Įkraunama...
Įkraunama...

Naminės plaukų kaukės

O aliejus alyvuogiu? g.gif
Atsakyti
dejau kadaise grietine... swoon.gif buvo rieeebu, smirdalyne... blush2.gif apie poveiki tai nekalbu- nebuvo tokio biggrin.gif nors nesakau- gal ir tinkama plaukams 4u.gif
Atsakyti
buvo metas kaip lb slinko plaukai,nzn gal nuo streso,gal nuo oro,pries plaunant galva isitrindavau saknis cemeryciu tirpalu ir perplaudavau dilgeliu nuoviru.po kiek laiko nustojo slinkti,nzn ar padejo tokia prieziura ar stresa praejo ir oras pasikeite biggrin.gif tai buvo rudeni,o db lyg viskas gerai thumbup.gif
Atsakyti
Va sedziu po namines proceduros thumbup.gif ,o buvo taip: prisiskaiciau siandien forume, dar mamai pasiskambinau ir sulipdziau is daugeliu klausytu kaukiu i viena, dejau ka turejau namuos. Nezinau ar buvo labai efektinga, bet plaukuliai tai tokie stangresni pasidare wub.gif , rytoj eisiu pas savo kirpeja, tai reiks paklaust ar mato ka nors geresnio ax.gif . O dariaus is: alyvuogiu aliejaus(na manau, kad gera turiu), medaus(pries tai ji pasildziau, nes jei toki standu det ant plauku, tai jauciu, kad buciau galvos depiliacija pasidarius, kaip su vasku lotuliukas.gif ), citrinos labai nedaug ilasinau ir druskos(cia is mamos suzinojau, sake, kad galima su rupia druska trinti saknis ir sia procedura galim kartot iskarto 6 kartus, jei kam bus idomu pameginkit). Viska sumaisiau ir dejau ant galvos, po to uzsidejau duso kepuraite, ranksluosciu apsirisau ir vaiksciojau su turbanu dvi val. Galva silo, bet nieko ir truputi perstejo, gal nuo druskytes, bet cia manau nieko bausaus, odai, po plovimo nieko neatsitiko.
PS: dar mama sake, kad galim konjako slakeli ipilti, bet jau pasakiau jai, kad geriau as ji vidiniam naudojimui panaudosiu lotuliukas.gif
Atsiprasau, kad tiek labai issipleciau wub.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(nila_ks @ 2010 02 04, 22:15)


su medum as irgi vos ne depiliacija pasidariau anadien biggrin.gif
druska, tiesa, vietoj sveitiklio galima panaudoti, bet laikyti siaip nepatarciau ateity.
citrina palengvina atsiplovima, gerai.
konjakas beje irgi gerai, gali nepagaileti slakelio;)
vietoj alyvuogiu al.,saknims geriau koki kita uzdetum, skatinanti augima labiau ar pan., na turinti daugiau geruju savybiu rekalingu saknims.na o jei visiems plaukams ok, jei tik patiems plaukams patinka aisku, man pvz.isvis netiko.
gali i konjako, medaus kose ideti tryni kiausinio dar.

gerai, kad pletiesi, to ir renkames-dalytis info drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(nila_ks @ 2010 02 04, 23:15)
O dariaus is: alyvuogiu aliejaus, medaus, citrinos labai nedaug ilasinau ir druskos.

Dar pamirsau parasyti, kad dejau kiausinio tryni biggrin.gif

O kas liecia aliejau, tai kazakada mano kirpeja minejo, kad issitepciau galva su juo (tik geresniu) smile.gif
Atsakyti
Aš ir vėl su namine kauke iš alyv. aliejaus, medaus, kiaušinio biggrin.gif Pastebėjau, kad tokios makalynes mano plaukam labiau patinka nei vien aliejus, nors ir aliejinės thumbup.gif Pasistengsiu šiandien kuo ilgiau tą kaukę ant plaukų išlaikyt ax.gif
Šlakelis citrinos sulčių, brendžio, konjako irgi gerai, bet iš esmės tai gali pasausint plaukus, todėl nelabai praktikuoju arba tą retai darau, o alkoholį, kuris turėtų suaktyvinti kraujotaką ir sustiprinti veikliųjų kaukės sudėtinių dalių veiksmingumą, geriau jau pakeičiu termoefektą suteikiančia šiltesne kepure, užmaukšlinta ant turbano biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Victorious: 05 vasario 2010 - 13:06
vartau anadien cosmopolitan'a (ne nauja)...raso kad jokie aliejai nedaug naudos duoda plaukams... g.gif atseit, tik profesionalios prieziuros (suprask: pirk kaukes, balzamus is sarmos) priemones gali pagelbeti doh.gif supykau ant cosmo biggrin.gif tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ievvvvaa: 05 vasario 2010 - 15:42
QUOTE(ievvvvaa @ 2010 02 05, 17:41)
vartau anadien cosmopolitan'a (ne nauja)...raso kad jokie aliejai nedaug naudos duoda plaukams... g.gif  atseit, tik profesionalios prieziuros (suprask: pirk kaukes, balzamus is sarmos) priemones gali pagelbeti  doh.gif  supykau ant cosmo  biggrin.gif  tongue.gif

Pamenu, aš irgi esu šitą skaičius. Neva aliejai vizualiai pagerina plaukų būklę, labiau žvilga, tačiau tik taip atrodo, kad yra pamaitinti ir sveikesni mastau.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Victorious: 05 vasario 2010 - 16:07
QUOTE(ievvvvaa @ 2010 02 05, 15:41)
vartau anadien cosmopolitan'a (ne nauja)...raso kad jokie aliejai nedaug naudos duoda plaukams... g.gif  atseit, tik profesionalios prieziuros (suprask: pirk kaukes, balzamus is sarmos) priemones gali pagelbeti  doh.gif  supykau ant cosmo  biggrin.gif  tongue.gif

tai ir kirpėjų tokių būna, kur sako, kad nepadės tos natūralios priemonės, pirk vat kaukę iš manęs už 80lt tada jau stebuklas tikrai bus doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Prisiskaiciau cia visko,net galva apsisuko.Siandien prisipirkau,tai bandysiu ir as palepinti savo plaukucius.O kauke dedate ant dregnu,ar ant sausu plauku? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(dvija @ 2010 02 05, 18:41)
Prisiskaiciau cia visko,net galva apsisuko.Siandien prisipirkau,tai bandysiu ir as palepinti savo plaukucius.O kauke dedate ant dregnu,ar ant sausu plauku? blush2.gif

Aš šiaip ant sausų tepu, bet esu youtube video mačiusi, kad prieš tepant aliejų plaukus dar paprastu vandeniu supurškia, kad drėgni būtų g.gif
Atsakyti