Įkraunama...
Įkraunama...

Ar tikrai blogai gyventi Lietuvoje? 2

čia pastebėjimas burbančiai...
pirmos temos gale, jums diskutuojant su suntea, alfa159 ir pan, užstrigo jūsų skiriami epitetai, tiesioginiai prasivardžiavimai:
dvasios ubage tu...
rože...
dar viena "rūtelė" atsirado
sukakota varna...
ir panašūs mieli žodeliai...
sakyčiau, labai neagresyviai kalbat. ir mielai.
tai vat kokie įdomūs žmonės emigruoja į angliją, tai vat kodėl išeivijoj lietuviai agresyviai ir vadinami, nuostabu, kad matosi. kad poto ir mus, čia likusius, tuos durnelius patriotus, laiko panašiais.
išvada loginė: puolat suntea ir kitas, kaltinat jas pavydu, pati teigiat, kad jums "geeeerai." jei jau taip jums anglijoj gerai ar geeeeerai , iš kur tokie agresyvūs, diskusijos metu išsprūstantys epitetai, ir būdvardžiai?
nu, užstrigo ir tiek. tik viena taip rašinėjat. viena, kuri skelbiatės laimingoji ir kokybiškesnį gyvenimą gyvenanti. jūsų būdvardžius, beje, ir jūsų iškalbingas avataras palydi.
galit nesiaiškint.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzu: 04 spalio 2009 - 21:13
QUOTE(zuzu @ 2009 10 04, 22:09)
čia pastebėjimas burbančiai...
pirmos temos gale, jums diskutuojant su suntea, alfa159 ir pan, užstrigo jūsų skiriami epitetai, tiesioginiai prasivardžiavimai:
dvasios ubage tu...
rože...
dar viena "rūtelė" atsirado
sukakota varna...
ir panašūs mieli žodeliai...
sakyčiau, labai neagresyviai kalbat. ir mielai.
tai vat kokie įdomūs žmonės emigruoja į angliją, tai vat kodėl išeivijoj lietuviai agresyviai ir vadinami, nuostabu, kad matosi. kad poto ir mus, čia likusius, tuos durnelius patriotus, laiko panašiais.
išvada loginė: puolat suntea, ir kitas, kaltin at jas pavydu, pati sako kad jums "geeeerai." jei jau taip jums anglijoj gerai ar geeeeerai , iš kur tokie agresyvūs, diskusijos metu išsprūstantys epitetai, ir būdvardžiai?
nu, užstrigo ir tiek. tik viena taip rašinėjat. viena, kuri skelbiatės laimingoji ir kokybiškesnį gyvenimą gyvenanti. jūsų būdvardžius, beje, ir jūsų iškalbingas avataras palydi.
galit nesiaiškint.

Nu uzstrigo tai uzstrigo ...nei tu zinai ,kaip mes bendraujam kitose temose ,nei tai ,isvis ,reikia zinoti tokius dalykus biggrin.gif biggrin.gif Gyvenk ramiai ir dauginkis ,mes baisus emigrantai jums to netrukdysime daryti :DAs nekalta ,jeio jus ,kaip jus sakote,durnele ...jus pati tai apie save sakete.As pakartoju-durnele...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo burbanti: 04 spalio 2009 - 21:23
QUOTE(burbanti @ 2009 10 04, 19:13)
Nu uzstrigo tai uzstrigo ...nei tu zinai ,kaip mes bendraujam kitose temose ,nei tai ,isvis ,reikia zinoti tokius dalykus  biggrin.gif  biggrin.gif  Gyvenk ramiai ir dauginkis ,mes baisus emigrantai jums to netrukdysime daryti biggrin.gif

nesugebėjei atsakyti į klausimą. apie savo agresiją visgi. bet ir nebuvo būtina.
Atsakyti
QUOTE(zuzu @ 2009 10 04, 22:14)
nesugebėjei atsakyti į klausimą. apie savo agresiją visgi. bet ir nebuvo būtina.

