O kaip del kavos? As pradejau gerti kava su kolagenu fitne, kuri mazina apetita, galiu iskart sakyti kad realiai sumazejo apetitas, isnyko potraukis saldumynams, dabar dazniau valgau darzoves ir vaisius, tiesiog pakeiciau iprasta kava kava su kolagenu, nes istikruju kolagenas pagreitina medziagu apykaita, mazina apetita, salina toksinus is organizmo, be to ji yra skani ir veiksminga.
mane taj laaabai pykina tuo tos cinamonines arbatos, taj as dabar pasidariau tokia kosele su cinamonu ir medumi.. ir kiekviena ryta bandysiu valgyt ir uzsigert stikline vandens ir kiekviena vakara pries einant miegot irgi..
kaip manot pades ar ne??
o cinamono gali but per daug???kad tik neapsinuodyciau...
kaip manot pades ar ne??
o cinamono gali but per daug???kad tik neapsinuodyciau...

QUOTE(smulan @ 2010 08 09, 10:42)

gal kas rase, bet gal per skubejima nepastebejau
kiek sauksteliu cinamono ir kiek sauksteliu medaus dedate?


QUOTE(smulan @ 2010 08 09, 12:42)
radau info,kad vilkpedes bazese parduoda.
Bet paskaiciau, kad su saldikliu, tai nieko gero.
Manau arbatele zalia sveikiau

Sveikos merginos, skaitau temute, bet matau, kad jau seniai i ja niekas neraso. Ar dar yra eksperimentuojanciu su arbatelem, ar vistik jos neveikia? Nezinau ko griebtis, noriu numesti nors 5 kg, bet visokiu piliuliu ryt nenoriu,sintetikos ir taip gaunam i valias.
pradėjau propoguot, mergaitės
tik, kiek jūs pieno pilate? pas mane vos ne pusė ant pusės

tik, kiek jūs pieno pilate? pas mane vos ne pusė ant pusės
