Įkraunama...
Įkraunama...

Naminės plaukų kaukės

QUOTE(Antigonė @ 2010 01 27, 02:36)
Šiandien dariau avokado kaukę su alyvuogių aliejumi - švelnumas neapsakomas thumbup.gif


O su kokiu dar aliejumi įdomu galima avokado kaukę daryti? smile.gif
Turiu kokosų, abrikosų kauliukų, migdolų, varnalėšų ir kažkokį agafjos maišytą.. Galvoju kuris geriau g.gif nes šiandien kaip tik nusipirkau su akcija avokadų, prisiminusi, kad iš jų galima kaukes darytis ax.gif
Ar šiaip gal kas kokių receptukų primins? Nes temą perskaičiau, nieko neradau unsure.gif
Atsakyti
Ka gero duoda kauke - kiausinio trynys,1 s medaus,1 s ricinos aliejaus,citrinos slakelis? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lovenote69: 10 vasario 2010 - 14:54
QUOTE(lovenote69 @ 2010 02 10, 15:54)
Ka gero duoda kauke - kiausinio trynys,1 s medaus,1 s ricinos aliejaus,citrinos slakelis?  g.gif

nu isbandykit ir pati pamatysit,juk kas tinka vienam netinka kitam mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dvija @ 2010 02 08, 14:32)
Išbandžiau kaukę 1 šaukštas medaus,1 šaukštas alyvuogių aliejaus,1 šaukštas ricinos aliejaus,kiaušinio trynys.Jau po pirmo karto buvau patenkinta.Plaukai tapo minkštesni,švelnesni.Mažiau riebaluojasi.Plaudavau kas 2-3 dienas.Po kaukės praėjo 4 ir plaukai kaip vakar plauti.Esu patenkinta,dėsiu dabar pastoviai thumbup.gif

reiks pabandyti thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos, aisku sunku bus nustebinti siu kaukiu receptais, bet gal vis delto atrasit kazko naujo ir idomaus 4u.gif
Kaukes riebiems plaukams:
2 mandarinu sultys, 10 lasiuku melisos aliejaus, 1 saukstas sausu garstyciu. Viska sumaisyti.

1 apelsinas (isspausti sultis), 1 saukstas saltalankiu aliejaus, 2 saukstai krakmolo.

1 bananas, 2 saukstai avizu miltu, 1 saukstas ricinu aliejaus.

Kauke dazytiems plaukams:
Nedidele vinuogiu be kauliuku keke (isspausti sultis), 1 saukstas linu semenu aliejaus, 1 saukstas medaus.

Kaukes sausiems plaukams:
2 lapai kopustu, 2 saukstai krakmolo, 1 saukstas alyvuogiu aliejaus. Kopustus isvirti, susmulkinti, sumaisyti su krakmolu ir aliejumi.

1 pomidoras, 2 saukstai krakmolo, 1 saukstas alyvuogiu aliejaus. Pomidora nulupti, susmulkinti, sumaisyti su krakmolu ir aliejumi.

Kaukes visu tipu plaukams:
1 agurko sultys, 1 kiausinis, 2 saukstai druskos.

250-300 g moliugo (smulkiai sutarkuoti, isspausti sultys), 1 saukstas alyvuogiu aliejaus, 1 saukstelis baziliku aliejaus, 1 saukstelis ilang-ilang aliejaus.

Maitinanti kauke:
3 saukstai spanguoliu (galima saldytu) - isspausti sultis, 1 saukstas alyvuogiu aliejaus, 7-10 petrazoliu sakeliu (susmulkinti).

