Įkraunama...
Įkraunama...

Moteriški automobiliai

Labutis visoms vairuotojoms 4u.gif

Ar tiesa, kad automobiliai yra skirstomi į vyriškus ir moteriškus? Tada kokie tinka vyrui, o kokie moteriai? Pasidalinkite savo patirtimi: kokį automobili vairuojate? Sudarysime moteriškų automobilių sąrašą thumbup.gif
Atsakyti
Dazniau moteriskomis yra vadinamos mazos masinytes, nors tai ne taisykle, realybeje yra ir ohoho kokius autobusus vairuojancios biggrin.gif
as vairuoju mazyle peugeot 107
Atsakyti
Nu man tai nė vienas automobilis neasocijuojasi su moteriškumu ar vyriškumu. Tai yra tik techninė priemonė: didelė arba maža, raudona, juoda, sedanas, universalas, lengvoji, mikriukas ir t.t. Mano pažįstamo įmonėje dirba dvi moterys, kurios vairuoja fūras ir nieko tai nestebina.
Atsakyti
QUOTE(Antklode @ 2009 10 07, 14:39)
Nu man tai nė vienas automobilis neasocijuojasi su moteriškumu ar vyriškumu. Tai yra tik techninė priemonė: didelė arba maža, raudona, juoda, sedanas, universalas, lengvoji, mikriukas ir t.t. Mano pažįstamo įmonėje dirba dvi moterys, kurios vairuoja fūras ir nieko tai nestebina.
Sutinku drinks_cheers.gif
Atsakyti
aš moteris,bet man asmeniškai nepatinka mažytės taip vadinamos''moteriškos ''mašinos.Aš megstu dideles mašinas.
vairuoju tokia ir man ji maža biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Sidabrinė @ 2009 10 07, 14:44)
aš moteris,bet man asmeniškai nepatinka mažytės taip vadinamos''moteriškos ''mašinos.Aš megstu dideles mašinas.
vairuoju tokia ir man ji maža  biggrin.gif
user posted image




thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
siuo metu a4, tikrai nedidele masinyte smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Braškutė @ 2009 10 07, 15:08)
siuo metu a4, tikrai nedidele masinyte  smile.gif



Na aš vairuoju Renault Megane mašiniuką, jau 5 metai ir ji man atrodo labai moteriška. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Braškutė @ 2009 10 07, 15:08)
siuo metu a4, tikrai nedidele masinyte  smile.gif

čia A6 4u.gif
Atsakyti
Nezinau ar masiniukai tikrai skirstomi i moteriskus ir vyriskus, bet man stereotipiskai susiformavo kad mazos masinikes - moteriskos, o dideles - vyriskos.... Asmeniskai man labiau patinka visokie dzipai, bet siuo metu vairuoju Nissan Misra ir vadinu tai labai moriska masina - as ir vaikas telpa, o daugiau nieko man ir nereikia....ir miesto centre gali be problemu pasistatyti... Turim ir didele seimynine, bet maniskiui mano "boruze" mielesne....
Atsakyti
Dabar važinėju Golfiuku karavanu, bet yra tekia su įvairiom pavažinėt pradedant žiguliuku baigiant "busiuku" . Man labiau patinka tokios vidutinės nei per mažos ( jose jaučiuosi nesaugi blush2.gif ), nei per didelės (nes gabaritų nebejaučiu doh.gif )
Atsakyti
Aš vairuoju BMW524, gan ilga ir plati ax.gif
O tos mažytės, "moteriškos" man nepatinka blush2.gif
Norėčiau kokio miniveno ar džipo biggrin.gif
Atsakyti