Įkraunama...
Įkraunama...

Fotokonkursas "Miegantys mažyliai" II dalis

Iš tiesų tai labai daug nuotraukų konkurse. Sunku visas apžiūrėti, nekalbu jau apie balsavimą. Bet kokiu atveju, sėkmės visiems dalyviams smile.gif
Atsakyti
QUOTE(frederica @ 2009 10 05, 18:20)
1.Dieve...prisipažinkim, kad kai kuriom( tame tarpe ir man) toli iki tokių foto, ir išvydus tokias fotografijas suvoki,
2.kad tavoji gali likt visai nepastebėta( ir dėkui jums, nes jau geriau jokių komentarų, negu kai kurie...tokie kaip- oi, ui, baisu net pagalvoti...).

Na, su šitais teiginiais tai sutinku drinks_cheers.gif
Atsakyti
Nuo kokio iki kokio amžiaus konkurse vadinami mažyliais? smile.gif Man mano 10-mečiai- mažyliai. Galime siųsti nuotrauką? blush2.gif
Atsakyti
Aš savo mamai po šiai dienai - mažiausia lotuliukas.gif
Manau tikrai gali smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Aidulia @ 2009 10 05, 19:52)
Nuo kokio iki kokio amžiaus konkurse vadinami mažyliais? smile.gif  Man mano 10-mečiai- mažyliai. Galime siųsti nuotrauką? blush2.gif


manau drąsiai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ŽuvelėNEauksinė @ 2009 10 05, 17:19)
ohoho koks priešiškumas blink.gif savo nuomonę išsakiau ,o ne jums brukau,ir kas be ko,nebūtina kažkam su ja sutikti,nes tai-tik mano nuomonė,o jūs tikrai kaip neišauklėta kokia užsipuolėte mane blink.gif  gal biški nervus raminkit ponia?? blink.gif
beja jūs visiškai nusišnekėjote,bet neturiu noro jum kažka daugiau komentuoti,su pikrais žmonėm nelinkusi bendrauti tongue.gif  lotuliukas.gif
ai vnž  irnesakyk.gif

o be SURE kito žodžio nežinote?pvz lietuvių kalboje yra toks žinoma lotuliukas.gif
aš nieko nesakau,nieko prieš,tik kelintą kartą pastebėjau kad mėgstate šį žodį biggrin.gif  4u.gif


Eglute},jei pasikeitei niką,tai bent jau ir savo rašymo manieras keisk wink.gif nikas žmogaus nepakeičia,po nauju niku,kaip po lapu,nepasislėpsi.
žiūriu,kad visur,kur tik pasisakai,sukeli neigiamas pasekmes.gal geriau tik savo miegamajam reikškis,nes meniškos miegančių vaikiukų foto tau yra kaip kosmosas rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(frederica @ 2009 10 05, 17:20)
...tiesiog būkim tolerantiškos, daugiau supratimo viena kitos atžvilgiu.

drinks_cheers.gif
netgi ir buitinėse galima pamatyti kažką žavingo, o ir profesionalios gali atrodyti nepatraukliai, taigi, nereikia skirstyti jau taip griežtai visų dalyvių...

