Įkraunama...
Įkraunama...

Auklė fotografuoja vaiką

Na aš vaikučio fotografavime nieko blogo nematau..Kaip tik miela,kad auklė fotografuoja,reiškiasi myli vaikutį..O jei jau jai neleidžiat fotografuoti,tai kodėl išvis paliekate vaiką prižiūrėti,tai juk turėtų būti dar baisiau,nei fotografijos.. g.gif
Atsakyti
Kartą girdėjau dvi studentes medikes.Viena skundėsi,kad auklė bučiuoja vaiką.
Kita atsakė,kad tai šlykštu,nehigieniška ir reikia kuo griežčiausiai uždraust.
Tai ir su tuo fotografavimu taip-pavydima savo vaiko svetimam žmogui.
Ar tikrai nenorit,kad jūsų vaikiukas augtų su jį mylinčiu žmogum?Juk sunku mylėt,kai bendrauji formaliai,išlaikant atstumą
Atsakyti
Šiaip jau nelabai įžvelgiu ką blogo. Netgi šiek tiek keistai nuskambėjo toks nepasitenkinimas. Kaip silpna Džeksono vaikų dangstymo visokiom ten kaukėm forma. hihihi.gif Persiprašau, jei įžeidžiau, betgi juk tai 100 kartų geriau nei kažkoks ten itin formalus auklės elgesys, prižiūrint vaikiuką. Pati tokio darbo specifika lemia asmeniškesnį elgesį, tame tarpe ir nuotraukėles, ir pamylavimus ir pan. Nebent esate šalto bendravimo šalininkė...
Atsakyti
QUOTE(Skiautelė @ 2010 01 08, 21:56)
Kartą girdėjau dvi studentes medikes.Viena skundėsi,kad auklė bučiuoja vaiką.
Kita atsakė,kad tai šlykštu,nehigieniška ir reikia kuo griežčiausiai uždraust.
Tai ir su tuo fotografavimu taip-pavydima savo vaiko svetimam žmogui.
Ar tikrai nenorit,kad jūsų vaikiukas augtų su jį mylinčiu žmogum?Juk sunku mylėt,kai bendrauji formaliai,išlaikant atstumą



Sveiki. Nesmagiai pasijutau..... blush2.gif Labai myliu savo dvynukus, be buckiu neapseinam. Reiskia neturiu teises pamyluot g.gif
Bet net neisivaizduoju kitaip, kaip vaikelio nepriglaust, nepagailet... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(flooding @ 2009 12 15, 10:20)
Nustebau paskaičius šitą temą  blink.gif  Pati esu auklė ir nieko blogo nematau fotografavime, manęs mergaitė paprašo, kad aš ja nusifotografuočiau į telefoną ir aš tada būnu labai laiminga  bigsmile.gif  Nes myliu vaikučius, kuriuos saugoju  wub.gif  Bet jei Jums kyla nepasitenkinimas, tai mamytei ir auklei visada reikia kalbėtis, kad santykiai būtų be nuslėptų nepasitenkinimų  4u.gif  Pasakykit savo auklei ir toliau bendraukit sklandžiai  4u.gif



