Įkraunama...
Įkraunama...

Užteko suprasti, kad pati sau kenkiau

Ech aš sužavėta wub.gif Taure, tu nereali šaunuolė ir iš kur tiek valios, kad man taip blush2.gif jaučiu vieną dieną susikaupsiu ir susiimsiu bigsmile.gif pastaruoju metu mažai lepinu save saldumynais ( be kurių anksčiau negalėdavau nei dienos... matyt padauginau....) - šios toks pasiekimas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(irmulia @ 2009 10 17, 14:55)
Ech aš sužavėta  wub.gif Taure,  tu nereali šaunuolė ir iš kur tiek valios, kad man taip  blush2.gif  jaučiu vieną dieną susikaupsiu ir susiimsiu  bigsmile.gif  pastaruoju metu mažai lepinu save saldumynais ( be kurių anksčiau negalėdavau nei dienos... matyt padauginau....) - šios toks pasiekimas  biggrin.gif

Esmė tame, kad reikia pradėti valgyti ne tiek kiek norisi, o tiek kiek reikia 4u.gif
Atsakyti
malačius 4u.gif dvi savaites teištvėriu su visokiais ribojimais, nukrenta kg, bet nemoku paaiškint, kas nutinka, noooriu būt tokia kokia buvau, bet nu niekaip nesigauna atsispirt, nooooriu sveikai maitintis,ir man patiktų, bet negaliu, jau vien padažiukai visokie,ex cry.gif
Atsakyti
QUOTE(Veg@ @ 2009 10 21, 18:06)
malačius 4u.gif dvi savaites teištvėriu su visokiais ribojimais, nukrenta kg, bet nemoku paaiškint, kas nutinka, noooriu būt tokia kokia buvau, bet nu niekaip nesigauna atsispirt, nooooriu sveikai maitintis,ir man patiktų, bet negaliu, jau vien padažiukai visokie,ex cry.gif



va va ir man tas pats doh.gif atrodo, jau psio atsisakau visų nesveikų maistų, o po kurio laiko ir vėl į juos akis blizginu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(irmulia @ 2009 10 21, 18:16)
va va ir man tas pats  doh.gif  atrodo, jau psio atsisakau visų nesveikų maistų, o po kurio laiko ir vėl į juos akis blizginu  verysad.gif

console.gif

man čia jaučiu jau psichologinė problema, į maistą žiūriu kaip į malonumą, ir stresui nuramint padeda, kitos negali kasnio praryt iš nervų,o aš tik tai ir darau cray.gif
Atsakyti
QUOTE(Veg@ @ 2009 10 21, 11:06)
malačius 4u.gif dvi savaites teištvėriu su visokiais ribojimais, nukrenta kg, bet nemoku paaiškint, kas nutinka, noooriu būt tokia kokia buvau, bet nu niekaip nesigauna atsispirt, nooooriu sveikai maitintis,ir man patiktų, bet negaliu, jau vien padažiukai visokie,ex cry.gif

Tai, kad aš valgau visokius padažiukus g.gif Pvz šiandien pietums valgiau orkaitėje keptą žuvytę, kuri buvo marinuota majoneze. Dar apibarsčiau džiuvėsėliais nestorai ir pakepiau. Priedo pasidariau grybukų grietinės padaže kuriais užpyliau žuvytę. Garnyrui valgiau šaukštą raugintų kopūstų salotų, šaukštą burokėlių salotų. Viskas skanu ,su prieskoniais, padažėliais ir tt. Tik kiekyje esmė 4u.gif

Perdaug mėgstu skaniai pavalgyti, kad atsisakyti visų gardėsių. Atsisakiau bulvių, nevalgau jų kasdien kaip valgydavau iki kūdėjimo ir nevalgau kiaulienos beveik. Paragauju kartą į porą mėnesių ir viskas. Bulvikes irgi protarpiais, viena, du kartus į mėnesį ir labai saikingai.

Bet būtina sportuoti, BŪTINA.
Papildyta:
QUOTE(Veg@ @ 2009 10 21, 14:19)
console.gif

man čia jaučiu jau psichologinė problema, į maistą žiūriu kaip į malonumą, ir stresui nuramint padeda, kitos negali kasnio praryt iš nervų,o aš tik tai ir darau cray.gif

Būtent čia yra psichologinis dalykas. Aš irgi mėgstu skaniai valgyti, priedo labai mėgstu gaminti visokius gardėsiukus. Pastebėjau, kad seniau kai kažką skanaus valgydavau, jausdavausi laiminga tik privalgius tiek, lyg būčiau bijojus, kad nebeteks niekad paragauti doh.gif

