Įkraunama...
Įkraunama...

Moteriški automobiliai

Gal zinote, ka daryti, kad nerasotu isoriniai veidrodeliai, pas mane jie nesildomi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Monažolė @ 2015 12 30, 21:35)
Gal zinote, ka daryti, kad nerasotu isoriniai veidrodeliai, pas mane jie nesildomi  smile.gif

Padaryti šildomus.
Atsakyti
QUOTE(elzes tetis @ 2015 12 30, 22:55)
Padaryti šildomus.


kaip paprasta biggrin.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Monažolė @ 2016 01 01, 20:24)
kaip paprasta  biggrin.gif  lotuliukas.gif


Iš tikrųjų paprasta. Ta padarytų bet kuris elektrikas ar bent kiek tame nuraukiantis. Prie veidrodėlio iš antros pusės klijuojamas elektrodas ir pajungiami laidai. Viskas, paprasta kaip du kart du smile.gif

O kito būdo, kad nerasotų- nėra smile.gif na, nebent kai aprasoja pasivalyti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo denaxa: 01 sausio 2016 - 21:45
QUOTE(denaxa @ 2015 09 14, 17:47)
Kad ta juke labai maza... o ryja tai kaip gerai krautas busikas? g.gif  Mano senutele astra mieste labiau paspaudziant ir netaupant apie 9, o plente ir 5 nesiekia be autopiloto, ir tai skaitosi daug ryjanti kaip siais laikais smile.gif

Nėra Juke labai mažas, tik jo forma tokia - nu, sakykim, keista biggrin.gif Svoris 1,2 t. + krovinys.
Kas man labai labai patinka - talpi dviguba bagažinė (senesnių modelio buvo mažesnė ir bagažinė, ir galinės sėdynės): kasdienai laikau uždėtą dangtį, tai telpa kasdieniai krepšiai, o jei dangtį nuimi, gali ko nori prisikraut (žiūrėjau, kad vaiko vežimai būtinai tilptų). Va, praeitą savaitę viryklę be problemų parsivežėm smile.gif


QUOTE(Nosferatu @ 2015 11 01, 21:52)
WV Jetta super auto  thumbup.gif

Vairavau porą metų Jettą - superinė mašina visais atžvilgiais: paprastumo valdyti, stabilumo, remonto kainų atžvilgiu. Vienas iš variantų renkantis naują auto man vėl buvo Jetta drinks_cheers.gif

QUOTE(Bekasė @ 2015 12 17, 16:34)
jeigu jau kyla problema didele problema su gabaritu jautimais, tai problema ne masinoje, o tarpineje tarp sedynos ir vairo. Toksai ir mazyte skarbonke taip pat vairuos.

Dabar juk jau dauguma mašinų turi kameras ar bent "pypsiukus" pakavimui, tad ilgainiui, manau, parkavimo bėdos išsispręs ir bus mažiau subraižytų mašinų biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(šviesi lapė @ 2016 01 05, 14:42)
Nėra Juke labai mažas, tik jo forma tokia - nu, sakykim, keista biggrin.gif  Svoris 1,2 t. + krovinys.
Kas man labai labai patinka - talpi dviguba bagažinė (senesnių modelio buvo mažesnė ir bagažinė, ir galinės sėdynės): kasdienai laikau uždėtą dangtį, tai telpa kasdieniai krepšiai, o jei dangtį nuimi, gali ko nori prisikraut (žiūrėjau, kad vaiko vežimai būtinai tilptų). Va, praeitą savaitę viryklę be problemų parsivežėm smile.gif


drinks_cheers.gif
Mano mama juke vairuoja, tai irgi kai pamačiau pirmą kart tai sakiau kas čia per "mandavoškė". Atrodė mažytė mašinytė, bet įsėdus visai ok. Vietos ne per daugiausiai, bet ir ne per mažai. Užtenka. Vaikiška sėdynė telpa, į bagažinę irgi galima ne tik maximos maišą įdėti. Normali ta mašina, tik formos tokios... įdomiai keistos biggrin.gif Sau tokios nesirinkčiau, bet mamai patiko mirksiukas.gif Man jei iš nissan'ų tai qashqai geriau būtų cool.gif Beje jį ir vairavo mama prieš tai, tik nežinau kodėl pakeitė doh.gif
Atsakyti
Audi Q7, labai moteriskas automobilis biggrin.gif biggrin.gif Man be galo patogus, nekeisciau, bent kol kas, i nieka ax.gif
Atsakyti
Aš savo golf 5 esu be galo patenkinta. Mažas visur kur reikia įtelpu pastatyt, o ir problemų dar neturėjau. Virš dviejų metų draugaujam, o servizuose lankomės tik tepalų keist biggrin.gif labai laiminga savo pasirinkimu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lisbeta @ 2017 03 29, 08:37)
Aš savo golf 5 esu be galo patenkinta. Mažas visur kur reikia įtelpu pastatyt, o ir problemų dar neturėjau. Virš dviejų metų draugaujam, o servizuose lankomės tik tepalų keist  biggrin.gif  labai laiminga savo pasirinkimu  ax.gif

na as turejau, viskas patiko tik nepatiko kad rudys pradejo lysti ant sparnu, slenksciu, duru kampuciu verysad.gif
Atsakyti