Įkraunama...
Įkraunama...

Vilniaus miesto universitetinė ligoninė (AK)

QUOTE(Sweet Dreams @ 2009 10 22, 23:35)
Na, man čia kaip iš fantastikos srities unsure.gif

1. Pasakojau jau, bet dar kartą pakartosiu - man darė CP, vaiką pamačiau po 17 val., nes tiek laiko gulėjau pirmam aukšte dėl vietų stygiaus. Kai galų gale dukrą atnešė, pasidžiaugti ja teko tik gal pusvalandį, nes atėjo seselė ir ją paprasčiausiai nutraukė man nuo krūties. Su vyru prašėm palikti, sakėm, kad atneš, kai išeidinės (buvo gal ketvirta val.dienos), bet ji nesiklausė - pasakė, kad tokia tvarka ir viskas. Neleido net pabaigt maitinti... Verkiau krokodilo ašarom, nesuprasdama, į kokius viduramžius patekau unsure.gif
....

"Iš tikrųjų krokodilai neverkia, nes neturi ašarų latakų. Jie ir nereikalingi, kadangi didžiąją gyvenimo dalį krokodilai praleidžia vandenyje. Krokodilų ašarų liaukos gamina sekretą tik sudrėkinantį akis kai gyvūnas išlipęs į sausumą.
Kai krokodilas ryja didelį gabalą mėsos, jo akys labai ašaroja ir atrodo, kad jis verkia. Nuo senų senovės žmonės sakydavo, kad krokodilas aprauda savo auką. Tačiau jis verkia todėl, kad dažnai iš godumo praryja didesnį kąsnį, negu telpa jo nasruose. Krokodilo ašarų liaukos yra netoli gerklės ir ryjant didelį kąsnį jos yra spaudžiamos, todėl gausiai teka ašaros.
Manoma, kad romėnų istorikas Plinijus pats pirmasis tai aiškino savo veikale “Historia naturalis”. Nuo to laiko jos laikomos nenuoširdžios, apsimestinio gailesčio simboliu, nors iš tiesų tai tik paprasčiausias refleksas."
Oi, mamos... Žiūrėkit, ką rašote... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(visokio skonio pupelės @ 2009 10 23, 09:48)
Iš tikrųjų krokodilai neverkia, nes...

Oi, mamos... Žiūrėkit, ką rašote...  doh.gif

Kaip gerai, kad tokią apsiskaičiusią forumietę turim umn.gif bis.gif Deja, eterio laikas baigėsi bye1.gif Tikiuosi, nebegrįšit, labai jau nuobodus jūsų pasirodymas laugh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sweet Dreams: 23 spalio 2009 - 09:42
Mergytes nesipykime, kiekviena turime teise i savo nuomone 4u.gif Vienos lieka patenkintos kitos ne...juk visiems geras nebusi... ax.gif blush2.gif
Nors as pati apturejau CP, ir pirma para vaikeli maciau tik momentais (atnesdavo tik pamaitinti), bet del to tragedijos tikrai nedariau juk palatos kaimynes neprasysi, kad ji rupintusi savo ir dar mano vaikeliu... kadangi zinojau kad pati juo pasirupinti negalesiu tol kol neleis keltis is lovos, o MB buvo dar nespejes gryzti is komandiruotes tai nei asaru nei priekaistu niekam neturejau. Aisku kaip normali mama labai norejau, kad mazius nuo pat gimimo butu su manimi, bet yra norai - yra ir galimybes, o kai jau atnese tai nesiskiriam iki siol thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif ... Tai tiek... 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Taip pat buvau po CP, zinojau kad negalesiu atsikelti unsure.gif ir teko pakenteti viena nakti be vaikelio, nieko nepadarysi doh.gif nedarykim is to tragedijos, gerai kad nera kitu problemu 4u.gif
Atsakyti
as gimdziau AK ir pirma ir antra vaikeli ir jeigu Dievulis duos tai ir trecia tik ten gimdysiu smile.gif tiesiog superiniai gydytojai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lidz @ 2009 10 19, 15:43)
Nors pirma vaikelį gimdžiau VGN, antrąjį nusprendžiau gimdyti AK, nes suradau man labai patinkančią gydytoją, pas kurią ir norėčiau ten gimdyti. Man tikrai nesvarbu, kokios ten sąlygos, tikiu, kad jos grėsmės nei man, nei mano vaikeliui nekels, bet perskaičius jūsų atsiliepimus sudvejojau savo sprendimu. Būtent dėl to, kada atneša mamai vaikelį. Negi tikrai visoms vaikelį atiduoda ne iš karto ir laiko jį atskirai nuo mamos? Kalbu apie visus atvejus, ne vien tik CP. Labai prašau pasidalinti patirtimi, nes man yra be galo svarbu, kad mano kūnas ir kraujas būtų su manimi nuo pat pirmųjų akimirkų. Kalbant apie VGN, nors gal čia ir ne vieta apie juos kalbėti  blush2.gif  tai sūnelį man padėjo iš karto ant krūtinės, po to seselės jį aprengė toje pačioje gimdykloje man matant ir mus kartu iškomandiravo į palatą. Todėl maniau, kad tokios praktikos laikosi ir AK. Bet pasirodo klystu?


