Įkraunama...
Įkraunama...

Scrapbooking

QUOTE(a Lua @ 2009 11 25, 21:04)
Miglota, sveik sparčiau  4u.gif  Aš irgi jau dvi savaites antibais nuodijuosi... Bet be jų visai būtų blogai... Man 3 uždegimai iš karto ir pusė algos vaistams. Bet užtat protarpiais, kai sąmonė prašviesėja, skrebinu  bigsmile.gif


na, man tik 2 uzdegimai, bet ir tu gana doh.gif sveik ir tu 4u.gif
Atsakyti
a Lua, tai tu tada atsakyk apie tuos blynukus. Kokia medžiaga jų viduryje? Ant tos medžiagos galima ir rašyti, ir štampukus uždėti? Papasakok šiek tiek. Man jie atrodo tinkami, tačiau dar norėčiau daugiau sužinoti 4u.gif

Miglota, tau sveikatos daug daug 4u.gif
Atsakyti
QUOTE
a Lua, tai tu tada atsakyk apie tuos blynukus. Kokia medžiaga jų viduryje? Ant tos medžiagos galima ir rašyti, ir štampukus uždėti? Papasakok šiek tiek. Man jie atrodo tinkami, tačiau dar norėčiau daugiau sužinoti 

niu kol a Lua ruošiasi atsakyti tai atsakysiu pirma ax.gif ...
QUOTE
ar jiems dar reikia ko nors, ar jau įsigijus galima naudoti kaip noriu?

neusprantu klausimo ax.gif nžn ko jiems dar reikėtų--gal priklauso kaip planuoji juos panaudoti. Juk gauni tai ką matai: popierinis vidus, įrėmintas metaliniais rėmeliais...štampuok, dažyk, klijuok ir t.t 4u.gif
a Lua: thumbup.gif darbelis...Labai sudominta apžiūrėjau kiekvieną detalę kadangi pati puikiai žinai kad ruošiuosi skrebinti tą pačią temą....dar būdama parduotuvėj mane pardavėjos aprūpino maišiukais, lipdukais su jų logotipu, servetėlių popierium...viską ką tik galėčiau panaudoti skrebui.
Darbelis minimalistinis ir toks modernus kaip jų parduotuvės dekoras....viskas puikiai pritaikyta 4u.gif
(P.S. Niujorko kelionė dar nesuvirškyta kad ją skrebinti....neapsigalvoju ar daryti storą mini albumą šia tema ar atskirai skrebus 12x12"...pagyvensim, pamatysim smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Miglota @ 2009 11 25, 15:12)
na, man tik 2 uzdegimai, bet ir tu gana  doh.gif  sveik ir tu  4u.gif

sveikatos visom sergančiom
4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Merginos, sveikit! 2? 3 uždegimai?!?! Kas jus čia taip užpuolė? Šiaip visokie negerumai ar kiaulės? :?

Scrap8 labai dailus Tavo avataras wink.gif
Atsakyti
Mergaites, dar sykeli aciu uz komplimentus manajam atvirukui.

Miglota ir A Lua, labai linkiu pasveikti kuo greiciau - tai nereiskia, kad kuo greiciau pakilti islovos ir ismauti i darbus, be kuo greiciau pasveikti iki galo 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Miglota @ 2009 11 25, 22:12)
na, man tik 2 uzdegimai, bet ir tu gana  doh.gif  sveik ir tu  4u.gif

Man jau irgi liko tik 2, nes vieną išsigydžiau. Nekenčiu sirgti. doh.gif

QUOTE(relija @ 2009 11 25, 23:08)
a Lua, tai tu tada atsakyk apie tuos blynukus. Kokia medžiaga jų viduryje? Ant tos medžiagos galima ir rašyti, ir štampukus uždėti? Papasakok šiek tiek. Man jie atrodo tinkami, tačiau dar norėčiau daugiau sužinoti  4u.gif

Na tu visiškai teisi - jie jau paruošti. Gali ant jų drąsiai ir štampuoti, ir rašyti, arba įklijuoti savo paveiksliuką. Scrapukė juos naudojo albumų rūšiavimui kaip etiketes. mirksiukas.gif

QUOTE(Scrap8 @ 2009 11 26, 01:23)
Niujorko kelionė dar nesuvirškyta kad ją skrebinti....neapsigalvoju ar daryti storą mini albumą šia tema ar atskirai skrebus 12x12"...pagyvensim, pamatysim smile.gif

Aš nutariau skrebint tas nuotraukas, kurios pačios prašosi, o iš likusių darysiu mini albumuką.

Labai labai laukiu tavo Lush varianto. biggrin.gif Laaabai. Merginos, papletkinsiu jums, kad Scrapukė valandą apsipirkinėjo ir dar valandą po to fotkino savo pirkinius parduotuvėj. lotuliukas.gif Nes prisipirko visą kalną Lush produkcijos, gavo už tai ir dovanų. Aš tai tik kelis lipdukus nuroviau ir vieną firminį popierinį maišiuką išprašiau. lotuliukas.gif O Scrapukės TB kantriai laukė prie pardės durų su 2 vaikučiais. Tai bent kantrybė. wub.gif Maniškis jau būtų sulakstęs pas advokatą parašyti prašymą skyryboms. lotuliukas.gif

Beje, šiandien IKI pardėj nusipirkau tokį simpatišką mini albumą-armoniką - labai tinka daryti kūdikio albumėlį "12 mėnesių". Visi lapai juodi, viršelis puoštas juodai baltu ornamentu. 13 Lt tik 4u.gif

QUOTE(miele @ 2009 11 26, 08:07)
Merginos, sveikit! 2? 3 uždegimai?!?! Kas jus čia taip užpuolė? Šiaip visokie negerumai ar kiaulės? :?

Ne, kiaules mūsų namus aplenkė (ačiū Dievui). Otitas, bronchitas ir jau išgydytas sinusitas. doh.gif

Žiurbuti, dėkui, į darbą jau gal grįšiu kitą savaitę. 4u.gif

Scrapuke, avataras wub.gif Čia su fotošopu dareisi? Nes veiduką tai tavo matau (arba labai panašus į tavąjį...).... wub.gif
Atsakyti
a Lua.. nerealus tavo LO.. labai patiko..kad skrebinai kazka kita nei vaiku nuotraukas thumbup.gif ir siaip viskas taip puikiai dera.. taip issamu.. labai patiko..liux thumbup.gif
Atsakyti
Josephin biggrin.gif drinks_cheers.gif Tave šiandien prisiminiau parduotuvėj pamačiusi albumukus su juodais lapais. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(a Lua @ 2009 11 26, 14:46)
Josephin  biggrin.gif  drinks_cheers.gif  Tave šiandien prisiminiau parduotuvėj pamačiusi albumukus su juodais lapais.  biggrin.gif

lotuliukas.gif kaip fainiai thumbup.gif
Atsakyti
a Lua, o kurioj iki tu radai? mano mazytej tai nebuvo, man visai praverstu panasus dalykas, juo labiau uz tokia kaina
Atsakyti
miele ie A Lua, jūsų darbeliai tiesiog puikūs wub.gif

Visoms sirgaliukėms linkiu kuo greičiau pasveikti 4u.gif
Atsakyti