Agresija? biggrin.gif O ,dar sito nebuvo biggrin.gif Avatatras mano nepakartojamas,kaip ir ,beje,nikas biggrin.gif Stai jus-neisimintina,nu visai neisimintina.O manes jus nepamirsit niekada biggrin.gif Nu ar ne taip? biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo burbanti: 04 spalio 2009 - 21:40
QUOTE(burbanti @ 2009 10 04, 20:50)
1.Ne ,ne ...dar yra daug daug  kitu priezasciu.Va ,ka visada rasau teisybe ,tai apie savo vaika.Gali rasti ,jei jau taip prieinama viskas  biggrin.gif  biggrin.gif  kodel mes atsidureme uz Lietuvos ribu .
Papildyta:

2.Kodel tokie asmeniski klausimai?

1. Todel ir sakau, kad Jus suprantu, bet kodel del to kalti kiti?
2. I klausimus galima ir neatsakyti
Atsakyti
QUOTE(SIMPL @ 2009 10 04, 22:16)
1. Todel ir sakau, kad Jus suprantu, bet kodel del to kalti kiti?
2. I klausimus galima ir neatsakyti

Kas kalti ?As sakau-ne visi emigrantai prasigere pijokai.Jus man visi-ne ,jie visi tokie anokie .Tai ,kaip man dar kalbetis su zmonemis,kurie nezino tikros padeties biggrin.gif
Be abejo neatsakysiu .Ne svetimiems cia atsakymai
Atsakyti
QUOTE(burbanti @ 2009 10 04, 19:14)
Agresija?  biggrin.gif  O ,dar sito nebuvo  biggrin.gif Avatatras mano nepakartojamas,kaip ir ,beje,nikas  biggrin.gif Stai jus-neisimintina,nu visai neisimintina.O manes jus nepamirsit niekada  biggrin.gif  Nu ar ne taip?  biggrin.gif

burbanti, nu negi anglijoj net naivumas jus apėmęs...kam man reik forume kažkokį kietą įvaizdį rodyt...taip, man net jokio paveikslo kišt nesinori, net smailų, kaip medinis, vengiu. gyvenu realybėj, ir per savo prisijungimo per 6metus laikotarpį, nesurinkau milijono postų, nes negyvenu virtualioj erdvėj, bet užbėgu čia tik bangom, ištisi pora metų net pertraukos būna...
bet visgi neatsakėt, o kaip vaikas, ginatės. bet koks psichol. jums atsakytų ( į jūsų teiginį: "tu dar nežinai kaip mes bendraujam kitose temose"): nesvarbu, jei kitur ir gražiai bendrauji, jei išlenda laiks nuo laiko tokie, sakyčiau, įdomūs būdvardžiai, nu tai per daug išduoda , kad jumyse kažkas ne taip.
beje, pas visus mus kažkas ne taip.
bet visgi, taip prasivardžiuot. na prisimenu, 15metes-16metes iš liūdnų šeimų...jos taip isteriškai rėkalodavo vaikystės kiemuose na bet suaugusiai ir brandžiai ir laimingai moteriai kad taip g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzu: 04 spalio 2009 - 22:03
QUOTE(burbanti @ 2009 10 04, 21:19)
Kas kalti ?

Su tais, kuriais bendraujate, kad ir virtualioje erdveje
Atsakyti
Lietuvoj man geriausia.. Lietuvoj man artima kultūra, artimas lietuvių mentalitetas. Ir niekaip negaliu suprasti, kaip žmonės gali sakyti, kad jiem geriau gyventi, tarkim, Anglijoje, kai gyvena po 8-10 viename name? Gali būti, kad taip susiklostė, jog beliko emigruoti tam, kad užsidirbti.. bet kad jie ten geriau gyvena..? Dauguma meluoja smile.gif
Mažai sutikau lietuvių, kurie jau turi įsigiję savo būstą ir įsilieję i pilnavertį visuomeninį gyvenimą.

O koks susirenka kontingentas Jungtinėj Karalystėj galima pamatyti (labiau pasiklausyti, nors blizgūs D&G užrašai ir auksinės kaklo 'grandinių' imitacijos taipogi daug ką parodo :]) skrendant su Ryanair į Lietuvą smile.gif

Daugiausia išsilavinusių lietuvių Anglijoje - tai studentai. Va ten žmonių tikrai protingų yra. Ir dar vienetai dirbančių. Bet tai - mažuma.

Iš mano pažįstamų emigravo daugiausia tie, kurie išėjo iš mokyklos po 10 klasių.