Mano akims ta nuotrauka, kur su lova pievoj be galo graži. bigsmile.gif Nors ir minusėlis, kad miegas netikras, bet kompozicija, spalvos ir nuotaika atperka su kaupu. Ta nuotrauka turi savo kažką tokio, kas priverčia į ją įdėmiau pažiūrėti (ne taip, kaip kai kurios kitos, kur net išdidinti nesinori), ir tai yra ko gero tai, kodėl apskritai yra daromas menas, jis turi kažkaip veikti žmogų, kelti emocijas. Mano nuomone, ši nuotrauka kelia šiltas, džiugias emocijas, yra jauki. Manau, kad balsuosiu už ją, jei neatsiras dar gražesnių. smile.gif
Šiaip vertinu tas autores, kurios linksta į profesionalumą, nes kol išmoksti padaryti gražią foto, daug turi surinkti informacijos, paaukoti laiko, noro, jėgų... Badyti, bandyti... ir, žinoma, turi turėti tam tikrą talentą ar gyslelę, kad nuotrauka sužavėtų plačią auditoriją (sužavėti namiškius galime visos). smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Aidulia @ 2009 10 05, 16:25)
Na, kai kurias nuotraukas pažiūrėjus, tai tikrai pamanai, kad dalyvauja kas tik nori, kad tik dalyvauti, pamiršdami sąvoką *konkursas*. Juk ir rėmėjai peržiūrės, net tik mūsų SM *šeimyna*. Dėl kai kurių nuotraukų man gėda tongue.gif .
O tas kas pasivaikšto po fotoparodas, ko gero, ir nuotraukas įdomesnes padaro arba bent jau susivokia kokių nederėtų demonstruoti ax.gif
TUKUTI, ar truputėlį pavydi, kad yra mamų mokančių gražiai įamžinti miegantį vaikutį? smile.gif



Ne tikrai nepavydziu kas moka graziai iamzint, kas turi galimybe pasidaryti nuotraukas fotostudijoje, tik labai piktina kai nuotraukos yra labai kritikuojamos, peikiami tiesiog jose esantys zmones, o ne pati nuotrauku kokybe verysad.gif
Papildyta:
Beje, kai kurios is kritikuojanciu jau esat nuolatines konkursu kritikes biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(TUKUTIS 1978 07 31 @ 2009 10 06, 05:32)
tik labai piktina kai nuotraukos yra labai kritikuojamos, peikiami tiesiog jose esantys zmones, o ne pati nuotrauku kokybe  verysad.gif

kazkaip nepastebejau tokiu g.gif blink.gif

daug graziu foto, kazin kiek balsu bus galima skirti g.gif
Atsakyti
balte,taikliai pasakyta drinks_cheers.gif
Tokios foto verčia pasitempti, tas kurių namiškiai aikčioja nuo jų foto( čia aš taikau tokiom kaip aš lotuliukas.gif ), bet kai išplauki į platesnius vandenėlius...taip ir lieki plūduriuoti, džaugies, kad nepaskandina lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo frederica: 05 spalio 2009 - 19:38
QUOTE(KiauneA2 @ 2009 10 05, 19:35)
kazkaip nepastebejau tokiu  g.gif  blink.gif

daug graziu foto, kazin kiek balsu bus galima skirti  g.gif



Matai kiekvienas skirtingai supranta ta kritika, o be to galima kritikuot ir neizedziant zmoniu ( daugelis mamu kurios idejo jau ne tokias superines nuotraukytes , buvo apkalbetos ne viena karta) o kai kurios ir labai jau nemaloniai schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(mamfija @ 2009 10 05, 19:26)
Eglute},jei pasikeitei niką,tai bent jau ir savo rašymo manieras keisk wink.gif nikas žmogaus nepakeičia,po nauju niku,kaip po lapu,nepasislėpsi.
žiūriu,kad visur,kur tik pasisakai,sukeli neigiamas pasekmes.gal geriau tik savo miegamajam reikškis,nes meniškos miegančių vaikiukų foto tau yra kaip kosmosas rolleyes.gif

ot aš ir nesislepiu po jokiu niku,atnaujintas nikas-nereiškia kad slepiuosi tongue.gif
ui kaip klystate tongue.gif beja,taip pat puikiai žinau kas tu,taip pat nepasislepsi po antru niku tongue.gif

ir beja ar apie tai tema? g.gif nemanau,gana tų rietenų šitoi temoi,ypač ne į temą biggrin.gif



vis daugėja ir daugėja naujų nuotraukų,o konkurso pabaiga dar toli,bus dar daugiau bigsmile.gif thumbup.gif nebežinau kaip reikės išsirinkt už ką balsuot g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ŽuvelėNEauksinė: 05 spalio 2009 - 19:54