Įkraunama...
Įkraunama...

Ar tikrai blogai gyventi Lietuvoje? 2

QUOTE(Ūla @ 2009 10 05, 10:30)
jums neatrodo, kad įžeidinėt pradedat?

Ne ,neatrodo .O jums neatrodo ,kad skriaudos dydi vaikams matuoti yra tikrai ne moters sazines reikalas?Kiekviena padaryta vaikui skriauda yra milziniska,o jus isvedinejate ,kad vat jau jie tai zudo .O as ,tada ,jum sakau,o vat sitie prievartauja.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo burbanti: 05 spalio 2009 - 09:34
QUOTE(burbanti @ 2009 10 05, 09:32)
Ne ,neatrodo .O jums neatrodo ,kad skriaudos dydi vaikams matuoti yra  tikrai ne moters  sazines reikalas.?

aišku, paprašyt pacituot, kur tas skriaudas lyginau, matavau - beprasmiška? smile.gif
Atsakyti
man blogai verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(SuperBrunetė @ 2009 10 05, 10:35)
man blogai  verysad.gif

Jei blogai ,reikia galvoti ,kaip grizti i Lietuva.Bet privalai tureti su savimi kausa pinigu ,kitaip tu Lietuvoje nepageidaujama (kai kuriu forumieciu postu deka galima apie tai spresti ) biggrin.gif biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Ūla @ 2009 10 05, 10:34)
aišku, paprašyt pacituot, kur tas skriaudas lyginau, matavau - beprasmiška?  smile.gif

Ar ne per daug gerai butu ,kad as ieskociau biggrin.gif biggrin.gif Pati atsikask savo gal 3'cia posta ,kur tu pirma prakalbai ,kad ,mol,ziurekit kokie muslimai ziaurus -jie myriop vaikus siuncia.As tada tau atsakiau(ne pazodziui) ,o tai ka ,lietuviai ne ziaurus,kurie vaikucius prievartauja.Ka tu tada atsakei?Atsakei ,kad nera ne kla lyginti ,prievartaujamu vaiku pilnas pasaulis.Isvada-su prievartavimais susitaikyti galima..?.Baisu .
Atsakyti
QUOTE(burbanti @ 2009 10 05, 09:54)


Ar ne per daug gerai butu ,kad as ieskociau  biggrin.gif  biggrin.gif  Pati atsikask savo gal 3'cia posta ,kur tu pirma prakalbai ,kad ,mol,ziurekit kokie muslimai ziaurus -jie myriop vaikus siuncia.As tada tau atsakiau(ne pazodziui) ,o tai ka ,lietuviai ne ziaurus,kurie vaikucius prievartauja.Ka tu tada atsakei?Atsakei ,kad nera ne kla lyginti ,prievartaujamu vaiku pilnas pasaulis.Isvada-su prievartavimais susitaikyti galima..?.Baisu .

jo, tikrai baisu, kai sugebama tokias išvadas pasidaryt.
Atsakyti
QUOTE(Ūla @ 2009 10 05, 10:58)
jo, tikrai baisu, kai sugebama tokias išvadas pasidaryt.

Tai va..ir as taip sakau...kita roza gerai pagalvokit, kai lyginsite skriaudos lygi vaiku atzvilgiu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo burbanti: 05 spalio 2009 - 10:00
QUOTE(Medinis @ 2009 10 05, 10:29)
Tame, <burbanti>, tame. Su jumis nemalonu diskutuoti, nes jūs nesugebate suprasti kas jums rašoma. Pasijauti kaip bendraudamas su psichiškai neįgaliu žmogumi, o tai nemalonu.


Ji antra diena šioje temoje šoka striptizą ir rodo pliką užpakalį. Nes Lietuvoje gyventi geriau, o ten liūdna. Va ir rodo, Lietuvoje gyvenantiems, tik banknotų niekas nekiša.

Ūla, geriau padiskutuojame į temą 4u.gif Nekreipkit jūs dėmesio. doh.gif

Nemanau, kad šiuo metu visiems blogai gyventi Lietuvoje. Vakar užsukau į "kiniečius", tai pasidžiaugiau, kad užsakymą padariau su savimi, nes žmonės prie durų laukė savo eilės, kada galės papietauti. Užvakar prasinešiau pro PC Ozą ir PC Akropolį. Ozas erdvesnis, bet Akropolyje tarp alėjų žmonių kamščiai. Atstovėjau eilę, kad nupirkti vaikams kažkokius Babuganus lotuliukas.gif , o anie vidutiniškai apie 30 - 50 Lt kainuoja. Galvoju "šūds" kažkoks, plastmasės bumbulai, ale madingi. lotuliukas.gif Tai ką noriu pasakyti, kas nori pasijausti taip, kad LT krizės dar nėra, tai važiuokite savaitgaliais į Akropolius. Ten pasijunti kaip kitoje planetoje.
Atsakyti
QUOTE(burbanti @ 2009 10 05, 10:13)
O kokia kaimo bobute jums pasake,kad isvaziuoja tik tie ,kuriems blogai gyvenasi Lietuvoje?  g.gif

O kur aš kalbėjau apie išvažiavimą? rolleyes.gif Tema tai apie tai ar blogai gyventi Lietuvoje. Prie ko čia išvažiavimas?
Atsakyti
QUOTE(pikkolo @ 2009 10 05, 12:07)
O kur aš kalbėjau apie išvažiavimą? rolleyes.gif Tema tai apie tai ar blogai gyventi Lietuvoje. Prie ko čia išvažiavimas?

