bandau nutraukti su pientarukiu tik keli lasai isbega.kai vaikas valgo girdziu kad ryja bet kartais nervuojas prie kruties.Oi kaip neramu ar yra pakankamai to pieno?Ryt eisium pas sesele zesiu ka pasakys gal jis dingsta gal misinuko reiks.o taip noriu pati maitint dar tik 3sav.gal nuo karscio cia taip karsta gyvenu Norvegijoj.Vaikas miega gerai apie 3 val ir ta laiko tarpa as nenutraukiu gal del to jis mazeja kad daznai nezynda?
Atsakyti
QUOTE(tinna1999 @ 2008 06 08, 15:28)
Sveikos As panikuoju jau trecia diena ar pieno mano leliui uztenka.Turejau temp.virs 38 dvi dienas isigydziau be vaistu arbatomis poto pastebejau kad pieno maziau.Krutys minkstos net nakty nepakieteja atrodo kad pieno nera kai bandau nutraukti su pientarukiu tik keli lasai isbega.kai vaikas valgo girdziu kad ryja bet kartais nervuojas prie kruties.Oi kaip neramu ar yra pakankamai to pieno?Ryt eisium pas sesele zesiu ka pasakys gal jis dingsta gal misinuko reiks.o taip noriu pati maitint dar tik 3sav.gal nuo karscio cia taip karsta gyvenu Norvegijoj.Vaikas miega gerai apie 3 val ir ta laiko tarpa as nenutraukiu gal del to jis mazeja kad daznai nezynda?

na pieno atsirado po keliu dienu esu patenkinta ir rami.leliukas auga kaip ant mieliu.buvo sumazeja turbut del ligos.
Atsakyti
aš irgi pradėjau bijoti, kad pieno mažai, nes mano sūnelis auga kaip ant mielių, bet paskutiniu metu tapo kažkoks neramus, naktį pradėjo dažniau keltis, blogai miegoti ir kai iščiulpia abi krūtis vis tiek verkia. tai man vyro sesuo patarė pamaitinus dar nutraukti pienuko, kad krūtys visai tuščios liktų ir tokiu būdu atseit galima padidinti pieno gamybą. na dar plius pradėjau laikytis režimo ir maitinti kas 2 valandas, arba jeigu jis miega, tai nutraikinėti. tai vat ir nežinau gal ir padės tokia technika. nes labai jau nenoriu mišinuku maitinti, jis gi vis tiek neatstos mamos pieno, be to kol atrinksi, koks vaikui tinka. turiu aptamil alergiškiems vaikams, bet jis toks neskanus, kad sūnus neima, vakar nusipirkau baby, jis aišku saldesnis ir vaikas valgo noriai, bet šiandien daug atpylė, pilvukas kaip arbūzas ir berimukas atsirado truputelį. tai jau labai noriu, kad savas pienas atsirastų verysad.gif bet laikas parodys.
Atsakyti
QUOTE(helen @ 2008 06 19, 22:05)
aš irgi pradėjau bijoti, kad pieno mažai, nes mano sūnelis auga kaip ant mielių, bet paskutiniu metu tapo kažkoks neramus, naktį pradėjo dažniau keltis, blogai miegoti ir kai iščiulpia abi krūtis vis tiek verkia. tai man vyro sesuo patarė pamaitinus dar nutraukti pienuko, kad krūtys visai tuščios liktų ir tokiu būdu atseit galima padidinti pieno gamybą. na dar plius pradėjau laikytis režimo ir maitinti kas 2 valandas, arba jeigu jis miega, tai nutraikinėti. tai vat ir nežinau gal ir padės tokia technika. nes labai jau nenoriu mišinuku maitinti, jis gi vis tiek neatstos mamos pieno, be to kol atrinksi, koks vaikui tinka. turiu aptamil alergiškiems vaikams, bet jis toks neskanus, kad sūnus neima, vakar nusipirkau baby, jis aišku saldesnis ir vaikas valgo noriai, bet šiandien daug atpylė, pilvukas kaip arbūzas ir berimukas atsirado truputelį. tai jau labai noriu, kad savas pienas atsirastų  verysad.gif  bet laikas parodys.

Kitoj temoj mačiau, kad jūsų vaikeliui 3,5 mėn. Greičiausia, jam augimo pikas. Nusiraminkite ir duokite krūtį, o ne buteliuką su mišiniu ar čiulptuką, kai jis neramus. Susidarykite sąlygas kartu miegoti - taip ir pati nepervargsite, ir patenkinsite mamos artumo poreikį kūdikiui. O gal ir didesnį pieno poreikį, jei tikrai tame problema.
Prisiminkite, kad kol žindysite pagal vaiko poreikį, tol pienukas niekur nedings. Mišinys toli gražu ne išeitis. Ir nutraukinėti netikslinga - vaikas vis tiek ištraukia geriausiai. Ir tiek, kiek jam reikia.
Kantrybės ir sėkmės. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ode: 19 birželio 2008 - 22:01