Na taip, vaikeli jie kazkodel iskart nori nesti i leliuku skyriu,tipo kad mama pailsetu( keista, 9 menesius lauki savo vaikiuko, o sulaukusi eini ilsetis lotuliukas.gif ),taciau jei prasai,( taip darem mes) tai iskart atnesa. As buvau po CP,mane atveze i palata po operacijos, ir lelyte atnese, nes as dar gimdykloje to paprasiau, vyras ja rupinosi pirma diena.Taip kad prasyk ir tikrai judvieju neatskirs 4u.gif
Atsakyti
Tai aisku per prievarta tikrai niekas neisnes, jei gali rupintis ar vyras gali, tai jiems dar geriau, atidave vaikeli ir viskas. Kaip cia rase, kad atplese nuo kruties ir isnese, nors prase palikt, tai gal tam buvo priezastys, pvz. skiepijo ar dar ka nors g.gif
Atsakyti
atejau paskui ZMONA o cia ir SD radau smile.gif


QUOTE(Sweet Dreams @ 2009 10 23, 00:35)
Na, man čia kaip iš fantastikos srities unsure.gif
2. Lygiai taip pat naktį ėjau prašyti mišinuko. Buvau aprėkta, kad čia labdaros niekas nedalina, reik turėti savo ir apskritai, ko aš čia trukdau doh.gif: Galų gale nusileido ir liepė ateit po pusvalandžio, nes dabar ji neturi laiko...


kas liecia si klausima turiu ir tokios ir kitokios patirties - su antruku kuris gime nemekas o visu (be keliu desimciugramu) 5 kg irgi begau pienuko nakti - ir mane irgi apsauke kad mums NEPASKIRTAS papildomas maitinimas, daktare nieko neparase ir vsio laisvas doh.gif pries tuos pacius beveik 2 metus (kaip ir Tau SD) gavom mes to misinuko kiek reikejo, tik buteliuka paprase savo turet, o kol neturejom gavom ir buteliuka biggrin.gif as manau kad siuo atveju nuo ta nakti budejusio personalo priklauso labiausiai mirksiukas.gif SD viskas bus gerai, pamatysi, tik geriau tarkis a wink.gif
Atsakyti
as tai niekaip nesuprantu, jei ten taip blogai, tai ko ten verziates? A?

gulint 2 aukste tai viena akusere man pasirode net per daug rupestinga - atejo paklausti kaip laikausi, ar viskas gerai ir perspejo kad iseina i kita korpusa moteriskes is reanimacijos parsivesti. paskui atejo gryzusi pasakyti kad jau sugryzo smile.gif Kiek kartu reikejo diclofenako, ne karto negavau atsakymo kad nera - visada duodavo su vienkatine pirstinyte, o pirma karta net paprasiau kad idetu, nes paciai labai sunku buvo isideti, tai atejo ir idejo. Kaip jau rasiau, vaiku skyriui dirba kelios tokios nelabai malonios "ponios". ir ka pastebejau, kad tos jaunos labai "pasiputusios", o tos vyresnes tai malonios. yra ta tokia jauna su zvairom akim - nu ot nesuprantu ka ji ten pamete - nu jei tau tie leliukai nepatinka, tai ko tu cia dirbi - kaip robotas. nei nusisypsos, nei pakalbins leliuko - atejo, laba diena, skiepsiu, isrenge, idure, viskas. nu bet cia jos reikalas. tik va idomu, kad ir pirmaja ir antraji ji bade.
o siaip tai visi kazkaip normalus zmones. pvz man isvaziuojant naujagimiu sesutes is kart pasake "grysit namo - viska viska isskalbkite ka buvot atsiveze". zodziu, galvoju kad tikrai daug kas nuo paciu elgesio priklauso. trecia manau ten gimdysiu jei santariskiu nebus dar pastate biggrin.gif (nes jau stato gimdymo korpusa)
Atsakyti
QUOTE(Nerutė @ 2009 10 24, 23:06)
as manau kad siuo atveju nuo ta nakti budejusio personalo priklauso labiausiai  mirksiukas.gif  SD viskas bus gerai, pamatysi, tik geriau tarkis a wink.gif

Tikiu, kad ne visas personalas yra TOKS, ale kai "pasisekė" tik su tokiu susidurti, tai nuomonė ir susidariau unsure.gif

Dėl tarimosi - nu, taip nenoriu, taip mano principingąją pusę graužia, ale kuo toliau, tuo labiau suprantu, kad be to turbūt neapseisiu. Dar naiviai tikiuosi, kad gal neprireiks, bet giniaus kalbos "pagulėsi ligoninėj, tyrimai, konsiliumai ir bla bla bla..." varo į neviltį ir paprasčiau bus susitart unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(dresin @ 2009 10 25, 11:06)
as tai niekaip nesuprantu, jei ten taip blogai, tai ko ten verziates? A?

Ne savo noru patekau wink.gif Prasidėjus gimdymui atvežė iš Trakų ligoninės, nes ten nebuvo vietų. Dabar neturėsiu pasirinkimo, kur gimdyt, tik AK, nes laukia trečias CP. Todėl tikrai nuoširdžiai tikiuosi gerų pokyčių.
Atsakyti
QUOTE(Sweet Dreams @ 2009 10 25, 14:37)
Ne savo noru patekau wink.gif Prasidėjus gimdymui atvežė iš Trakų ligoninės, nes ten nebuvo vietų.


vat vat girdejau toki pletka, kad trakai atsirenka kontingenta. na bet cia ne apie tai. as prisideciau prie tos nuomones, kad balandzio menesiui tarciausi su kazkuriuo is daktaru CP. O ir palata mokama galima planuojant planini "susiorganizuoti". siaip ar taip linkiu sekmes wink.gif
Atsakyti
QUOTE(dresin @ 2009 10 25, 14:39)
vat vat girdejau toki pletka, kad trakai atsirenka kontingenta.

na kiek pamenu kai SD gimde ten toks anschlagas buvo doh.gif ir ne tik ten, AK irgi pripildytos buvo hihihi.gif

SD kadangi CP tai net nedvejodama tarkis, ramu bus ir del saves ir del pilvinuko, spjauk tu i tuos principus 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nerutė: 25 spalio 2009 - 14:44