Įkraunama...
Įkraunama...

Auklė fotografuoja vaiką

o as puikiai suprantu mama, kuri nenori, kad butu fotografuojamas vaikas, mano atvejis buvo is kitos puses, esu aukle, mama susigalvojo mus su mergaite fotografuot, as labai aiskiai pasakiau kad nenoriu but fotografuojama, bet mano noru niekas nepaise, buvau nufotografuota, o as visai neturiu noro kad mano nuotraukos butu pas svetimus zmones ir ypac skaitmeniniam formate, tuo labiau, kad ten dirbau trumpai ir santykiai tikrai nebuvo silti.
Atsakyti

QUOTE(Goba @ 2009 10 10, 10:11)
o as puikiai suprantu mama, kuri nenori, kad butu fotografuojamas vaikas, mano atvejis buvo is kitos puses, esu aukle, mama susigalvojo mus su mergaite fotografuot, as labai aiskiai pasakiau kad nenoriu but fotografuojama, bet mano noru niekas nepaise, buvau nufotografuota, o as visai neturiu noro kad mano nuotraukos butu pas svetimus zmones ir ypac skaitmeniniam formate, tuo labiau, kad ten dirbau trumpai ir santykiai tikrai nebuvo silti.



drinks_cheers.gif man irgi nepatiktu, jei mane fotografuotu neatsiklause. Beje, turim toki kaimyna- pamisusi seni, kuris vis taikosi per langa slaptai nufotkint ir po to nesa iremintas nuotraukas ir pinigu praso doh.gif tad as irgi pries tai, kad svetimi zmones neatsiklause fotografuotu vaikus. Fuj, o ypac po tokiu skandalu Lietuvoj, tai isvis siurpas krecia, kad kazkas tavo vaiko nuotraukas kazkam gali rodyt doh.gif
Atsakyti
na as esu kitokios nuomones, jei mano santykiai su teveliais geri, tai mamytes dziaugiasi jei pagaunu koki grazu momenteli vaikucio gyvenime ir nusiunciu mamai.Juk su vaiku praleidi tiek laiko ir tikrai buna tokiu akimirku , kuriu neimanoma neiamzinti. 4u.gif
Atsakyti
Jei fotografuoja žinant tėvams ir abipusiu susitarimu, gražu ir pagirtina.
Jei fotografuoja tėvams nežinant ir neatsiklausus jų sutikimo... ...
Atsakyti
as tai tikrai nenoreciau kad aukle fotografuotu be mano zinios mano vaika
Atsakyti
QUOTE(Cipare @ 2009 11 15, 11:11)
as tai tikrai nenoreciau kad aukle fotografuotu be mano zinios mano vaika

Jei nenorite kad jusu aukle fotografuotu jusu vaika manau tai sako kad ne ta aukle pasirinkote.Jei paliekate zmogui savo vaikuti tai turi buti visiskas pasitikejimas jei tokio nera as tikai nepalikciau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(tinneorama @ 2009 11 21, 10:50)
Jei nenorite kad jusu aukle fotografuotu jusu vaika manau tai sako kad ne ta aukle pasirinkote.Jei paliekate zmogui savo vaikuti tai turi buti visiskas pasitikejimas jei tokio nera as tikai nepalikciau ax.gif


manau aukle yra skirta vaikiukui priziureti o ne fotografija uzsiimti...man tai butu ne priimtina tikrai... schmoll.gif manau jei jau tokie dalyj\kai yra reiketu visu pirma gauti leidima seimininku o tada jau elgtis pagal situacija...
Atsakyti
QUOTE(0rchideja @ 2009 11 22, 13:06)
manau aukle yra skirta vaikiukui priziureti o ne fotografija uzsiimti...man tai butu ne priimtina tikrai... schmoll.gif manau jei jau tokie dalyj\kai yra reiketu visu pirma gauti leidima seimininku o tada jau elgtis pagal situacija...

Gali fotografavimas ir pedofilija"kvepeti".... g.gif
Atsakyti
QUOTE(mariug @ 2009 12 05, 11:32)
Gali fotografavimas ir pedofilija"kvepeti"....  g.gif


jei fotografuos pedofilijos tikslais tai apiefotografavima tikrai nesiafisuos cool.gif
Nesenai LR rase apie pedofile Anglijoje,kuri dirbo privaciame vaiku darzelyje blink.gif cool.gif aukletoja visi teveliai labai buvo patenkinti,pedagoge su didziule patirtimi,o stai kas islindo blink.gif ir fotografavo ir tvirkino ir dar visa tai platino cool.gif aciu dievui,kad atejo tam galas,...labai baisu kai pagalvoji unsure.gif
Atsakyti
manau dėl pedofilijos tai jau čia tikrai perdėtas požiūris į fotografija g.gif pagalvokite turbūt tik vienas atvejis iš daugelio kai auklės noras įamžinti vaikus turi tokia iškreipta potekste. Jei jums nepatinka kad fotografuoja jūsų vaikiuka, taip jai ir pasakykite. viskas bus išspresta. pati dirbdama aukle kartais nusinešu foto aparatą ir įamžinu vaikiuko šypsenėlę, spindinčias akytes ar kremuota nosį. atrinkusi geriausias nuotraukytes nusiunčiu tėveliams, nes juk tikrai malonu įsidėti dar viena nuotrauką į foto albumą, o nelabai pavykusias nuotraukas tiesiog ištrinu. kol kas nekas nepyko ir visi liko labai patenkinti 4u.gif
Atsakyti
Nustebau paskaičius šitą temą blink.gif Pati esu auklė ir nieko blogo nematau fotografavime, manęs mergaitė paprašo, kad aš ja nusifotografuočiau į telefoną ir aš tada būnu labai laiminga bigsmile.gif Nes myliu vaikučius, kuriuos saugoju wub.gif Bet jei Jums kyla nepasitenkinimas, tai mamytei ir auklei visada reikia kalbėtis, kad santykiai būtų be nuslėptų nepasitenkinimų 4u.gif Pasakykit savo auklei ir toliau bendraukit sklandžiai 4u.gif
Atsakyti
dziauktis reiktu kad fotkina. reiskias jai jis mielas ir grazus
Atsakyti