Įkraunama...
Įkraunama...

Ar dažnai jie nakvoja ne namie?

QUOTE(swajojuu @ 2008 04 04, 08:22)
Man ka tik skambino is firmos, kurioj jis dirba, iesko jo, neranda, visi raktai pas ji, zmones dirbt negali, ba neatsiliepia nei man, nei kam kitam blink.gif zinociau, kad viskas tvarkoj, tai nenervuotu


Labai jau neatsakingas tavo bernelis, jei net darbas nerupi, neatsakingas, gal jaunas dar?
Atsakyti
29 metai, atrodo, jau turetu but i prota atejes. Dazniausiai taip ir buna, daug dirba, siekia karjeros, namie idealus ir t.t.... Bet jau kai uzeina...... verysad.gif
Atsakyti
Na 29 tai jau daug, na nieko parsiras, gal kur pas drauga likes nakvoja, prisibaliavojo ir nepajege namo grizti jau, issimiegos ir gris
Atsakyti
Nei namo, nei i darba... nezianu, ar dar ilgai tai istversiu. Lieka arba kankintis toliau arba skirtis
Atsakyti
QUOTE(swajojuu @ 2008 04 04, 08:33)
Nei namo, nei i darba... nezianu, ar dar ilgai tai istversiu. Lieka arba kankintis toliau arba skirtis


Daznai jis taip?
Atsakyti
mazdaug 2 kartus per metus
Papildyta:
QUOTE(swajojuu @ 2008 04 04, 10:44)
mazdaug 2 kartus per metus

anksciau, kai mes dar nebuvom susipazine, jis nuolat uliavodavo sitaip, todel nelabai norejau pradzioj bendrauti, bet jis atseit pasikeite, o buves gyvenimo budas ima ir islenda pora kartu per metus unsure.gif
Atsakyti
tai palyginus nedaznai, tik kad nedaznetu
Atsakyti
na man atrodo kad per daug pasitiki savo draugu...man tai jau kvepetu neistikimybe...maciau tokiu atveju kai bachurai linksminasi aisku buna ir panu....as tai to neistverciau turbut...
Atsakyti
QUOTE(SKAIWA @ 2008 04 04, 08:54)
na man atrodo kad per daug pasitiki savo draugu...man tai jau kvepetu neistikimybe...maciau tokiu atveju kai bachurai linksminasi aisku buna ir panu....as tai to neistverciau turbut...


nu biski perdeta manau, vyrai labai daznai megsta su bachurais tiesiog pagert, pasilinksmint, tai tikrai nereiskia kad neistikimas, nereikia buti tokiom itariom, ypac kai taip linksminasi tik 2 kartus pr metus.
Atsakyti
QUOTE(tumyliuke @ 2008 04 04, 09:58)
nu biski perdeta manau, vyrai labai daznai megsta su bachurais tiesiog pagert, pasilinksmint, tai tikrai nereiskia kad neistikimas, nereikia buti tokiom itariom, ypac kai taip linksminasi tik 2 kartus pr metus.



na gal cia tiesiog del to kad ziaurei nepasitikiu vyrais....
Atsakyti
Na galbut del to, as net pati sakau varyk kur su draugais, tiesiog vyram labai reikia kartais be draugiu be zmonu, tik bachuru kompanijoj pabut, atsipalaiduot, tada geresnis buna ir man
Atsakyti
Ai, as jau irgi nezinau, ar verta pasitiketi unsure.gif tiesiog sunku buti su zmogumi, kai kartu sitiek laiko kruopsciai dirbam, stengiames del ateities, kabinames i gyvenima, planuojam ir staiga per viena nakti viska sunaikina
Atsakyti