Įkraunama...
Įkraunama...

Ar dažnai jie nakvoja ne namie?

Merginos, nesvaikit. 2 kartus per metus! tai 2 dienos ir 365!!!
Nu, nesuprantu. Nu dingsta - ir tegul. Kaip jus norite kartais jo nematyti, o tiesiog lakti su draugem, taip ir jis nori nuo jusu pailseti. be to, 29 metai - jis suvokia, kad tai beveik jau viskas, tuoj pat ant nosies pampersai, vedybos..
A nori uz jo teketi? Tai tada ziurek i ji kaip i drauga, o ne kaip i nuosavybe. jis atskiras vienetas, jis pats uz save atsako, o tu - uz save. tai ishpusk ora ir dziaukis, kad jo nera namie nors 2 dienas per metus. Gali ramiai sau vonioj su zalia kauke ant snukiaus voliotis vyno buteli pasiemusi i ta pacia vonia...
Jezau, a jus nemokate savo laisvu laiku naudotis?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Maidenana: 04 balandžio 2008 - 09:06
na as irgi uz tai, kad su draugais susitiktu, pabutu, pasilinksmintu, bet gal reiketu PROTO RIBOSE? schmoll.gif o ne para laiko? neaisku kur? darbe dingt?
Atsakyti
Man tai kvepia cia kokia priklausomybe g.gif Kazkaip as atsargiau ziureciau i tuos uzgerimus parom, tuo labiau darbe nepasirodo.. Aisq nzn viso kito, bet as tai begciau tolyn, kam toks vargas ant tavo peciu? Jei dabar taip elgiasi, kas bus veliau ? blink.gif Turiu artima pazystama kur elgiasi taip kaip dabar taviskis verysad.gif Dabar jam viers 50 ir neikas nepasikeite schmoll.gif
Papildyta:
Maidenana tu tikrai teisi, bet manau tik kai kuria prasme. Juk cia parodoma neatsakomybe unsure.gif Imti ir pradingti, i darba irgi neateiti. As tai tikrai negaleciau gyventi su tokiu poziurio zmogum .. Juk cia ne siaip iseina su draugais pabuvot, bet dingsta blink.gif
Atsakyti
dingsta tai dingsta,draugai tai draugai..bet yra toks dalykas atsakomybe mirksiukas.gif as turiu omeny darba..sitas faktas kad kazkam dirbt o jam taspats schmoll.gif minusas riebus,ypac tokio amziaus vyrui schmoll.gif
kitas minusas...tu baliavok kiek nori,su kuo nori,bet artimam pranesk kur esi ar aplamai esi,nes as manau mergina jaudinasi ir nemiega ne del to kad ant kitos uzlips,o del to kad kazkas neatsitiko doh.gif ..siais laikasi mazai reikia..isgerei,pasimaisei ne toj vietoj ir ate..taigi..

as net uz tai kad jei kazkur geria kad ten ir liktu miegot.aisku jei tai ne baras koks biggrin.gif bet prasinest butinai turi..kokiam stovi bebutu..atsiliept manau gali.

zodziu..chamas..kitaip pasakyciau - pohuistas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Afroditte: 04 balandžio 2008 - 09:19
Mano nuomone panasiausia i afrodittes, o jam gi grynai dzin, ka as sau ten galvoju blink.gif atsakomybes nulis! tiesa, jog man svarbu zinot, kur jis ir ar viskas gerai + kai dirba zmogus vadovaujama darba, manau, negali sau leist taip kvailiot, nes jis juk atsakingas uz savo kolektyva, o atrodo, net uz save neatsako schmoll.gif
Atsakyti
O tai jis vis dar neatsiliepia? Ar taip jau yra buve, kad iki kitos dienos 10 val negriztu, ar tiesiog visada atsiliepdavo? Na, maniskis taip pat kartais iseina su draugais, bet as rami, nes zinau kur jis, o be to grizta apie 1. rolleyes.gif
Atsakyti
Ko Jus dabar nervuojates?Galiu pasakyti kaip buna..Prisigeri smarkiai ir miegi pas drauga visas gatavas,o tel rankineje,nors ir taip jo negirdetum(arba nelabai gali pasneketi biggrin.gif )taip ,kad be 12.00 net nesitikeciau,kad atsipeikes.O del ejimo i sona,tai net nzn.Jei Jus gerbia,normalus vyras tikrai neis.

