Įkraunama...
Įkraunama...

Scrapbooking

QUOTE(Scrap8 @ 2009 11 24, 23:11)

aš jų keletą turiu ir vis dažniau panaudoju...jei pamenate mano neperseniausią skrebuką, tai naudojau vieną iš šių traferetų kad apvedžiojus iškirpti raštuoto popieriaus kontūrus tokius.

Aš tokį irgi turiu, bet man truputį gaila, kad jo forma ne visiškai tokia kaip būna jau iškirstų skrebo lapų...

relija, nepasveikinau tavęs - norėjau parašyt kitame forume, bet vis iki ten nenusigaunu. doh.gif Sveikinu su puikia pradžia drinks_cheers.gif Man asmeniškai labiau patinka skrebinti sau negu mokinti kitus, todėl aš apsigalvojau vesti skrebo kursus.
Atsakyti
QUOTE
Aš tokį irgi turiu, bet man truputį gaila, kad jo forma ne visiškai tokia kaip būna jau iškirstų skrebo lapų...

Taigi daugiausia Jenni Bowlin lapų prisipirkai, apvedžiok tuos ir išsikirpk mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Scrap8 @ 2009 11 25, 15:25)
Taigi daugiausia Jenni Bowlin lapų prisipirkai, apvedžiok tuos ir išsikirpk mirksiukas.gif

Taip ir ketinu padaryt biggrin.gif

***

Merginos, rodausi su šviežiu skrebuku ax.gif Pavirtau amerikiete, nes "nušokau nuo bėgių" ir ėmiau skrebinti šampūniukus bei kremukus... blush2.gif MB, kai pamatė, negalėjo patikėt, kad tikrai darau skrebuką apie Lush. biggrin.gif

user posted image

Detales iš arčiau galima apžiūrėt parašiuke. Pavadinimas gimė pamačius lapą iš Retro rinkinio su užrašu "Home it's where heart.gif is", tai aš nutariau perfrazuot šį posakį.
Darbelyje naudojau juodą ir baltą spalvas, nes tai yra pagrindinės Lush spalvos. Tekstą parašiau baltu rašikliu juodam fone - taip, kaip ir ant Lush produkcijos užrašoma jos sudėtis: baltom raidėm ant juodo fono.
Atsakyti
a Lua, trumpai thumbup.gif
Atsakyti
Ooo, kaip idomu! Rimtai, idomia tema darbeliui pasirinkai. Puikiai viska sudeliojai - smagu apziurinet... thumbup.gif

p.s. Liukse irgi yra Lush, tai kai jau pristigsi geriu, galesi pasisveciuot pas mumi hihihi.gif
Atsakyti
Dėkui, merginos ax.gif

Žiurbuti, tų gėrių man niekad nebus gana, nes kai pirmą kartą išbandžiau tą sausą šampūniuką, nuo to laiko jokio kito nenoriu. Tas pats su kremu, dabar ir su dušo žele... ir t.t. Tai lauk į svečius kitais metais biggrin.gif
Atsakyti
A Lua darbelis wow bigsmile.gif didelę reklamą jiems padarei biggrin.gif darbelis atrodo puikiai wink.gif thumbup.gif
Atsakyti
Scrapuke, viskas aišku, ačiū už papasakojimą, kai rasiu laisvo laiko

QUOTE(Sanrita @ 2009 11 25, 08:53)
Nedingus  blush2.gif

Sakai, niu aš tave laaabai senai mačiau drinks_cheers.gif Tai lauksim pasirodant drinks_cheers.gif

a Lua, ir kitoms merginos po 4u.gif už sveikinimus pirmojo mini seminaro proga.
Aš labai juo džiaugiuosi ir tikrai degu nekantrumu kaip jau laukiu antrojo bigsmile.gif

Ką gi, lekiu darbuotis Scrapukės konkursui. O jūs darote darbelius? Ne? Tai greitai greitai lotuliukas.gif
Papildyta:
Scrapuke, dar norėjau paklausti tavęs apie va tokius daiktelius

user posted image

ar jiems dar reikia ko nors, ar jau įsigijus galima naudoti kaip noriu?
Atsakyti
A Lua ir man labai patiko šis tavo darbukas. Prieš tai esantis irgi buvo gerulis . Iš tiesų abu labai puikūs thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
saunuoles visos, puikus darbai wub.gif

o as is lovos neislipu, guliu antibijotiku punda apsikabinus doh.gif
Atsakyti
Oi žiūrėk Miglota sveik. wub.gif
Atsakyti
Dėkui visom 4u.gif

relija, aš irgi turiu tokių apvalių gėrių... wub.gif Mąstau jau, ką su jais daryt... wub.gif

Miglota, sveik sparčiau 4u.gif Aš irgi jau dvi savaites antibais nuodijuosi... Bet be jų visai būtų blogai... Man 3 uždegimai iš karto ir pusė algos vaistams. Bet užtat protarpiais, kai sąmonė prašviesėja, skrebinu bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo a Lua: 25 lapkričio 2009 - 22:05