O tai kodel zmones isvaziuoja?
Papildyta:
QUOTE(Subjektyvi @ 2009 10 05, 12:05)
Ji antra diena šioje temoje šoka striptizą ir rodo pliką užpakalį. Nes Lietuvoje gyventi geriau, o ten liūdna. Va ir rodo, Lietuvoje gyvenantiems, tik banknotų niekas nekiša.

Ūla, geriau padiskutuojame į temą 4u.gif Nekreipkit jūs dėmesio. doh.gif

Nemanau, kad šiuo metu visiems blogai gyventi Lietuvoje. Vakar užsukau į "kiniečius", tai pasidžiaugiau, kad užsakymą padariau su savimi, nes žmonės prie durų laukė savo eilės, kada galės papietauti. Užvakar prasinešiau pro PC Ozą ir PC Akropolį. Ozas erdvesnis, bet Akropolyje tarp alėjų žmonių kamščiai. Atstovėjau eilę, kad nupirkti vaikams kažkokius Babuganus lotuliukas.gif , o anie vidutiniškai apie 30 - 50 Lt kainuoja. Galvoju "šūds" kažkoks, plastmasės bumbulai, ale madingi. lotuliukas.gif  Tai ką noriu pasakyti, kas nori pasijausti taip, kad LT krizės dar nėra, tai važiuokite savaitgaliais į Akropolius. Ten pasijunti kaip kitoje planetoje.

Kad ir tris ...kas cia tokio? biggrin.gif biggrin.gif Paciai, matau, ir nelabai linksma .
Pakalbam i tema...Butu kvaila galvoti ,kad Lietuvoje blogai gyventi.Krize paliete ne tik Ja.Visur gerai ,kur musu nera.O dar geriau ten ,kur zmogus jaucia ,kad butent reikiamoj vietoj ir reikiamu laiku gyvena.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo burbanti: 05 spalio 2009 - 11:24
QUOTE(Subjektyvi @ 2009 10 05, 12:05)
Tai ką noriu pasakyti, kas nori pasijausti taip, kad LT krizės dar nėra, tai važiuokite savaitgaliais į Akropolius. Ten pasijunti kaip kitoje planetoje.


Ne, ten aš jaučiuosi lyg aš būčiau iš kitos planetos, nes pas žmones, rodos, pinigų nėr kur dėt, o aš skundžiuos, kad jų nėr lotuliukas.gif
Atsakyti
Laba diena. Buvau porai savaičių grįžus paviešėti LIETUVON. Dabar tai prisimenu su nemaloniu skoniu burnoj... Dabar nežinau kada norėsiu vėl grįžt doh.gif
Džiaugiuosi, kad yra žmonių kuriems gerai Lietuvoj, kurie sugeba užsimerkti ir nematyti visko, kas joje vyksta, kad sugeba suktis iš padėties. Bet niekad nepateisinsiu tų, kurie sėdi kažkam ant sprando, kuriems būtinai turi kažkas padėti ( dažniausiai kas gyvena užsieny) ir tt. Jei nori sėdėt Lietuvoj-sugebėk, o ne čiulpk kraują iš giminaičio ar susenusios mamos, kuri išvažiavo užsienin, kad vaikai turėtų ką valgyt doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fui: 05 spalio 2009 - 11:41
Man tai Lietuvoje gyventi laaabai gera, nes mane vyras labai myli. biggrin.gif Ir vaikai saunuoliai. tongue.gif

Mums visur puikiai gyventusi. O Lietuvoje dabar gyvenam todel, kad mums patinka musu salis, joje vyrui idomu verslauti, man siuo metu gera auginti vaikus. Kazkada gal grisiu i darba- dirbsiu toliau mylima darba, naudinga Lietuvai, ir del to puikiai jausiuos.

Ir apskritai, gyvenam nuostabiam kraste.

Orai- puikus. Raskit kita tokia sali, kurioje taip aiskiai isreiksti metu laikai.

Kasdienis Lietuvos gyvenimas- idomus, su nuotykiais. biggrin.gif

Asmeninei saviraiskai- plotai neriboti.

Cia gali buti- kuo nori, pasiekti- ka nori. Tik svarbu nebambeti ir nebuti burbancia. rolleyes.gif Tokiu nieks nemyli, todel jos ir nelaimingos.
Atsakyti