Įkraunama...
Įkraunama...

Laparaskopija ir kt.chirurginiai gydymo būdai

QUOTE(Daiva @ 2005 02 03, 09:00)
išnešioti su hydrosalpingsu praktiškai neįmanoma



nu va, ir man Klimas po gimdos nuotraukos pasake, kad turiu ta "dovanele". Bet as labai bijau netekti kiausintakio cry.gif . Nezinau ar rysiuosi tam kada nors.
Atsakyti
Daivute wub.gif Labai linkiu pastoti natūraliai, juk tai visai realu, dabar, pašalinus hidrosalpingsą, taviškis kiaušintakis jau ne kartą nepasišiūkšlino smile.gif

Niekaip nesuprantu kaip Tu vakar galėjai bendrauti. Aš turėjau 3 tokius malonumus, bet nei karto nebuvau tokia gyvybinga, o ir skaudėdavo man labai, reikėdavo vaistų cry.gif Todėl vakar Tavęs net nedrįsau trukdyti. Nu, bet Tu šaunuolė, gali kokius tris dar užauginti, tikrai turi dar garo biggrin.gif
Atsakyti
Musmiryte, bet iš gimdos nuotraukos neįmanoma nustatyti, kokio sunkumo tas hydrosalpyngsas. Matai, Klimas man juk irgi pasakė - išpjaut ir viskas, su Usoniene irgi aš sutariau taip, kad labai nenoriu išpjauti kiaušintakio, tačiau jei ji pamatys, kad beviltiška, tegul pjauna...Ir neišpjovė, nors hydrosalpyngsą rado. Vadinasi ne visada išpjauna.
Atsakyti
QUOTE(viltis @ 2005 02 03, 12:39)
Niekaip nesuprantu kaip Tu vakar galėjai bendrauti.


Čia reiktų paklausti tų, su kuriais bendravau biggrin.gif Dar neaišku, ko prišnekėjau biggrin.gif

Dėkui už palinkėjimus. Netikiu aš tais natūraliai, bet dėl IVF šiokia tokia viltis atsirado tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Daiva @ 2005 02 03, 12:43)
Čia reiktų paklausti tų, su kuriais bendravau biggrin.gif Dar neaišku, ko prišnekėjau biggrin.gif

Dėkui už palinkėjimus. Netikiu aš tais natūraliai, bet dėl IVF šiokia tokia viltis atsirado  tongue.gif


kaip gali netikėti, jei buvai pastojusi. O tas kiaušintakis tikrai funkcionuoja, kaip gi kitaip buvo pastojimai? Tik man toks nerimas...dėl tų miomyčių...gal jos ir trukdo vaisiui augti, nu gal ne pfu, pfu, pfu
Atsakyti
Nu vat mane irgi kirminas dėl tų miomų graužia. Aiškinsiuos dar, kai susitiksiu gydytoją, juk ant jų embrionams irgi įsitvirtinti matyt nebaisiai malonu...Bet jas išpjovus liktų randai, gal dar blogiau...Žodžiu nieko aš dėl to kolkas nežinau ax.gif
Nu blogiausiu atveju reiks taupyti kurią dieną surogatinei mamytei nestuke.gif
Atsakyti
bet Tu ir produktyviai rašai į forumą, matosi, kad pasiilgai biggrin.gif Gal pagulinėk mažumėlę smile.gif Bus tų vaikų - ne karo metas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(viltis @ 2005 02 03, 13:02)
bet Tu ir produktyviai rašai į forumą, matosi, kad pasiilgai biggrin.gif Gal pagulinėk mažumėlę smile.gif Bus tų vaikų - ne karo metas biggrin.gif


aš ne jūsų pasiilgau - man lova nusibodo biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Daiva @ 2005 02 03, 13:05)
aš ne jūsų pasiilgau - man lova nusibodo biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif


o mūsų ne????????
Atsakyti
Sveika, Daiva, su tokiu tvirtumu ir stiprybe tikrai dar galesi bent (maziausiai) tris vaikucius uzaugint.
Klausimas, del miomu, o tai siaip ziurint su vidiniu echoskopu ju nesimate? O menstruaciju metu tu l.kraujuodavai? Ir dar, kaip tavo reikalai buvo su gimdos gleivine ar nebuvo ji isvesejusi? Man keista, ar taip imanoma nepastebeti miomu??
Atsakyti
Tax, kaip aš suprantu, jos yra labai mažutės. man dar Bogdanskienė aiškino, kad jei yra kažkokie vos kelių milimetrų darinukai, echoskopu jų nesimato. be to, aš nežinau, kur tos miomos, dar tiesiog nekalbėjau apie tai su gydytoja. Eglė M., kadangi pati turi bėdų su miomom, man aiškino, kad miomos gali būti gimdos išorėje, gali būti įaugusios į gimdą ir gali būti viduje. Kokios pas mane aš tiesą sakant kolkas net nežinau. Man tik pasakė, kad jos labai smulkios ir kad jų nereikėjo šalinti. Kolkas tiek žinių. Man jos niekaip nepasireiškė. Aš iš viso sergu reguliariai, ne per daug gausiai ir tik po IVF atsirado tepliojimas, bet po mėnesinių, kas pasak gydytojų yra hormoninis sutrikimas.

Gimdos gleivinė išvešėjusi nebuvo, o kai darėm IVF su užšaldytais buvo netgi per maža, bet su Proginova labai lengvai ir greitai pasikoregavo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daiva: 03 vasario 2005 - 13:28
Norejau siandien pas Tave Daiva uzlekti vakarop wub.gif , o pasiziuriu Tu jau supermamoj, kaip saunu thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti