Įkraunama...
Įkraunama...

Akušeris-ginekologas T.Biržietis, KMUK

QUOTE(Nikkita @ 2009 10 22, 19:39)
po Vanagienės pas naują gydytoją ir jokios baimės? kad taip tavo drąsos wink.gif
Man jokios baimės nebuvo pirmą gimdymą, todėl kad galvojau, esanti pačiose geriausiose rankose, o visa kita baikė... ale per sąrėmius apsigalvojau biggrin.gif. Todėl važiuodama gimdyti tiek antrą, tiek trečią, kad ir pas tą patį Biržietį, bijojau siaubingai. Tai nereiškia, kad dabar imkit visos bijoti. Aš tik noriu pasakyti, kad bijoti ar ne - nelabai mums pasirinkti

Sutinku ,per saremius visa drasa isgaruoja smile.gif ,po pirmo gimdimo antro bijojau be protiskai,matomai nebuvo baisu nes kaip jau anksciau rasiau vaikutis galejo gimti ta diena kai daktaras isvykes buvo,o butent ta diena kai jis gryzo ir keliavau i ligonine ,jau zinojau kad daktaras musu laukia smile.gif ,greiciausiai del to ir nebijojau mirksiukas.gif biggrin.gif ,zinoma gal ir rasau taip nes jau po visko 4u.gif ,nes visos baimes uzsimirso smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo meilita: 22 spalio 2009 - 19:02
Nu ka, pagimdem, per pora valandu. Kad ir kaip prasiau, nei epidiuro, nei cezario, nei narkozes, nei kirpimo negavau biggrin.gif Visiskai neplysau, jokio ibrezimo. Siandien noriu vel but nescia, ot daktariukas - skatina gimstamuma, medalis jam biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2009 10 30, 18:08)
Nu ka, pagimdem, per pora valandu. Kad ir kaip prasiau, nei epidiuro, nei cezario, nei narkozes, nei kirpimo negavau biggrin.gif Visiskai neplysau, jokio ibrezimo. Siandien noriu vel but nescia, ot daktariukas - skatina gimstamuma, medalis jam biggrin.gif

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2009 10 30, 19:08)
Nu ka, pagimdem, per pora valandu. Kad ir kaip prasiau, nei epidiuro, nei cezario, nei narkozes, nei kirpimo negavau biggrin.gif Visiskai neplysau, jokio ibrezimo. Siandien noriu vel but nescia, ot daktariukas - skatina gimstamuma, medalis jam biggrin.gif

nepalauziamas sitas gydytojas tokiems prasymams biggrin.gif as irgi nieko negavau lotuliukas.gif nors labai vaistu prasiau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Nexta @ 2009 10 30, 20:34)
nepalauziamas sitas gydytojas tokiems prasymams biggrin.gif  as irgi nieko negavau  lotuliukas.gif  nors labai vaistu prasiau lotuliukas.gif

Jo nepalauziamas lotuliukas.gif as tik linksminanciuju buvau issiderejus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Nexta @ 2009 10 30, 20:34)
nepalauziamas sitas gydytojas tokiems prasymams biggrin.gif  as irgi nieko negavau  lotuliukas.gif  nors labai vaistu prasiau lotuliukas.gif



QUOTE(Hebe @ 2009 10 30, 21:34)
Jo nepalauziamas lotuliukas.gif as tik linksminanciuju buvau issiderejus ax.gif

Dar ir kaip sukalbamas smile.gif . Gimdziau su pilnu epiduru, net nabande atkalbeti. Pasakiau, kad noresiu epiduro ir viskas smile.gif .
Atsakyti
QUOTE(egle* @ 2009 10 30, 23:19)
Dar ir kaip sukalbamas smile.gif . Gimdziau su pilnu epiduru, net nabande atkalbeti. Pasakiau, kad noresiu epiduro ir viskas smile.gif .

