Įkraunama...
Įkraunama...

Ar tikrai blogai gyventi Lietuvoje? 2

QUOTE(suntea @ 2009 10 04, 20:02)
Ar gali PMS trukti visą gyvenimą?

anksciau nepastebejau, bet dabar jau pasarines pradedu isikirsti, nikas ir avataras ir daug ka pasako....
Atsakyti
QUOTE(SIMPL @ 2009 10 04, 21:05)
anksciau nepastebejau, bet dabar jau pasarines pradedu isikirsti, nikas ir avataras ir daug ka pasako....

Nesnervink taip biggrin.gif Gi ,nieks nesako ,kad esi tupas ,kaip zalupa...sakoma,kad pas tave su vyriskumo supratimu truputeli nipariadok biggrin.gif biggrin.gif
biggrin.gif O ...renkames po truputi ,renkames...tik ne taip greitai ,prasome,nes nespesiu atsakineti biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo burbanti: 04 spalio 2009 - 20:09
QUOTE(SIMPL @ 2009 10 04, 21:05)
anksciau nepastebejau, bet dabar jau pasarines pradedu isikirsti, nikas ir avataras ir daug ka pasako....


Aš matot nematau avatarų. Ir parašų. Ir smailikų. Bet ką tenka perskaityti, atrodo kaip neužgydoma žaizda. Ar gali vienas žmogus būti toks nuskriaustas? Turbūt gali. Kvailumas neturi ribų.
Atsakyti
QUOTE(suntea @ 2009 10 04, 21:08)
Aš matot nematau avatarų. Ir parašų. Ir smailikų. Bet ką tenka perskaityti, atrodo kaip neužgydoma žaizda. Ar gali vienas žmogus būti toks nuskriaustas? Turbūt gali. Kvailumas neturi ribų.

Taip ,taip ...jau tokia kvaila ,tokia...bet ir laiminga...ko jums irgi linkeciau biggrin.gif biggrin.gif
Papildyta:
Ale ,kad tema ne mano PMS'ui buvo skirta .Tai kaip?Kalbam i tema?...As emigrante.Kaip jus i tai reaguojate? biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo burbanti: 04 spalio 2009 - 20:17
QUOTE(suntea @ 2009 10 04, 20:08)
1.Aš matot nematau avatarų.Ir parašų. Ir smailikų.
2. Bet ką tenka perskaityti, atrodo kaip neužgydoma žaizda. Ar gali vienas žmogus būti toks nuskriaustas? Turbūt gali. Kvailumas neturi ribų.

1.Matot as irgi nekreipiu demesio iprastais atvejais
2.Matyt gali, pastebejau, kad labiausiai nepasiseke su vyru, kaip ji sako....
Atsakyti
QUOTE(SIMPL @ 2009 10 04, 21:20)
2.Matyt gali, pastebejau, kad labiausiai nepasiseke su vyru, kaip ji sako....

Tu dar imesk mano posta istraukta is kazkur ir is kazkada ir pristatyk ji placiosioms masems lotuliukas.gif lotuliukas.gif Nu ta ,kur ikelei i trecius lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo burbanti: 04 spalio 2009 - 20:23
QUOTE(burbanti @ 2009 10 04, 21:17)
Kalbam i tema?..

.As emigrante.Kaip jus i tai reaguojate?  biggrin.gif


Tema yra apie gyvenimą Lietuvoje. Ar tikrai blogai? Manau ne.

Man nusispjaut kas Jūs esate. Emi ar imi grantė.... Aš ne jūsų profesija stebiuosi, o bukumu. Nesuprantate?
Atsakyti
QUOTE(suntea @ 2009 10 04, 21:26)
Tema yra apie gyvenimą Lietuvoje. Ar tikrai blogai? Manau ne.

Man nusispjaut kas Jūs esate. Emi ar imi grantė.... Aš ne jūsų profesija stebiuosi, o bukumu. Nesuprantate?

Tep ,tep..zinai ..tos emigrantes visos bukos biggrin.gif biggrin.gif Kaip tu manai,kodel as isvykau is Lietuvos?Ar man taip blogai joje buvo?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo burbanti: 04 spalio 2009 - 20:35
QUOTE(burbanti @ 2009 10 04, 20:23)
Tu dar imesk mano posta istraukta is kazkur ir is kazkada ir pristatyk ji placiosioms masems  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif Nu ta ,kur ikelei i trecius  lotuliukas.gif

kodel as ja cia turiu kelti?ji bus ne i tema, as tik norejau parodyti, kad Jus paciai sau priestaraujate, todel ir istraukiau, o gal Jus issizadate tai, ka rasete?. Be kita ko, jei postas prieinamas man, tai jis prieinamas ir kitiems, todel man jo pristatineti nereikia, Jus tai turetumete suprasti.
Atsakyti
QUOTE(SIMPL @ 2009 10 04, 21:43)
kodel as ja cia turiu kelti?ji bus ne i tema, as tik norejau parodyti, kad Jus paciai sau priestaraujate, todel ir istraukiau, o gal Jus issizadate tai, ka rasete?. Be kita ko, jei postas prieinamas man, tai jis prieinamas ir kitiems, todel man jo pristatineti nereikia, Jus tai turetumete suprasti.

Tai aisku ,kad priestarauju...as labai daznai priestarauju vieniems postams kitais savo postais. biggrin.gif O ar tai nusikaltimas?Isizesiu?Ne...nes manes nepazysti .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo burbanti: 04 spalio 2009 - 20:48
QUOTE(burbanti @ 2009 10 04, 20:31)
Tep ,tep..zinai ..tos emigrantes visos bukos  biggrin.gif  biggrin.gif Kaip tu manai,kodel as isvykau is Lietuvos?Ar man taip blogai joje buvo?

Manau, kad lietuvoje tikrai nera blogai visiems, manau , kad isvyksta arba turintys dideli potenciala zmones arba negalintys pritapti pagal poreikius
Papildyta:
QUOTE(burbanti @ 2009 10 04, 20:46)
Tai aisku ,kad priestarauju...as labai daznai priestarauju vieniems postams kitais savo postais. biggrin.gif  O ar tai nusikaltimas?Isizesiu?Ne...nes manes nepazysti .

Tada noreciau paklausti, kas Jusu gyvenime tikra apart Jusu?
Atsakyti
QUOTE(SIMPL @ 2009 10 04, 21:47)
Manau, kad lietuvoje tikrai nera blogai visiems, manau , kad isvyksta arba turintys dideli potenciala zmones arba negalintys pritapti pagal poreikius

Ne ,ne ...dar yra daug daug kitu priezasciu.Va ,ka visada rasau teisybe ,tai apie savo vaika.Gali rasti ,jei jau taip prieinama viskas biggrin.gif biggrin.gif kodel mes atsidureme uz Lietuvos ribu .
Papildyta:
QUOTE(SIMPL @ 2009 10 04, 21:48)


Tada noreciau paklausti, kas Jusu gyvenime tikra apart Jusu?

Kodel tokie asmeniski klausimai?
Atsakyti