Tai šitokiems gal ir tas pats ar angliškas gatves šluoti, ar lietuviškas. Tai finansiniu požiūriu jiem lengviau pragyventi JK. Bet žmonėms, baigusiems mokslus Lietuvoje ir ten jau dirbusiems geresnį darbą, manau, geriau yra Lietuvoje ir likti. Taigi tie protingesni likę Lietuvoj supranta, kad niekas išskėstom rankom jų užsieny nelaukia (su retom išimtim).

Tad atsakant į temos klausimą, man didesnį moralinį/psichologinį pasitenkinimą ir stabilumą sutiekia buvimas savoj aplinkoj girdint gimtąją kalbą negu keliais procentais didesnis atlyginimas neaišku kokį darbą dirbant.. O paklausius emigrantų skundus, atrodo, kad ir jiem taip :]

Finansiniu požiūriu - Lietuvoj sunkiau pragyventi nei Vakarų Europos šalyse, bet dauguma gyvena juk gana padoriai smile.gif O valstybės valdyme visose šalyse pilna netobulumų.
Atsakyti
QUOTE(burbanti @ 2009 10 04, 19:33)


Ka?Tau maziau gaila prievartaujamu leliuku?  blink.gif  blink.gif  blink.gif


man jų gaila ir Lietuvoje, ir Austrijoje, ir Anglijoje, ir N. Zelandijoje...
Ar dabar suprantat jau, kąnoriu pasakyt?
Kad tokių iškrypėlių rasim bet kuriam pasaulio kampe.

Atsakyti
Labas rytas smile.gif
Prisijungiu ir as prie diskusijos smile.gif
QUOTE(burbanti @ 2009 10 04, 20:33)
Koks ciekavumas?Cia jau bandoma ilysti i mano asmenini gyvenima.As ,gi ,jusu nepklausiu  kada pas jus mm  biggrin.gif  biggrin.gif  tai jus ir neklauskit ka as perku savo paliktiems vaikams.

Nejaukiai nuskambejo
QUOTE(burbanti @ 2009 10 04, 22:13)
Nu uzstrigo tai uzstrigo ...nei tu zinai ,kaip mes bendraujam kitose temose ,nei tai ,isvis ,reikia zinoti tokius dalykus  biggrin.gif  biggrin.gif  Gyvenk ramiai ir dauginkis ,mes baisus emigrantai jums to netrukdysime daryti :DAs nekalta ,jeio jus ,kaip jus sakote,durnele ...jus pati tai apie save sakete.As pakartoju-durnele...

Jus emigruokit emigruokit biggrin.gif musu ekonomikai tai tik i gera biggrin.gif O mes, durneliai, cia dziaugsimes labai biggrin.gif

Manau, kad mano nuomone siuo klausimu jus jau supratot smile.gif Niekada nesakau niekada, bet planu vaziuot is cia neturiu smile.gif Labai jau man cia gera smile.gif
Savu laiku buvau isvaziavusi is Lietuvos, bet tik pusei metu. ir minciu ten pasilikt visam laikui net nekylo. Ir vaziavau vien todel, kad buvo proga tobuleti ir stazuotis smile.gif
O del vaiku palikimo... Irgi niekada nesakau niekada, bet jei jau taip prispaustu, kad reiktu vaziuot be vaiko (nors nezinau, kaip taip gali buti), tai sirdis kraujais apsipiltu ir kai tik galeciau, tuoj pat pasiimciau ja pas save.
Juk... truksta zodziu. Nedalyvauji vaiko gyvenime, auklejime. nematai visu jo pasiekimu. Nematai dziaugsmo, nebuni salia, kai jam blogai ir reikia teveliu...
Atsakyti
QUOTE(Ūla @ 2009 10 05, 07:43)
man jų gaila ir Lietuvoje, ir Austrijoje, ir Anglijoje, ir N. Zelandijoje...
Ar dabar suprantat jau, kąnoriu pasakyt?
Kad tokių iškrypėlių rasim bet kuriam pasaulio kampe.

A ko tu ziuri i Austrijas,Vengrijas,Suomijas.Tu geriau isiziurek ka daro lietuviai issigimeliai Lietuvoje .I toli matai ,o kas salia nosies daros -ne ?
Papildyta:
QUOTE(SIMPL @ 2009 10 05, 00:00)
Su tais, kuriais bendraujate, kad ir virtualioje erdveje

Jus imat labai i galva kas jums ka pasako virtualioje aplinkoje?Kvaila butu ...
Atsakyti