Įkraunama...
Įkraunama...

Akušeris-ginekologas T.Biržietis, KMUK

As siandien skambinau del susitikimo su siuo nuostabiu ginium... tai dabar laukiu nesulaukiu 25 dienos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vdapr @ 2009 10 15, 21:37)
As siandien skambinau del susitikimo su siuo nuostabiu ginium... tai dabar laukiu nesulaukiu 25 dienos  smile.gif




o tai tu visa nestuma pas ji lankysiesi? ar cia tik gimdymui?
Atsakyti
QUOTE(knopkaa @ 2009 10 14, 15:29)
Sveikos mergaites, noreciau info apie pirmagimi. Nes dauguma raso, kad pas gyd Birzieti gimdziosios antra vaikeli neplyso. O kaip su pirmu?  4u.gif

gimdziau pirma - neplysau ir nekirpo, kaip dabar bus - ziuresim. Tai priklauso ne vien nuo gydytojo, o nuo nesciosios fiziologijos, kaip pati nescioji klauso mediku nurodymu. Nebus taip, kad jei pasirinkai Birzieti, tai 100proc neplysi.
Atsakyti
QUOTE(knopkaa @ 2009 10 15, 17:01)
Aciu uz informacija, neapsisprendziu pas kuri gydytoja gimdyti 4u.gif  smile.gif

Negi po tiek siltu ,graziu atsiliepimu wub.gif dar kyla abejoniu pas kuri daktara gimdyti? doh.gif
Tik pas T.Birzieti,kai ateityje planuosim su vyru dar vaikuciu tai kreipsiuosi tik pas si daktara 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Nexta @ 2009 10 15, 20:31)
Jeigu nori malonaus, silto bendravimo, rupestingumo, tai rinkciausi tik Birziety. O plius ir profesionalas 100% jis yra. 4u.gif
Kadangi seima planuojam didesne , visus leliukus gimdysiu tik pas sita gina, as suzaveta jo darbu, atsidavimu...man jis per gimdyma buvo labai svelnus, rupestingas, as nesijauciau gimdanti biggrin.gif  nu man gera prisiminti gimdyma wub.gif

Pritariu tau,as taip pat pries pora savaiteliu gimdziau pas si daktara,tai iki siol negaliu pamirsti gimdimo,rupestingumo,svelnumo wub.gif ,jauciuosi kaip ne po gimdimo ,o po gero poilsio smile.gif,taip pat labai gera prisiminti gimdyma kaip kazka stebuklingo ir grazaus,gimdyciau ir gimdyciau wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo meilita: 16 spalio 2009 - 13:41
QUOTE(tomcexx @ 2009 10 16, 09:13)
o tai tu visa nestuma pas ji lankysiesi? ar cia tik gimdymui?


Visa nestuma pas ji vazineju...

QUOTE(Forgete @ 2009 10 16, 11:40)
gimdziau pirma - neplysau ir nekirpo, kaip dabar bus - ziuresim.  Tai priklauso ne vien nuo gydytojo, o nuo nesciosios fiziologijos, kaip pati nescioji klauso mediku nurodymu. Nebus taip, kad jei pasirinkai Birzieti, tai 100proc neplysi.

butent... priklauso plysimai ne tik nuo gydytojo bet ir nuo fiziologijos...
Atsakyti
QUOTE(vdapr @ 2009 10 16, 15:02)
Visa nestuma pas ji vazineju...
butent... priklauso plysimai ne tik nuo gydytojo bet ir nuo fiziologijos...



bet tu ne is Kauno ane?
Atsakyti
QUOTE(tomcexx @ 2009 10 17, 23:58)
bet tu ne is Kauno ane?

nea ne is Kauno... bet tai netrukdo... mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos. Gal turit Biržiečio privatų nr. ir ar galėtumėte jį man parašyti? smile.gif Labai reikia!
Atsakyti
Žinoma, atsakykite asmenine žinute. Ačiū.
wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Huba Buba @ 2009 10 18, 21:56)
Žinoma, atsakykite asmenine žinute. Ačiū.
wink.gif


ar atsiunte kas nors? jei ne parasyk man imesiu i AZ
Atsakyti
QUOTE(tomcexx @ 2009 10 14, 18:16)
manau kiekvienas gimdymas skirtingas...viena karta gali vaikelis buti didesnis kita karta mazesnis..


Na, galiu pasakyti, kad ir ne nuo vaikelio dydzio kartais priklauso sie dalykai. Mano angelelis gime tik 2,920kg, o ir kirpo net 2 vietose, ir plysau taip pat 2 vietose. Gaila, kad sis gydytojas kaip tik tuo metu, kai gimdziau, atostogavo ir niekaip nejo susitarti del gimdymo, bet dabar kai pasiskaiciau dar daugiau apie JI, tai manau, kad jei gimdyma butu priemes butent sis gydytojas, butu buve galima isvengti tokiu dideliu komplikaciju... Kita vaikeli zut but gimdysiu tik pas ji. Vos po vieno pokalbio telefonu jau pajutau, kad sis gydytojas tikrai labai siltas zmogus.
Atsakyti
QUOTE(Dinuska @ 2009 10 20, 22:33)
Na, galiu pasakyti, kad ir ne nuo vaikelio dydzio kartais priklauso sie dalykai. Mano angelelis gime tik 2,920kg, o ir kirpo net 2 vietose, ir plysau taip pat 2 vietose. Gaila, kad sis gydytojas kaip tik tuo metu, kai gimdziau, atostogavo ir niekaip nejo susitarti del gimdymo, bet dabar kai pasiskaiciau dar daugiau apie JI, tai manau, kad jei gimdyma butu priemes butent sis gydytojas, butu buve galima isvengti tokiu dideliu komplikaciju... Kita vaikeli zut but gimdysiu tik pas ji. Vos po vieno pokalbio telefonu jau pajutau, kad sis gydytojas tikrai labai siltas zmogus.


tai as ir nesakau kad vien nuo vaiko dydzio ar ir rasiau kad kiekvienas gimdymas skirtingas... rolleyes.gif
Atsakyti