Įkraunama...
Įkraunama...

Užteko suprasti, kad pati sau kenkiau

šaunuolė, tokios istorijos paskatina veikti 4u.gif
Atsakyti
Fotoooo prieš ir po ploja.gif ploja.gif ploja.gif
Atsakyti
neturiu kaip sumažinti nuotraukas unsure.gif
Atsakyti
Duok man, sumažinsiu ir įdėsiu ax.gif
CiociaPolia@gmail.com
Atsakyti
Smagu skaitytu tokias istorijas 4u.gif
Atsakyti
Protivno smotriet cool.gif Daugiau nieko nesakysiu, ba pavydas juodai bambą graužia cool.gif
Atsakyti
Ačiū cioctyt, kad įmetei smile.gif Toje PO fotkėje aš 5 kg sunkesnė nei esu dabar ax.gif
Atsakyti
thumbup.gif victory.gif bigsmile.gif šaunuolė tikra
Atsakyti
Jei kažkas norite daryti tą patį, bet nežinote nuo ko pradėti, rašykite, bandysim sportuoti ir kūdėti kartu 4u.gif
Atsakyti
sveikinu,tu tikra saunuoleuser posted image
Atsakyti
Įkvepianti istorija thumbup.gif Reikia ir man susiimti unsure.gif
O gal gali parašyti meniu pavyzdžius, ką maždaug valgei lieknėdama? Beje kokiu sportu užsiminėjai ir kelis kartus per savaitę? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo just_angel: 17 spalio 2009 - 10:37
QUOTE(just_angel @ 2009 10 17, 03:37)
Įkvepianti istorija thumbup.gif  Reikia ir man susiimti unsure.gif
O gal gali parašyti meniu pavyzdžius, ką maždaug valgei lieknėdama? Beje kokiu sportu užsiminėjai ir kelis kartus per savaitę? 4u.gif

Apie sportą rašiau pirmame puslapyje. Ėjau ir einu į klases, kardio, total body , aerobikas, pilates ir tt. Visur kur greitai judama bei daromi pratimai smile.gif

O valgau viską beveik, tik laiku ir nepersivalgau. Vengiu picų, makaronų, bulvių iki šiol. Tai nereiškia, kad niekad neparagauju, bet stengiuosi kuo rečiau ir jei pasitaiko, kad valgau, tada kiekis mažas labai.

Pvz šiandien pietums 2 nedideli kotletukai su garnyru. Garnyras kepinti grybai su svogūnais. Gamino vyras, todėl nemokėjo kaip paruošti mano mėgstamas garintas daržovės. Jei būčiau gaminus aš, būčiau valgius 1 kotletuką ir garintas daržovytes 4u.gif

Kasdien valgau mėsa arba žuvį su daržovėm pietums. Pietus nevėliau kaip 17 valanda.
Būtini pusryčiai ir užkandis tarp pietų ir pusryčių. Tik kiekviena porcija turi būti tokia, kad nejaustum persivalgymo ar tempimo skrandyje.

Žinoma negeriu limonadų. Geriu vandenį arba sultis skiestas vandeniu. Nenaudoju cukraus į kavą, naudoju saldiklį. Kavos geriu daug, tai jaučiu maišą cukraus per mėnesį išgerčiau su kava doh.gif Pieną geriu liesą, ne daugiau nei 1 proc, bet man riebesnis ir neskanu.

Taip maitinuosi nuo vasario galo iki dabar ir jau prirpatau, todėl nežadu kažko keisti. Svoris toliau krenta. Vakar pirmą kartą išvydau ant svarstyklių skaičių 59. Aišku praeis 1 ar 2 savaitės kol tas skaičiukas įsitvirtins, bet svoris krenta, o man to tik ir tereikia 4u.gif
Atsakyti