Dabar valgau ir skanauju, nebegalvoju kaip prisikimšti. Nebeturiu to godulio kuris seniau prisidėdavo prie apsiryjimo. Užtai pradėkit po truputį mažinti savo porcijas. Ne pusę iškart, o po truputį, kol pasieksiat pusę dabartinės porcijos ir jaučiatės soti bei liminga pavalgius.
Atsakyti
Taure, tai kaip suprantu tu daugiau mėsytę su visokiomis daržovėmis ruoši, ar ne? mirksiukas.gif Man didžiausia kančia ( ir jau n laiko) sugalvoti, ką paruošti valgyti - niu nekulinarė aš blush2.gif ( o labai mėgstu saldumynus gaminti - jei reikia kokį pyragą iškepti ar ledus pagaminti - manęs ilgai prašyti nereikia, niu bet jei kažką rimto, kaip sriuba ar antras, tai o vargeli... doh.gif verysad.gif )

o dėl sporto, tai stovi kampe dviratis, niu stovi ir tiek, nors reiktų jį paminti . Čia ir klausimas : ar tas dviratukas nors kiek padėtų gelbėjimosi ratų atsikartyti? 4u.gif ech, kvailas klausimas lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Taurė @ 2009 10 22, 01:02)
Dabar valgau ir skanauju, nebegalvoju kaip prisikimšti. Nebeturiu to godulio kuris seniau prisidėdavo prie apsiryjimo. Užtai pradėkit po truputį mažinti savo porcijas. Ne pusę iškart, o po truputį, kol pasieksiat pusę dabartinės porcijos ir jaučiatės soti bei liminga pavalgius.

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(irmulia @ 2009 10 22, 01:25)
Taure, tai kaip suprantu tu daugiau mėsytę su visokiomis daržovėmis ruoši, ar ne?  mirksiukas.gif  Man didžiausia kančia ( ir jau n laiko) sugalvoti, ką paruošti valgyti - niu nekulinarė aš  blush2.gif ( o labai mėgstu saldumynus gaminti - jei reikia kokį pyragą iškepti ar ledus pagaminti - manęs ilgai prašyti nereikia, niu bet jei kažką rimto, kaip sriuba ar antras, tai o vargeli...  doh.gif  verysad.gif )

o dėl sporto, tai stovi kampe dviratis, niu stovi ir tiek, nors reiktų jį paminti . Čia ir klausimas : ar tas dviratukas nors kiek padėtų gelbėjimosi ratų atsikartyti?  4u.gif ech, kvailas klausimas  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Taip, gaminu kotletus, kepsniukus, troškinius. Tik garnyrus darau 2 , vieną sau su vyru, kitą vaikams. Dažnai kepu žuvį, tai tada aplamai reikia 2 patiekalus pilnus gaminti, nes mano vyresnėlė žuvies nevalgo, o mes su mb galim nors ir kasdien žuvytę kirsti.
Seniau neįsivaizdavau kaip galima valgyti pvz balandėlius be bulvių, o dabar net nebetinka bulvės prie jų doh.gif

Daug ką gaminu garpuodyje arba greitpuodyje 4u.gif

Dviračio tikrai nepakakas išjudinti gelbėjimo ratams 4u.gif Reikia aktyvaus ir dažno sporto, o ne minti dviratuką teliką žiūrint smile.gif Dviratukas gerai kaip priedas prie kokios aktyvios klases, dasibaigimui. Aš eidavo bėgimo taku į kalną po treniruočių.
Vakar buvau sportuke, šokių klasėje, bet šokiai kaip sportas niekam tinkama klasė, todėl po šokių ėjau daryti pratimų su kamuoliu, atsilenkimų keliais būdais, pritūpimų ir tt.
Atsakyti
Ačiū už atsakymus 4u.gif

tiesiog niekada nesu turėjusi gelbėjimosi ratų doh.gif doh.gif ir atsirado jie per šią žiemą doh.gif na jie nėra labai dideli, niu bet man jei visai nepatinka schmoll.gif

O kaip kepi? sausai orkaitėje? ar keptuvėje su aliejumi? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(irmulia @ 2009 10 23, 15:20)
Ačiū už atsakymus  4u.gif 

tiesiog niekada nesu turėjusi gelbėjimosi ratų  doh.gif  doh.gif  ir atsirado jie per šią žiemą  doh.gif  na jie nėra labai dideli, niu bet man jei visai nepatinka  schmoll.gif

O kaip kepi? sausai orkaitėje? ar keptuvėje su aliejumi?  mirksiukas.gif

Visaip kepu. Jei garpuodyje ar greitpuodyje, tai riebalų papildomų ten dėti nereikia. orkairėje truputuką dedu, bet ir keptuvėje kepti nevengiu.
Atsakyti
Kokia įkvepianti istorija. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti