Įkraunama...
Įkraunama...

Laparaskopija ir kt.chirurginiai gydymo būdai

Šį mėnesį man paskirta laparaskopija,nes kiaušidės yra policistiškos ir nepraeinamas vienas kiaušintakis.
Gydytojas,anksčiau teigęs,kad niekada nereikia skubėt pasirenkant chirurginę intervenciją,padaręs gimdos nuotrauką pasiūlė tai kaip geriausią išeitį.
Ar teko patirti šią procedūrą?Kaip jautėtės?Ar tai padėjo jums pastoti?
Atsakyti
Lince, man dare laparaskopija vasario men.,praejo viskas labai puikiai smile.gif Surado ir endometriozes zidinius, kurios pridegino, nors man pries ir po m. niekada neteplioja, m. praeina normaliai, gal kaip ir daugumai skausmingiausia pirma diena; surado vingiotus kiausintakius ir uzsilenkusia gimda. ir nesivyste geltonkunis, todel kiausydes subade, ir patare intensyviai darbuotis, nuteike optimistiskai, dave 60% pastoti per pirmus trys men. Bet va praejo jau 2 men., kol kas rezultato jokio sad.gif
Bet mano drauges sesuo negalejo pastoti 5 metus, jai jau apie 40m, buvo begalinis gydymas, keli persileidimai, ir po laporoskopijos kita men, ji pastojo, ir jau augina metuku dukryte 2.gif
Atsakyti
Darė man laparoskopiją prieš 4 metus. Paskyrė ją, padarius gimdos nuotrauką, kadangi vienas kiaušintakis buvo visai nepraeinamas, o kitas vos vos. Jos metu pašalino sąaugas, dengusias kiaušides, atlaisvino kiaušintakius. Ligoninėj teko praleist 3 dienas. Savijauta buvo šiaip sau, bet čia labai individualus dalykas. Ir po laparoskopijos ant pilvo liko labai nežymūs randeliai.
Tiesa, o rezultato dar laukiu po šiai dienai...
Atsakyti
Labai prakriškas klausimas.Suprantu,kad kiekvienos istorija kitokia,bet ar greit išėjot į darbą.(kitaip sakant ,kiek galima nedirbt rolleyes.gif )
Atsakyti
Geras Evasos papildymas.
Man atliks KMUK H.Stankevičius.
Atsakyti
Man dare laporoskopija Vilniuje, Santariskese, pries 1,5 metus. Pirma diena po laporoskopijos jauciausi prastai, o po to dar dvi dienas ligonineje praleidau ir po kokiu 3 - ju dienu i darba jau ejau. Siaip tai bileteni duoda menesiui po tos proceduros, bet mano darbas sedimas ir jauciausi taip, jog galiu dirbti, taigi ir ejau. Aisku koki menesi tai letokai vaiksciojau...Dabar yra neryskus randeliai...
Del pastojimo nieko negaliu pasakyti, nes neplanavau to dar...
Atsakyti
Man laparoskopija daryta prieš maždaug 2 metus, KMUK. Jos metu kiaušintakiai pasirodė gerai pratekami. Viena kiaušidė lyg policistinė, tai ją "subadė" (neprisimenu kaip tai vadinasi mediciniškai). Na, o į darbą išėjau negreit, nes įvyko operacijos komplikacija - anafilaksinis šokas. Bet skubu nuraminti, tai nėra dažnas reiškinys smile.gif
Atsakyti
Man buvo negimdinis nestumas, del ko pasalintas vienas kiausintakis... Praejus kuriam laikui po to, man dare tokia procedura (visiskai nepamenu, kaip vadinasi, nes galima buvo liezuvi nusilauzti tariant ta zodi), kurios metu kazkokiu skysciu pripilde likusi kiausintaki ir ziurejo echoskopu - taip tikrino jo praeinamuma. Procedura nera is maloniuju, bet be chirurgines intervencijos. Tiesa, nezinau, ar Lietuvoj tokia procedura daro g.gif.
Atsakyti
Laparaskopija man taip pat darė, rado daug saaugų, viska atlaisvino, bet dėja 1,5 metuku nieko. sad.gif O kita mėn.(kaip ir kiekviena) tikiuosi ir viskas wink.gif
Atsakyti
Papildau- man laparoskopiją darė Raunojo kryžiaus ligoninėj gyd. Klimas. 3 dienas praleidau ligoninėj ir dar savaitę turėjau nedarbingumo lapelį. Mano ginekologė siūlė dar pratęst, bet jau po tos savaitės buvau pilnai atsigavusi ir darbinga.
Atsakyti
QUOTE (delfinas @ 2004 04 14, 19:56)
Praejus kuriam laikui po to, man dare tokia procedura (visiskai nepamenu, kaip vadinasi, nes galima buvo liezuvi nusilauzti tariant ta zodi), kurios metu kazkokiu skysciu pripilde likusi kiausintaki ir ziurejo echoskopu - taip tikrino jo praeinamuma. Procedura nera is maloniuju, bet be chirurgines intervencijos. Tiesa, nezinau, ar Lietuvoj tokia procedura daro g.gif.

Daro ir Lietuvoj tą procedūrą, tik aš irgi nepamenu jos teisingo pavadinimo unsure.gif Žodžiu , tikrina kiaušintakių praeinamumą, principas panašus ir procedūra ne is maloniųjų. Daugumai čia iš mūsų nepastojančių ją darė. Nors gal ta procedūra ir skirias nuo daromos užsieny ir čia g.gif
Atsakyti
Man laparoskopija dare pries kokius sesis metus - tada Klaipedoj dar vienintelis ginekologas ja darydavo... Pries tai aisku patikrino kiausintakiu praeinamuma (brr..) - man jau geriau laparoskopija. As visai neprastai po jos gijau, nors namie lepinausi visa menesi biggrin.gif . Pas mane buvo policistines kiausides, tai jas "isgnaibe" ir aisku labai tikejausi greit pastoti, bet... Pastojau tik daugiau nei po metu, vel pradejusi gerti hormonus, bet deja nesekmingai - persileidau 8 savaiciu.
Bet i viska reikia stengtis ziureti optimistiskai - paziurekit kaip man po to pasiseke - kad pasipyle, tai net du is eiles clap.gif .
Atsakyti