Įkraunama...
Įkraunama...

Fotokonkursas "Miegantys mažyliai" II dalis

QUOTE(Sapokliaka @ 2009 10 05, 17:31)
O be to tokiai nuotraukai, kaip lova lauke, geros fototechnikos neuztenka. Reikia ir fantazijos  mirksiukas.gif  o jos, deja, uz pinigus nenusipirksi  schmoll.gif

ne tik fantazijos, o ir fizinės jėgos, lovą į lauką su miegančiu vaiku iš namų išvilkt hihihi.gif Beje, graži ta foto, nesikabinėju. Visgi kokybiška, akies nerėžia niekas ax.gif Man iki to šimts metų tobulėt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(solo @ 2009 10 05, 17:35)
Tai iki spalio galo dar į miegančius vaikus reiks žiūrėt. Kas jų neturi, irgi norėtųsi sudalyvaut. Juolab kad gamta graži.


žiūrėt ar ne, kiekvieno asmeninio pasirinkimo laisvė.
Papildyta:
QUOTE(Aidulia @ 2009 10 05, 17:36)
Šita irgi puiki. Kažkas minėjo, kad jai trūksta spalvų. Mano akiai, nuotrauka pakankamai išraiškinga ir ryški, kad puikiai atrodytų ir juoda balta thumbup.gif


taip, man spalvų trūksta.
Atsakyti
o man netruksta... puikiai ziurisi ir juodai balta wub.gif
Atsakyti
miegojimo poza thumbup.gif user posted image
Atsakyti
o mane si nuotrauka "uzkabino"
user posted image
Atsakyti
Man ši labai labai graži smile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Pakalnutė_ė @ 2009 10 05, 17:10)
Man ši labai labai graži smile.gif

thumbup.gif man irgi

manau bus tarp priziniu vietu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Sapokliaka @ 2009 10 05, 15:48)
nesutinku 
Skonio reikalas  mirksiukas.gif  Vaikas - labai grazus, su tuo sutinku
1. Jei Jus nesuprantate, tai dar nieko nereiskia 
Da Vincio kurybos kai kurie  paprasti zmones ir dabar menu nelaiko  
2. prie ko cia suvaidintas ar ne - i nuotrauk ziureti reikia, o ji isties nuostabi 

3. Kaip autorius nori, tai ir kadruoja 
Cia fotokonkursas, o ne miego konkursas.
t.y. grazios nuotraukos.
Pagal jus, galybe  nuotrauku (graziu ir kokybisku) turetu buti pasalinta - tai ir tie dvynukai, ir Laurute... Juk vaikai taip nemiega  blink.gif  Juos tevai, turedami grazios nuotraukos tiksla, paguldo, padeda ten, kur nori... Tai irgi vaidyba...
Viskas cia teisinga  irnesakyk.gif
Uz grazia, kokybiska ir "i tema" nuotrauka..
   Kas dar tau matosi?
Vaje, kokie ekspertai visur



ohoho koks priešiškumas blink.gif savo nuomonę išsakiau ,o ne jums brukau,ir kas be ko,nebūtina kažkam su ja sutikti,nes tai-tik mano nuomonė,o jūs tikrai kaip neišauklėta kokia užsipuolėte mane blink.gif gal biški nervus raminkit ponia?? blink.gif
beja jūs visiškai nusišnekėjote,bet neturiu noro jum kažka daugiau komentuoti,su pikrais žmonėm nelinkusi bendrauti tongue.gif lotuliukas.gif
ai vnž irnesakyk.gif
smile.gif+2009 10 05, 16:17-->
QUOTE(hi smile.gif @ 2009 10 05, 16:17)

o be SURE kito žodžio nežinote?pvz lietuvių kalboje yra toks žinoma lotuliukas.gif
aš nieko nesakau,nieko prieš,tik kelintą kartą pastebėjau kad mėgstate šį žodį biggrin.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Nerytė @ 2009 10 05, 17:17)
thumbup.gif  man irgi

manau bus tarp priziniu vietu rolleyes.gif

man irgi ši foto first.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ŽuvelėNEauksinė: 05 spalio 2009 - 17:22
Sveikos visos, nors dėl kai kurių sveikatos būklės drįsčiau abejoti lotuliukas.gif - tik nesupykit...
skaitant kai kuriuos postus kraupu darosi, na nebūkim tokios bjaurios...

taip, nuotraukų yra visokių - puikių, švelnių, ramių, fotosesinių, fotostudijijnių, suvaidintų, surežisuotų, buitinių, ypač buitinių, fotografuotų telefonu...ir t.t, - tiesiog balsuokim kaip kuri matom, suprantam.

Nuotrauka su lova lauke - sulaukusi daug diskusijų...miega- nemiega, suvaidinta- nesuvaidinta, lova išnešė su vaiku, ar vaiką paguldė po to kai jis užmigo, o gal oi, ui...
Dieve...prisipažinkim, kad kai kuriom( tame tarpe ir man) toli iki tokių foto, ir išvydus tokias fotografijas suvoki, kad tavoji gali likt visai nepastebėta( ir dėkui jums, nes jau geriau jokių komentarų, negu kai kurie...tokie kaip- oi, ui, baisu net pagalvoti...).

Ne visos mes vienodos, ne visos fotografės, nevisom to reikia, ne visos norėdamos nufotografuoti vaikelį puolame jo prausti ir keisti patalynės, arba atvirkščiai, užmigusį vaiką įtaisome kaip mandriau... ne visos migdome puoduose ar su šuneliais ...
...tiesiog būkim tolerantiškos, daugiau supratimo viena kitos atžvilgiu.
Atsakyti
QUOTE(frederica @ 2009 10 05, 17:20)

taip, nuotraukų yra visokių - puikių, švelnių, ramių, fotosesinių, fotostudijijnių,  suvaidintų, surežisuotų, buitinių, ypač buitinių, fotografuotų telefonu...ir t.t, - tiesiog balsuokim kaip kuri matom, suprantam.



drinks_cheers.gif tikrai sutinku drinks_cheers.gif
aš gi sakiau,aš nieko prieš tą nuotrauką,man ji graži,tik maniau kad tasiyklės griežtesnės,galvojau jei miego tai miego nuotraukos mirksiukas.gif bet paaiškėjo kad šį kart taisyklės netokios,tai ir valio,man netrugdo,bet aš asmeniškai balsuosiu už tikrą miegą rolleyes.gif
Atsakyti
Emergencija, buitiska, bet labai miela ir grazu... wub.gif
miegelis
Papildyta:
Strielka, simpatiska. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ŽuvelėNEauksinė @ 2009 10 05, 18:19)
beja jūs visiškai nusišnekėjote,bet neturiu noro jum kažka daugiau komentuoti,su pikrais žmonėm nelinkusi bendrauti tongue.gif   lotuliukas.gif
ai vnž  irnesakyk.gif

gal biški nervus raminkit ponia?? ax.gif


QUOTE(ŽuvelėNEauksinė @ 2009 10 05, 18:19)
nieko nesakau

esat įsitikinus? rolleyes.gif

QUOTE(ŽuvelėNEauksinė @ 2009 10 05, 18:19)
o be SURE kito žodžio nežinote?pvz lietuvių kalboje yra toks žinoma lotuliukas.gif
aš nieko nesakau,nieko prieš,tik kelintą kartą pastebėjau kad mėgstate šį žodį biggrin.gif  4u.gif

Mėgstu. O dar lietuvių kalboje tarp žodžio ir kablelių daromas tarpas bigsmile.gif Džiugu, kad galime vieni kitus praturtinti bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi :): 05 spalio 2009 - 17:59