Kai pirma gimdziau, tai irgi gavau, tiesiog kaklelis sunkiai atsidarinejo, gimdymas ilgas nusimate, tai neleido kankintis. O dabar nuvaziavau su 6cm, tai apie epidiura tik pasvajot leido. Gavau linksmuskiu ir dar nospos issiprasiau. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Hebe @ 2009 10 30, 22:34)
Jo nepalauziamas lotuliukas.gif as tik linksminanciuju buvau issiderejus ax.gif

as net tu negavau biggrin.gif nes nulekiau su 4cm, viskas vyko greitai, sako duodu 2 val pagimdysi, tad ikiso i karsta vonia ir ten mano vaistai buvo lotuliukas.gif
tiesiog jis kai mato,kad moteris gerai kencia ta skausma ir gali be vaistu pagimdyti ju ir vengia, o jeigu jau ten butu baisiai skauda ir neyktu veikla ar kas, manau tikrai duotu epidura 4u.gif bet db zinau,ka reiskia gimdyti biggrin.gif nes pirmaja su epiduru gimdziau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nexta @ 2009 10 31, 10:59)
as net tu negavau biggrin.gif  nes nulekiau su 4cm, viskas vyko greitai, sako duodu 2 val pagimdysi, tad ikiso i karsta vonia ir ten mano vaistai buvo lotuliukas.gif 
tiesiog jis kai mato,kad moteris gerai kencia ta skausma ir gali be vaistu pagimdyti ju ir vengia, o jeigu jau ten butu baisiai skauda ir neyktu veikla ar kas, manau tikrai duotu epidura 4u.gif  bet db zinau,ka reiskia gimdyti biggrin.gif  nes pirmaja su epiduru gimdziau smile.gif

as ir po sio gimdymo supratau, ka tai reiskia thumbup.gif nes pirma ir su epiduru gimdziau ax.gif as i gimdykla atvykau su 6 cm, bet man sustojo veikla doh.gif tad teko ir gydytojui isikisti (vandenis nuleido), bet nors saremiai ir atsirado po to, bet kaklelis toliau neatsidarinejo, tai gydytojas kiekvieno saremio metu ji atidarinejo smile.gif bet netaip jau ir baisu buvo ax.gif sio gimdymo metu supratau kad kantri esu skausmui lotuliukas.gif o akusere geriausiai iejus pasake "skauda?- tai ko nesauki?" o as jos paklausiau "jei sauksiu ar maziau skaudes? lotuliukas.gif " sako - "ne" blink.gif na tai kam saukti? lotuliukas.gif aisku visi skaniai pasijuokem is to lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hebe: 31 spalio 2009 - 11:14
QUOTE(Forgete @ 2009 10 30, 19:08)
Nu ka, pagimdem, per pora valandu. Kad ir kaip prasiau, nei epidiuro, nei cezario, nei narkozes, nei kirpimo negavau biggrin.gif Visiskai neplysau, jokio ibrezimo. Siandien noriu vel but nescia, ot daktariukas - skatina gimstamuma, medalis jam biggrin.gif


Sveikinimai sulaukius maziuka 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Hebe @ 2009 10 31, 12:13)
as ir po sio gimdymo supratau, ka tai reiskia thumbup.gif nes pirma ir su epiduru gimdziau ax.gif as i gimdykla atvykau su 6 cm, bet man sustojo veikla doh.gif tad teko ir gydytojui isikisti (vandenis nuleido), bet nors saremiai ir atsirado po to, bet kaklelis toliau neatsidarinejo, tai gydytojas kiekvieno saremio metu ji atidarinejo smile.gif bet netaip jau ir baisu buvo ax.gif sio gimdymo metu supratau kad kantri esu skausmui lotuliukas.gif o akusere geriausiai iejus pasake "skauda?- tai ko nesauki?" o as jos paklausiau "jei sauksiu ar maziau skaudes? lotuliukas.gif " sako - "ne" blink.gif  na tai kam saukti? lotuliukas.gif aisku visi skaniai pasijuokem is to lotuliukas.gif

Man irgi gydytojas atidarinejo kaklely su rankomis smile.gif o vandenis nuleido su 8 cm smile.gif poto ju ten viskas labai greitai, 13min ir turejom sunely wub.gif musu akusere Birute buvo labai labai wub.gif nu man gimdymas tai pasaka buvo, tokia silta atmosfera, mieli zmones salia buvo...nu gimdyt ir gimdyt biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos mamytės, kurios laukiasi ir kurios jau susilaukė 4u.gif . Aš pas Biržietį negimdžiau, bet galiu pasakyti, kad šaunus gydytojas, jis mane 23sav. nėštumo ehoskopu žiūrėjo, tai pasakojo apie vaikelį, kaip apie savo biggrin.gif . Ir atsiliepimai apie jį labai geri, tai jei norite gimdyti susitarus, tai drasiai galite tartis su juo. Be galo malonus vyriškis thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti