Įkraunama...
Įkraunama...

Scrapbooking

Miele, as irgi daznai interneto platybese ka nors susirandu ir paskui "patobulinu" pagal save. lotuliukas.gif

Va kai Scrap8 uzrode tuos sablonus, as iskart pora nusiziurejau, kuriuos reiktu atsispausdinti ir apvedzioti, ir issikirpti jau skrebo popieriu pagal juos. Aisku, as ten apie tuos vidinius iskarpymus nekalbu, bet va visokioms zvaigzdutems, gelytems man bus pats tas biggrin.gif

Efauto, aciu uz pamokele. Palikau komentara ten. Ir prasom jungtis prie musu smile.gif

Ader, jei cia pasmirinesi, tai atrasi daug idomaus, tame tarpe ir apie susitikimus ir kt. Nes nemazai mergaiciu lankosi ir cia, ir ten mirksiukas.gif
Atsakyti
efauto: einu apžiūrėti pamokėlę.
QUOTE
Dabar turiu 2 trafaretus, apie kuriuos kalba Scrapukė. Jie naudojami labai plačiai: tinka ir purkšti dažus, ir siuvinėjimui pažymėti, ir rašalu pateplioti (kaip aš tai dariau darbelyje "Dėkui" - tas rožinis spindėjimas padarytas rašalo ir trafareto pagalba). Tinka ir tortams puošti.  Tinka pažymėti, kur rašysi darbelio aprašymą, kad tektas būtų parašytas lygiai. Nusiplauna trafaretai, beje, labai lengvai. 

drinks_cheers.gif beveik viską išvardino a Lua;
user posted image
*Rašalą: (tokį kaip Distress galima pateplioti su traferetam pritaikytu plokščiu teptuku.
*Galima tuos iškirpimus patepti emboss rašalu arba naudoti emboss rašiklį ir pabėrus emboss pudros embossinti.
*Tie iškirpimai, pavyz. apskritimai, labai tinka lygiu atstumu išdėstyti ir prilipinti kristaliukus, bei perliukus (ypač tokiuose vietuose [kaip ant nuotraukos] kur negali pažymėti pieštuku).
*Iškirtimuose patepti kokių 3D dažų kaip "puffy paint" kad būtų vienodu atstumu.
*Galima "doodling"papiešti iškirtimuose.
*Glimmer Mist tipo purškiami dažai labai tinka...įmanoma pasigaminti įdomiausių raštų popierių naudojant vienspalvį cardstock arba akvarelės popierių.
*Kai kurie raštai, jeigu apvedžiojus pieštuku išpjausi popierių peiliuku, labai nuostabų "lace cardstock" --kiaurą popieriaus karpinį gali pasidaryti.
*siuvinėjimui: pažymėti pagal ką subadyti raštus, ir t.t

P.S. man atrodo jų saite yra pamokėlių kaip jais naudotis mirksiukas.gif
Sanrita: bandžiau išversti pati Google Translate į LT k. tai pilvu susiėmus juokiausi lotuliukas.gif (atsiunčiu tau vertimą) mirksiukas.gif
Miele: jei įdomu "detalės",...galiu per až mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Scrap8: 24 lapkričio 2009 - 15:17
QUOTE(Žiurbutis @ 2009 11 24, 13:03)
Efauto, aciu uz pamokele. Palikau komentara ten. Ir prasom jungtis prie musu smile.gif

dekoju uz kvietima blush2.gif 4u.gif 4u.gif po biski prisijungsiu prie jusu bigsmile.gif
radau komentarus su klausimais, kaip atrodo atspaudus? tai stai, dejau ant pakabos dvieju dydziu lapelius
user posted image
user posted image
ir dar ant savo gamybos dezuciu(i kurias idedu auskariukus ir kitas smulkmeneles). stampuka pamirkau i akrilinius dazus ir spaudziu, paskui dazus nuo stampuko nuplaunu vandeniu. kadangi spec rasalo neturiu, tai su juo nemeginau wink.gif
Atsakyti
QUOTE(efauto @ 2009 11 24, 14:31)
dekoju uz kvietima blush2.gif  4u.gif  4u.gif po biski prisijungsiu prie jusu  bigsmile.gif
radau komentarus su klausimais, kaip atrodo atspaudus? tai stai, dejau ant pakabos dvieju dydziu lapelius

ir dar ant savo gamybos dezuciu(i kurias idedu auskariukus ir kitas smulkmeneles). stampuka pamirkau i akrilinius dazus ir spaudziu, paskui dazus nuo stampuko nuplaunu vandeniu. kadangi spec rasalo neturiu, tai su juo nemeginau wink.gif

g.gif niu tie lapukai dar nieko.. bet tas zodelis atspaustas.. tai nelabai.. na bentjau ne tai ko man reikia.. taciau istiek labai aciu kad pasidalinai, gal kazkam labiau tiks thumbup.gif
Atsakyti
tai suprantu, kad ne visoms tinka biggrin.gif tik norejau pasidalinti wink.gif
Atsakyti
QUOTE(efauto @ 2009 11 24, 14:58)
tai suprantu, kad ne visoms tinka biggrin.gif tik norejau pasidalinti  wink.gif

thumbup.gif aciu labai kad pasidalinai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Josephin @ 2009 11 24, 16:14)
thumbup.gif  aciu labai kad pasidalinai 4u.gif

blush2.gif dziaugiuosi, kad priemet 4u.gif jei dar ka nors sugalvosiu butinai parodysiu biggrin.gif
Atsakyti
Wow koks trafaretas! Kiek iškart idėjų!! Super. Reikės tokio paieškot ax.gif
Atsakyti
aciu ziurbuti, pasiskaitineju kartais ten, bet tiesa sakant labai sunku man ten, kazkaip formatas forumo per sudetingas blush2.gif bet butinai panarsysiu ka jus ten organizuojat. biggrin.gif
Atsakyti
Scrapuke, tie trafaretai labai geruliai, o iš kokios jie medžiagos? Turiu galvoje ar lankstūs, kokio storio? Juk matyt galima ir pačioms susikūrus kokį tik norit matyvą, pabandyti išpjaustyti iš atitinkamos medžiagos? Kažkaip man čia įdomu pasidarė, reikia išbandyti gal... smile.gif

Sanrita, bandau pramušt, pradžia juk visada kukli, o vėliau jau judėsim greičiau, aplankysim ir Klaipėdą būtinai drinks_cheers.gif O tamstytė, kad dingus tai dingus cool.gif
Papildyta:
ir visoms naujais užsikrėtusioms po 4u.gif
Atsakyti
relija: traferetai padaryti iš plonos, lanksčios plastikos-- manau kad pakankamai plona kad Siluetas lengvai prakirstų ir pati tokių galėtum pasigaminti mirksiukas.gif
čia atradau 'nete nufotografuota, gal bus aiškiau mirksiukas.gif
***
aš jų keletą turiu ir vis dažniau panaudoju...jei pamenate mano neperseniausią skrebuką, tai naudojau vieną iš šių traferetų kad apvedžiojus iškirpti raštuoto popieriaus kontūrus tokius.
Atsakyti
QUOTE(relija @ 2009 11 24, 23:24)
Sanrita, bandau pramušt, pradžia juk visada kukli, o vėliau jau judėsim greičiau, aplankysim ir Klaipėdą būtinai  drinks_cheers.gif  O tamstytė, kad dingus tai dingus  cool.gif


Nedingus blush2.gif
Paskaitinėju ... ne visada yra ką parašyti.
Darbuojuos ... greit pasirodysiu, galėsit įvertint mirksiukas.gif
Atsakyti