Jusu atveju,kai gris -nereaguociau,tai labai gerai veikia.Pradedi jaustis kaltas.
O delto,kad tik du kartus..tai cia nieko visai..

Tiesiog zmogus nebeatlaiko itampos ir "nutruksta".O seni draugai,su kuriais anksciau seldavo,tikrai suagituoja prisiminti senus laikus ir ... drinks_cheers.gif
Atsakyti
Siandien nekelk ragelio ir pradinki pati ax.gif
Atsakyti
Na nieko nekaltinu, bet man būtų įtarimas, jei jis atsipalaiduoja du kartus per metus, tai tokie atsipalaidavimai gali būti ne tokie ir nekalti, turiu galvoje gal ne tik alkoholis vartojamas, tai kur čia rodysies tokiu būdu apsvaigiusiam, išsičiuhalins ir tik tada pasirodys. Aišku čia mano nuomonė, bet tokiu atveju būčiau įtari unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Chenelle @ 2008 04 04, 10:00)
Siandien nekelk ragelio ir pradinki pati  ax.gif



man yra padares taip vyras kazkada..nusedo mob.jam,o kad is draugu paskambint tai nedaejo..kur daeis kai litrais brendis liejas bigsmile.gif
nakti nemiegojau..ka as zinau..gal kur kas..man iskart akyse nelaimes doh.gif apie mergas net nemastau..cia jau geras variantas buna.. lotuliukas.gif
grizo grazuolis.."nu kas man atsitikt gali?" blink.gif
ale suprato..ka jauciau..kai pats naktim prie lango isstovejo..ne diena,ne dvi..savaite..
viskas..dabar prasinesti sventas dalykas..abiems drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Chenelle @ 2008 04 04, 11:00)
Siandien nekelk ragelio ir pradinki pati  ax.gif


Super ideja drinks_cheers.gif! Sunkoka tik įgyvendinti, kai pati nerviniesi g.gif .
Mano diedas tokį draugą turėjo, o to draugo žmona mano podruškė buvo, tai jos diedas taip pat dingdavo cool.gif . Ieškodavo visur jo, veltui.
Bet vyrai juk draugam po to mielai pasipasakoja, kur buvo, ką veikė, o tokios pasakaitės, kaip pas draugą girtas miegojau, tel negirdėjau ir t.t., ir pan., nesamonė.. Aš iš vyro jo draugo istorijas išgirsdavau, bet jo žmonai nedrįsdavau papasakot doh.gif ..
Atsakyti
QUOTE(cdavid @ 2008 04 04, 10:55)
Ko Jus dabar nervuojates?Galiu pasakyti kaip buna..Prisigeri smarkiai ir miegi pas drauga visas gatavas,o tel rankineje,nors ir taip jo negirdetum(arba nelabai gali pasneketi  biggrin.gif )taip ,kad be  12.00 net nesitikeciau,kad atsipeikes.O del ejimo i sona,tai net nzn.Jei Jus gerbia,normalus vyras tikrai neis.

Jusu atveju,kai gris -nereaguociau,tai labai gerai veikia.Pradedi jaustis kaltas.
O delto,kad tik du kartus..tai cia nieko visai..

Tiesiog zmogus nebeatlaiko itampos ir "nutruksta".O seni draugai,su kuriais anksciau seldavo,tikrai suagituoja prisiminti senus laikus ir ... drinks_cheers.gif

Man tai cia irgi normalu, jei tik dukart y metus rolleyes.gif Bet pranesti kur yra, visgi galetu bent sms zinute... g.gif
Papildyta:
QUOTE(Maidenana @ 2008 04 04, 10:06)
Gali ramiai sau vonioj su zalia kauke ant snukiaus voliotis vyno buteli pasiemusi i ta pacia vonia...
Jezau, a jus nemokate savo laisvu laiku naudotis?

thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti