Įkraunama...
Įkraunama...

Ar tikrai blogai gyventi Lietuvoje? 2

QUOTE(burbanti @ 2009 10 09, 15:51)
lotuliukas.gif Jomajo ...dar vis kardai zvanga?  biggrin.gif  A vot buvo tokie laikai ,kai man lietuvei Vilniuje vos galvos nenueme rusakalbiai ,kad kalbu lietuviskai .Rimtai ,rimtai ...

buvo buvo tokiu nenormaliu laiku smile.gif
Atsakyti
Visur gerai, kur mūsų nėra smile.gif O šiaip tai daug pliusų užsienis (dar aišku žiūrint koks) turi prieš Lietuvą, bet man vistiek patinka gyventi Lietuvoje. Nes čia namo namai, draugai, artimieji. Žinoma, finasine prasme gal ir geriau ten kažkur, bet dvasine man čia geriau. Dabar kai ta krizė tai vis galvoju, kad be reikalo nepasilikau užsieny, bet niekur dabar nelengva ir pinigai ant medžio neauga. Kaip pasiklosi, taip miegosi, man atrodo daug kas tik nuo mūsų priklauso. O jei norisi būt nepatenkintu iš principo, tai niekur gerai nebus.
Atsakyti
Nematau nei pliusu cia ,nei minusu Lietuvoje .Man ir namie buvo gerai gyventi .
Atsakyti
QUOTE(Donatute @ 2009 10 09, 13:36)
Kad užsidirbo pensijai tai aš suprantu. Jie dirbo visą gyvenimą ir tik tokios pensijos jie nusipelno???? Kokius jie didelius mokesčius mokėjo ir tik tokias kapeikas jie gauna. Ir kaip galima rodyti savo gerą algą ant popieriaus kai paskui pensijos sulaukęs gausi tuos 500Lt. ir kaip pragyventi už tuos vadinamus pinigus.

As ankstesniuose savo postuose ir rasiau apie tai, kad visa gyvenima pradirbes zmogus ir saziningai mokejas mokescius dabar gauna maziau nei 600LT pensijos uz kuriuos , nors jus ka norit neisivaizduoju, kaip galima gyventi.
O cia kai kurios dalyves bando irodyti, kad emigrantai kalti, kad pensijos mazos ir is vis, kad like Lietuvoje uzdirba pensijas dabartiniams pensininkams.
Atsakyti
QUOTE(tasha @ 2009 10 09, 18:31)
As ankstesniuose savo postuose ir rasiau apie tai, kad visa gyvenima pradirbes zmogus ir saziningai mokejas mokescius dabar gauna maziau nei 600LT pensijos uz kuriuos , nors jus ka norit neisivaizduoju, kaip galima gyventi.
O cia kai kurios dalyves bando irodyti, kad emigrantai kalti, kad pensijos mazos ir is vis, kad like Lietuvoje uzdirba pensijas dabartiniams pensininkams.


Čia ne emigrantai kalti o musų suš..... valstybė. Kai jei didžiulis mokesčius moki tada gerai o kai reikia tau pensija gauti tada š.. į abi saujas duoda. Man labai gaila tų pensininkų kurie gauna 500Lt o tokiu dauguma.
Atsakyti
QUOTE(Donatute @ 2009 10 09, 19:26)
Čia ne emigrantai kalti o musų suš..... valstybė. Kai jei didžiulis mokesčius moki tada gerai o kai reikia tau pensija gauti tada š.. į abi saujas duoda. Man labai gaila tų pensininkų kurie gauna 500Lt o tokiu dauguma.

