Įkraunama...
Įkraunama...

Laparaskopija ir kt.chirurginiai gydymo būdai

Dėkui Paiduke - tu ir taip pati pirmoji visada prisistatai, kai labiausiai reikia wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Daiva @ 2005 02 03, 12:43)
Čia reiktų paklausti tų, su kuriais bendravau biggrin.gif Dar neaišku, ko prišnekėjau biggrin.gif


pupyte, normaliai bendravai, normaliai mirksiukas.gif kaip baltas žmogus tongue.gif
Atsakyti
Sveika sugrizusi, Daivute 4u.gif

Saunuole, puikiai laikaisi thumbup.gif , puikiai Tave suprantu, as kad ir ne po laparoskopijos, bet praejusia savaite po gimdos nuotraukos, jokiu pakitimu nerado. schmoll.gif

Idomu kokie zingsniai paprastai laukia toliau g.gif , pas gydytoja kita savaite verysad.gif Uch, kiek dar ilgai laukti.... verysad.gif
Atsakyti
Nu stai vakar uzsidirbau ir tik siandien prie SM priejau, o cia naujienu pilna.

Daivute, sveika sugrizus. 4u.gif
Neseniai dziaugiausi, kad nustojai bendrauti su B. o dabar labai dziaugiuosi, kad VK is tiesu puikus gydytojai dirba ir nuosirdziai mums padeda tapti nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(JustaZ @ 2005 02 04, 08:15)
dabar labai dziaugiuosi, kad VK  is tiesu puikus gydytojai dirba ir nuosirdziai mums padeda tapti  nestuke.gif


Sveika smile.gif

Visiškai tau pritariu. Jaučiuosi labai saugiai 4u.gif
Atsakyti
.........
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dolė: 04 vasario 2005 - 18:30
Šiandien gavau atsakymą dėl cistos, kurią išpjovė laparaskopijos metu - endometriozinė cista - dviems mėnesiams "sėdu" ant kontraceptikų.
Atsakyti
cry.gif o aš jau tikėjausi, kad greitai IVF pradėsi cry.gif
Atsakyti
QUOTE(Miglužė @ 2005 02 11, 08:22)
cry.gif o aš jau tikėjausi, kad greitai IVF pradėsi cry.gif


Migluže, anksčiau vistiek nebūčiau pradėjusi - dar nesurenku tiek pinigų dabar...Bet nebijok - vasarą kartu nėštukės būsim tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Daiva @ 2005 02 10, 19:19)
Šiandien gavau atsakymą dėl cistos, kurią išpjovė laparaskopijos metu - endometriozinė cista - dviems mėnesiams "sėdu" ant kontraceptikų.


Nu v... ,ir taves ta bjaurybe neaplenke. sad.gif

Galvojau galvojau ir as nusprendziau pabandyti kontraceptikus pries IVF'a, gal nepakenks, a? Man siule kazkokius Jeanine.
Atsakyti
QUOTE(JustaZ @ 2005 02 11, 11:22)
Nu v... ,ir taves ta bjaurybe neaplenke.  sad.gif

Galvojau galvojau ir as nusprendziau pabandyti kontraceptikus pries IVF'a, gal nepakenks, a?  Man siule kazkokius Jeanine.


Ai blogiau tai nebus. Man irgi žiauriai nesinori jų gerti - juk planavau pora mėnesių natūraliai bandyti biggrin.gif Bet jei jau yra (buvo) tas židinukas, tai atsarga gėdos nedaro. Nors su gydytoja peršnekėjom, kad viską pas mane turėjo gadinti tas hydrosalpyngsas. Aišku, tai nereiškia, kad jį pašalinus viskas iš karto bus gerai, nes matyt yra ir kitų priežasčių, bet vien jo man užteko, kad būčiau etatinė IVF-ininkė su neigiamais rezultatais.......Man išrašė Femina 35, klausė, kaip pernešu kontraceptikus...Į kažką atsižvelgia parinkdami...
Atsakyti
QUOTE(Daiva @ 2005 02 11, 11:29)
Man išrašė Femina 35, klausė, kaip pernešu kontraceptikus...Į kažką atsižvelgia parinkdami...


na taip, atsižvelgia. man visada rinkdavo pagal miomas. apskritai, man labai sveika būtų juos pagerti, bet tai prieštarauja dabartiniam mano tikslui g.gif .

tikiuosi, kad kontraceptikai tau padės, Daiva ax.gif
Atsakyti