Įkraunama...
Įkraunama...

Kraitelis

QUOTE(Tekantisaule @ 2010 07 14, 10:50)
Na, kai vaikutis gimsta didesnis, tai tas 56d. kaip ir pamanomas, nors irgi dar dideli tie rubeliai, bet kai leliukas gimsta 48cm, tai faktas kad tuose 56d. rubeliuose "skesta".  smile.gif
Jei kiekviena is musu zinotume, kokio tikslaus ugio leliukai gims, tai tokius rubelius ir pirktume. Bet va, kartais buna labai mazuliuku, ko daznai ir nepagalvoji zmogus, nes juk nezinai...

drinks_cheers.gif bet vis tiek,geriau nesipirkti mazuciu,juk gimus spes vyras nupirkti,jei jau vaikutis mazutis gimsta,nei prisipirkti tik tam,kad o gal gims maziukas mirksiukas.gif

QUOTE(Frosted @ 2010 07 14, 11:07)
O mums kaip tik kas kartu su pirstinaitemis labiau patinka, nes tas atskiras nusitraukia lelius isikandes labai greitai biggrin.gif
...arba didesni vaikeliai gimsta, nei planuota...  doh.gif  biggrin.gif


Na va,kaip kam. Bet as ir siaip pirstinukus tedejau gal kokias 4-5d po gimimo... ir nieko nenutiko,maniske gime vasara,tai tikrai neverta deti,graziai nukirpau nagucius ir viskas. gal kai ziema gimsta,tai kitap yra ir del siltumo,bet ir siaip man keista,kai namie vaikas vos ne menesi su kepuryte buna ir pirstinem g.gif na cia tik mano toks paziuris,juk kiek zmoniu tiek ir nuomoniu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Apache @ 2010 07 14, 14:08)
Na va,kaip kam. Bet as ir siaip pirstinukus tedejau gal kokias 4-5d po gimimo... ir nieko nenutiko,maniske gime vasara,tai tikrai neverta deti,graziai nukirpau nagucius ir viskas. gal kai ziema gimsta,tai kitap yra ir del siltumo,bet ir siaip man keista,kai namie vaikas vos ne menesi su kepuryte buna ir pirstinem  g.gif  na cia tik mano toks paziuris,juk kiek zmoniu tiek ir nuomoniu  smile.gif


Na mes gan ilgai ligoninej gulejom, tai naguciai buvo nekirpti... O pirstinaites ir dabar kartais dedame, nes miegodamas mosiukoja musu mazius rankomis ir pirstukais prizadina save doh.gif turime tokias plonytes medvilnines, nesiltas, labai gerai tinka dabar mums. O kepuraiciu ir as nesuprantu, juk namie vejo nera, silta... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Frosted @ 2010 07 14, 12:07)
O mums kaip tik kas kartu su pirstinaitemis labiau patinka, nes tas atskiras nusitraukia lelius isikandes labai greitai biggrin.gif
...arba didesni vaikeliai gimsta, nei planuota...  doh.gif  biggrin.gif

Buna ir taip. biggrin.gif Bet velgi, cia nenumatysi, kaip bus... smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Apache @ 2010 07 14, 13:08)
drinks_cheers.gif  bet vis tiek,geriau nesipirkti mazuciu,juk gimus spes vyras nupirkti,jei jau vaikutis mazutis gimsta,nei prisipirkti tik tam,kad o gal gims maziukas  mirksiukas.gif
Na va,kaip kam. Bet as ir siaip pirstinukus tedejau gal kokias 4-5d po gimimo... ir nieko nenutiko,maniske gime vasara,tai tikrai neverta deti,graziai nukirpau nagucius ir viskas. gal kai ziema gimsta,tai kitap yra ir del siltumo,bet ir siaip man keista,kai namie vaikas vos ne menesi su kepuryte buna ir pirstinem  g.gif  na cia tik mano toks paziuris,juk kiek zmoniu tiek ir nuomoniu  smile.gif


Na, nusipirkti galima, bet ar verta. mirksiukas.gif leliukai labai greitai auga. smile.gif Bet jei kam nors atrodo reikalinga, tai prasom, as nieko pries. biggrin.gif Tik 2 komplektuku daugiau neverta pirkti. schmoll.gif Mano mazius gime 51cm., tai rubeliai 56d. didziausi buvo, bet kad ir didesni, neiskrito. biggrin.gif Kojinytes uzmoviau ir kuo puikiausiai atrode. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Frosted @ 2010 07 14, 14:07)
...arba didesni vaikeliai gimsta, nei planuota...  doh.gif  biggrin.gif

Va va... Buvau nupirkus 52-54 dydzio drabuzeliu, per echoskopa sake, kad bus nedidele, o gime 58 cm mano dama doh.gif Tai gerai, kad atsargai buvau pasiemusi 62 dydzio drabuzelius(galvojau maza ka biggrin.gif) o ant virsaus kojinytes.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamamia*: 19 liepos 2010 - 21:47
QUOTE(Frosted @ 2010 07 14, 15:30)
Na mes gan ilgai ligoninej gulejom, tai naguciai buvo nekirpti... O pirstinaites ir dabar kartais dedame, nes miegodamas mosiukoja musu mazius rankomis ir pirstukais prizadina save  doh.gif turime tokias plonytes medvilnines, nesiltas, labai gerai tinka dabar mums. O kepuraiciu ir as nesuprantu, juk namie vejo nera, silta...  g.gif


Dėl to mosikavimo mūsiškis ir taip pabunda doh.gif o dar tas jo miegas toks trumpas, 40 min ne ilgiau doh.gif , šiaip biški vėlokai sužinojau, gal būčiau ir ant savo vaikio išbandžius vystymą, draugė savo lelių vystydavo iki pusės, sakė pastebimai vaikas ilgiau miegot pradėjo. Va turi kažką panašaus nusipirkus kaip čia http://www3.jcpenney...=external|71676
Aišku per tokius karščius kaži ar taip vystysi vaiką doh.gif
Atsakyti
Jo per tuos karscius baisiai karsta su tais miegmaisiukais. g.gif As kartais tiesiog i merle vystau,bet nepastebejau geresnio miego smile.gif
Atsakyti
mes kartais dukrytę suvystydavom į paprastą palą, ar visą ar iki pusės, tikrai geriau miegodavo....
Atsakyti
Na, kai as dabar turedama savo vaikeli matau kiek jis juda nuo pat gimimo, tai negaliu suprasti kaip tie vaikai ansciau budavo net kelis menesius vystomi. Pateisinciau tai tik del vieninteles priezasties, kad nebuvo rubeliu arba truko pinigu jiems. Daugiau pateisinimu nerandu... Juk kudikis judedamas traniruoja, stiprina savo raumenis, o cia suvysto i pagaliuka, arba nuo puses, kad geriau miegotu g.gif Manau, kad nemigos priezastys yra kitos, nei judejimas. Kai mums nesimiega, pabandykim nejudeti ir uzmigti - idomu ar patiks.
Bent jau mano mergyte nebuvo nei vystoma, nei kada su pirstinytemis, taciau diena ismiega po 3-4 valandas, nakti gal net daugiau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gerina: 20 liepos 2010 - 10:18
QUOTE(Gerina @ 2010 07 20, 09:17)

Bent jau mano mergyte nebuvo nei vystoma, nei kada su pirstinytemis, taciau diena ismiega po 3-4 valandas, nakti gal net daugiau.

ir nuo vaiko priklauso, jei vaikas per miegus pradeda makaluotis, jis tikrai prabus. Mus tevai vyste ir nieko blogo neatsitiko, visi tvirti uzaugom.
As uz vystyma ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Dolyte @ 2010 07 20, 14:08)
ir nuo vaiko priklauso, jei vaikas per miegus pradeda makaluotis, jis tikrai prabus. Mus tevai vyste ir nieko blogo neatsitiko, visi tvirti uzaugom.
As uz vystyma  ax.gif

labai svaru ir KAIP vystoma.
taip, kaip mus vyste tevai - i kieta pagaliuka, istiesintomis kojomis ir rankomis - tikrai nesveika, nes neteisingai vystosi klubu sanariai. o lengvai, jaukiai suvynioti, taip, kad vaikas galetu sulenkti kojytes ir rankytes - net ir naudinga, nes suteikia saugumo ir silumos (primena buvima gimdoje).
Atsakyti
Mes vystem tik pirma savaite, paskui numojom ranka. Mazyle ir taip gerai miegojo. Galiu tik pasakyti, kad va dabar jau norisi ja vystyti, nes aktyvumas tai ojojoj.. rankos kojos juda i visas puses. Palyginus su ka tik gimusiu kudikeliu, tai niekai tas rankyciu kilnojimas su dabar kas dedasi lotuliukas.gif Bet kur tu pavystysi 2men vaika.. visos kaldros is po nakties buna i gala sustumdytos, o pati skersai lovelej gulinti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mamamia* @ 2010 07 19, 22:46)
Va va... Buvau nupirkus 52-54 dydzio drabuzeliu, per echoskopa sake, kad bus nedidele, o gime 58 cm mano dama  doh.gif Tai gerai, kad atsargai buvau pasiemusi 62 dydzio drabuzelius(galvojau maza ka biggrin.gif)  o ant virsaus kojinytes.


Oho, visu 1 cm didesn uz maniski! biggrin.gif As buvau pasiemusi 52 ir 56cm rubeliu, tai 56 dar tiko ligonineje, bet jau namo kai parvezeme i 62 "persikraustem", nes su kojinytem ir su pampersu jau 56 tempe...

QUOTE(vixiuke @ 2010 07 19, 23:34)
mes kartais dukrytę suvystydavom į paprastą palą, ar visą ar iki pusės, tikrai geriau miegodavo....


drinks_cheers.gif as ligoninej taip darydavau, o kartais ir rankytes suvystydavau, zymiai geriau ir ramiau miegodavo thumbup.gif

QUOTE(Gerina @ 2010 07 20, 11:17)
Na, kai as dabar turedama savo vaikeli matau kiek jis juda nuo pat gimimo, tai negaliu suprasti kaip tie vaikai ansciau budavo net kelis menesius vystomi. Pateisinciau tai tik del vieninteles priezasties, kad nebuvo rubeliu arba truko pinigu jiems. Daugiau pateisinimu nerandu... Juk kudikis judedamas traniruoja, stiprina savo raumenis, o cia suvysto i pagaliuka, arba nuo puses, kad geriau miegotu  g.gif Manau, kad nemigos priezastys yra kitos, nei judejimas. Kai mums nesimiega, pabandykim nejudeti ir uzmigti - idomu ar patiks.
Bent jau mano mergyte nebuvo nei vystoma, nei kada su pirstinytemis, taciau diena ismiega po 3-4 valandas, nakti gal net daugiau.


Taigi ne visa diena vaikas kaip mumija suvystytas buna. Mano nuomone nieko baisaus, jei vaikas kazkuri laika miega suvystytas ir nuo to migo kokybe pagereja - jie nesudirgina save dauzydamas rankytem ir kojytem, ismiega ilgiau ir ramiau, be to juk nesuvystoma taip, kad niekas ten nejuda, juda kazkiek ir kojos, ir rankos. Naujagimiai juk dar nesuvokia, kas tos rankos ir kojos, maniskis sudaves sau per kakta kumsteliu ant tos rankos pykdavo lotuliukas.gif as nelyginciau suaugusio zmogaus ir kudikelio, juk mes tokie skirtingi smile.gif
Jusu mergyte gal rami labai, nes musiskis tai jei nera kietai uzmiges, tai rankom ir kojom mosiukuoja, kaip mes juokiames "dvirati mina" biggrin.gif musiskiam ir valgyt rankytes ir kojytes trukdo kartais, ypac jei norisi kartu su krutimi paciulpti pirsta biggrin.gif uzpykstam, kad pienas nustoja begti biggrin.gif
Atsakyti