Pati dar nebandziau darytis ax.gif , bet pasirode gan idomios 4u.gif Beje, jusu taip giriama kauke (trynys, alyv. aliejus, medus, cinamonas) labai patiko thumbup.gif


doh.gif kiek prirasiau
Atsakyti
QUOTE(Mrs. Cherry @ 2010 02 11, 13:24)

Kaukes sausiems plaukams:
2 lapai kopustu, 2 saukstai krakmolo, 1 saukstas alyvuogiu aliejaus. Kopustus isvirti, susmulkinti, sumaisyti su krakmolu ir aliejumi.



nu sunkiai isivaizduoju kauke su kopustu biggrin.gif ir kam tas krakmolas dar g.gif del konsistencijos tik nebent...

sedziu siandien vel su savo "firmine" kauke : migdolu aliejus,ricinos al.,medus,grietinele (riebi),apelsinas isspaustas ir dar tryni dejau si karta... praeita karta labai patiko rezultatas,ziuresim kaip si karta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Paradoksualė @ 2010 02 11, 13:37)
nu sunkiai isivaizduoju kauke su kopustu  biggrin.gif ir kam tas krakmolas dar  g.gif del konsistencijos tik nebent...

Man irgi keistai skamba biggrin.gif As del kvapo gal nedaryciau ax.gif
Atsakyti
sveikos. ka galetumete patarti mano plaukams.... saknys yra riebios, taip gal kokie 5cm nuo saknu prasideda sausumas, pasisiausimas, o apie galiukus jau patyliu. plaukai yra dazyti, buvau tamsiaplauke ir sugalvojau sviesintis. aisku ne peroksidu tebalino, o tokie priemone kur isima spalvos pigmenta. po tos proceduros praejos kokiam menesiuj dar labiau plaukai pradejo pustis, nu ta prasme siaustis. nu bet tos riebios saknys doh.gif doh.gif kiekviena diena turiu plauti plaukus doh.gif tai ka patartumet, kuria kauke?
Atsakyti
QUOTE(lovenote69 @ 2010 02 10, 14:54)
Ka gero duoda kauke - kiausinio trynys,1 s medaus,1 s ricinos aliejaus,citrinos slakelis?  g.gif

man asmeniskai po keliu panaudojimu, plauku apimtis padidejo, ir matosi atsigave plaukuciai, as dar truputi brendzio ipilu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Moniuke @ 2010 02 12, 14:06)
sveikos. ka galetumete patarti mano plaukams.... saknys yra riebios, taip gal kokie 5cm nuo saknu prasideda sausumas, pasisiausimas, o apie galiukus jau patyliu. plaukai yra dazyti, buvau tamsiaplauke ir sugalvojau sviesintis. aisku ne peroksidu tebalino, o tokie priemone kur isima spalvos pigmenta. po tos proceduros praejos kokiam menesiuj dar labiau plaukai pradejo pustis, nu ta prasme siaustis. nu bet tos riebios saknys doh.gif  doh.gif  kiekviena diena turiu plauti plaukus doh.gif  tai ka patartumet, kuria kauke?

citrinos sultys, obuoliu actas pasausina plaukus. saknim gali pameginti tokia paprasta kauke: kiausinio trynys, medus, citrina, brendis. o galams butinai aliejines kaukes, paprasciausiai patepk kokosu, linu semenu ar alyvuogiu aliejuku palaikyk per nakti, taip 2, 3kart per savaite smile.gif
dar mazas patarimas: kai tik gali neplauk kasdien plauku mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Intrinsa @ 2010 02 12, 16:55)
citrinos sultys, obuoliu actas pasausina plaukus. saknim gali pameginti tokia paprasta kauke: kiausinio trynys, medus, citrina, brendis. o galams butinai aliejines kaukes, paprasciausiai patepk kokosu, linu semenu ar alyvuogiu aliejuku palaikyk per nakti, taip 2, 3kart per savaite smile.gif
dar mazas patarimas: kai tik gali neplauk kasdien plauku mirksiukas.gif

nu jei pades, tai rankas tau isbuciuosiu blush2.gif thumbup.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif dekuj labai, sivakar pat bandysiu mirksiukas.gif
Atsakyti
blush-anim-cl.gif blush-anim-cl.gif blush-anim-cl.gif del riebalavimosi tai nepazadu, nes ir kitu priemoniu reiktu imtis, pvz. mityba, o aliejai plaukams pamatysi kaip patiks rolleyes.gif tik netingek uzsiimti. Dar butinai kai issiplauni galva, perskalauk i pabaiga saltu vandeniu thumbup.gif
Atsakyti