Sveiki. As irgi su maziais zaidziau, o mamyte mus nufotkino. thumbup.gif
O del kalbejimosi, tai tiesa. Mes is karto aptarem, kad viska sakytume, kas blogai , kas gerai. Nutylejimu neturetu buti. Taip lengviau bendrauti, ir klaidu nedaryti rolleyes.gif .
Atsakyti
sveikos visos, as kai dirbau aukle fotografavau vaikus ir paskui dariau nuotruokas uz savo pinigus, kad tie vaikai turetu ka prisimint is vaikystes. seima retai juos fotografavo jei isvis fotografavo. dziaugesi tuo, nepyko. ir mazaji priglauzdavau, buciuodavau, o pries paliekant seima tai keleta menesiu ant ranku nesiojau ir isvis tiesiog mylejau ta vaika. man skaudu buvo , kad reiks ta seima palikt, nors joje visko buvo. ir paskui dar nostalgija pjove. dabar kai turiu savo tai kaskaip nurimau. bet vis tiek tebeieskau panasiu bruozu su tuo priziuretu vaikeliu.
Atsakyti
ne nezinau, man nepatiktu.... schmoll.gif
Atsakyti
sveikos visos... pamacius temos pavadinima,iskart panudo uzeiti paskaityti,ka gi visdelto apie tai sneka zmones..
ir as issiziojau unsure.gif
aukle dirbau daug... ir tebedirbu galima sakyti (ieskausi naujos seimos) .. bet viena mazulele priziurejau itin ilgai (dazniau vis tenka trumpalaikiai "projektukai") nuo 8 menesiu iki 2 metuku... as tiesiog nesusilaikydavau jos nenufotografavusi,kaip ir savuju mazyliu augant.. kaip ji zaide,kaip ji juokdavosi net galevele atkelusi ,kaip ji sokinedavo zaisdama su mano vaikais.. na per grazu tokie dalykai palikti vien atmintyje...be iamzinimo..
net nesusimasciau paklausti mamos-"ar galeciau jusu mazute nufotkinti".
fotkindavau,ir paskui su didziausiu dziaugsmu teveliams skaipu nusiusdavau vakare musu dieneles "rezultatus" .priekaistu niekada nesulaukiau.kazkaip atrode malonu bus jiems pamatyti savo vaika,kuomet ju nebuvo salia..savo vaika dziugaujanti,smagu,beganti su gelytem rankose,ar drasiai besimaivanti pries objektyva..juk tai ,mano manymu, rodo vaiko pasitikejima zmogumi,su kuriuo jis leidzia didziaja dienos dali.. dabar jau si mazulele lanko darzeli..tad auklytes nebereikia.susirasom dar su jos mama. paprasau nuotraukyciu . visada pasidalina.. paminejau jog labai jos ilgiuosi,gavau atsaka jog ir mergyte dar prisimena musu namus ir "brolius" ,su kuriais manau mielai vel susitiktu.. pasakiau,jog noreciau kada pasiimti mazyle i svecius jei nepriestarautu..tikrai jos ilgimes visa seima..ir sakiau,jog pafotografuoti mazute noreciau..atsiminimui..mama astake- "mielai.kada tik norit " bigsmile.gif .
neturejau net minties,kad tai gali buti blogai...
taciau dabar jau visada atsiklausiu ateity unsure.gif
Atsakyti
Sveikos,
na aš iš tikrųjų nustebau, kodėl šios temos autorė ieško atsakymų kažkur, bet nepasako tiesiai šviesiai savo auklei??? Jei ta auklė norėtų kažką pikta padaryti, tai tikriausiai tų foto nė nerodytų g.gif . Manau, kad ne iš blogos valio, o jei mamai nepatinka, tai ir sakykit, gi jūsų vaikas, tai jūsų ir sąlygos. Dabar gaunasi, kad jau kartą matėt foto, nieko nesakėt, tai auklė ir toliau tai darys, gi ji neskaito jūsų minčių!!!!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lelijabalta1: 27 vasario 2010 - 14:18
mes ir turim auklytę,kuriai kartais palieku savo vaikus,ir prieš kelias dienas pas ją telefone pamačiau,kad ji mano dukros nuotrauką užsidėjus ant ekrano bigsmile.gif ištikrųjų,tai labai nustebau,bet tikrai nesupykau,ir net nekilo blogų minčių ax.gif kaiptik,pasidžiaugiau,kad ir ji žavisi mano vaiku smile.gif bet jei mamytei(temos autorei) tas nepatinka,manau ji turi apie tai pasakyti auklei 4u.gif
Atsakyti
tikrai nustebau doh.gif
dirbau ir pati auklyte, o db savo maze palieku su aukle ir net nekylo tokiu minciu del nefotkinimo arba neleidimo fotkint. man paciai asmeniskai labai smagu pamatyt nuotraukas ka jos veike per diena, nes labai gaila kad pati neturiu tokios galimybes matyt kiekvienos savo vaiko sypsenos. mano auklyte taip pat uzsidejus ant tel mano mergyte, bet man tai irodymas kad ji mano vaika myli. jei yra toks nepasitikejimas reikia keist aukle.
pasiskaicius cia pati aukle dirbt jau bijociau... vieniem nepatinka kai apkabina, kitiem kai pabuciuoja, tretiem kai fotkina...varge vargeli doh.gif dziaukites kad jusu vaikus myli, kad su jais uzsiima 4u.gif
Atsakyti
Esu auklyte, dirbu seimoje jau 4 metai, bet teveliai del fotografavimo neturi jokiu priekaistu bigsmile.gif jie patys net kartais papraso vaikus pafotkinti, jei ka idomaus pamatau rolleyes.gif o jei as pati fotografuoju su savo telefonu, tai visada teveliam nusiunciu nuotraukytes, kai issikeliu i kompa arba taip parodau telefone, ka uzfiksavau mirksiukas.gif ir del to neturim jokiu bedu schmoll.gif mirksiukas.gif taip pat kaip ir pasimyluojam ir pasibuciuojam prie teveliu mirksiukas.gif
Atsakyti