Kas man buvo nepriimtina istatymuose .As buvau sau seimininke(nekurem imones ,nesdaug didesni mokesciai ,o moketi vien uz tai ,kad pries kitus pasipuikuoti ,jog turi UAB man visada atrodydavo ir atrodo juokinga .Taip ,kad visi pardavejai dirbo,atseit ,kaip sau )mokejau sodrai dar daugiau nei imones moka uz savo darbuotojus .Ir ka jus manote ,atejo laikas gauti motinystes ,nestumo pinigus(net nezinau ,kaip vadinasi biggrin.gif ) ir negavau nei cento ,kai mano drauge tuo paciu metu gavo 3000 Lt .,nes dirbo valdiskai .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo burbanti: 09 spalio 2009 - 18:56
QUOTE(burbanti @ 2009 10 09, 20:42)
Kas man buvo nepriimtina  istatymuose .As buvau sau seimininke ,mokejau sodrai dar daugiau  nei imones moka uz savo darbuotojus .Ir ka jus manote ,atejo laikas gauti motinystes ,nestumo pinigus(net nezinau ,kaip vadinasi  biggrin.gif  ) ir negavau nei cento ,kai mano drauge tuo paciu metu gavo 3000 Lt .,nes dirbo valdiskai .


Tą tai žinau, kad kurie dirba ant patento tie negauna ne cento. Nu ir va jums labai šauni lietuvėlė ir jos susik..... įstatymai.
Atsakyti
QUOTE(Donatute @ 2009 10 09, 19:48)
Tą tai žinau, kad kurie dirba ant patento tie negauna ne cento. Nu ir va jums labai šauni lietuvėlė ir jos susik..... įstatymai.

Ar nera dabar istatymai del sito pasikeite? man atrodo dabar patentininkam dar kazkokias papildomas rinkliavas reikia moket del pensiju, biliuteniu ir t.t. g.gif Arba kazka maisau
Atsakyti
QUOTE(Shatura @ 2009 10 09, 20:01)
Ar nera dabar istatymai del sito pasikeite? man atrodo dabar patentininkam dar kazkokias papildomas rinkliavas reikia moket del pensiju, biliuteniu ir t.t.  g.gif  Arba kazka maisau

O kodel ,pasakykite prasau ,as dar turiu moketi rinkliavas ,kai mokesciu sumoku virs 30 % daugiau ir taip ,kai tuo tarpu ne patentininkai uz viska (isidemekite -uz viska ) moka tuos pacius maziau nei 30 %.Kas ,jei jau sau dirbi ,tai turi tave skalpuoti kaip tik gali ?Na jau aciu ,man tokios laimes nereikia,kaip kiti -sau dirba ,bet vos gala su galu suduria,bet kitiems vistiek giriasi .O cia ,kur dabar gyvenu -sumoki dokumentu pinigelius kaip priklauso ,inasua ir dirbk sau visus metus be jokiu mokesciu ,duoda zmogui isivaziuoti ,neskalpuoja.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo burbanti: 09 spalio 2009 - 19:13
QUOTE(Shatura @ 2009 10 09, 21:01)
Ar nera dabar istatymai del sito pasikeite? man atrodo dabar patentininkam dar kazkokias papildomas rinkliavas reikia moket del pensiju, biliuteniu ir t.t.  g.gif  Arba kazka maisau


Kiek žinau šio įstatymo niekas nekeičia. Patentininkai gaus ta minimalia pensiją. Tai nelabai apsimoka tų patentų pirkti, na nebent jau labai tikrina.
Atsakyti
QUOTE(burbanti @ 2009 10 09, 20:12)
O kodel ,pasakykite prasau ,as dar turiu moketi rinkliavas ,kai mokesciu sumoku virs 30 % daugiau ir taip ,kai tuo tarpu ne patentininkai uz viska (isidemekite -uz viska ) moka  tuos pacius maziau nei 30 %.Kas ,jei jau sau dirbi ,tai turi tave skalpuoti kaip tik gali ?Na jau aciu ,man tokios laimes nereikia,kaip kiti -sau dirba ,bet vos gala su galu suduria,bet kitiems vistiek giriasi .O cia ,kur dabar gyvenu -sumoki dokumentu pinigelius kaip priklauso ,inasua ir dirbk sau visus metus be jokiu mokesciu ,duoda zmogui isivaziuoti ,neskalpuoja.

na, cia gincytis net nepradesiu. kas tiesa, tas tiesa
Atsakyti
Myliu Lietuva ,myliu savo gimtąjį Vilnių wub.gif ,bet dabar čia gyventi tikrai labai sunku ir gyvensim kaip dabar gyvenam mažiausiai 5 metus. verysad.gifO kas bus vėliau nežinau,bet laukia laaabau sunkus metai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ksėna: 09 spalio 2009 - 22:29