Įkraunama...
Įkraunama...

Naminės plaukų kaukės

QUOTE(Victorious @ 2009 10 18, 14:20)
Vaistinėj perkant visus tuos vitaminų tirpalus? Ar realiai matomos jie turi naudos? 4u.gif
Kur perkant medicinį žibalą? Aš tik kosmetinio esu radusi  g.gif
Vitaminus pirkau tik A ir E atskirai, o zibalo nededu iri nes negavau vaistinej nors sake kur yra pirkti bet dar nenusipirkau cia as apie panevezi, o ar matosi rezultatas tai dar nelabai nes tikrai dar mazai laiko naudoju. Tik su tuom tepimu koks zaidimas ilgas as nesuprantu gal as lkabai zaidziu skirimus darau ir tepu ispradziu bandziau su vatos tamponu poto kazkuri rase kad su pirstais tai vakar isbandziau bet tai vistiek ilgai reikia zaisti bet geriau tuom kad nesugeria tiek kaukes, o kaip jus darot su kuo tas saknis tepat? Tik galai labai siurkstus pasidare gal nuo tu nuoviru? g.gif istepiau su ricinos aliejum nakciai bet vel perskaiciau kad kaip ir cemerytes sausina plauka tai issiploviau reikia nusipirkti alivuogiu aliejaus sako galams gerai g.gif
Papildyta:
QUOTE(aistuliaa @ 2009 10 16, 19:26)
O kaip su jomis suklydai? smile.gif
mano pirkiniu sarase kaip tik dabar cemerycios ir ajeru saknys.. Ir gal dar dilgeliu kokiu, kad butu plaukam ivairove..  biggrin.gif

kauke su cemerytem tepiau visus plaukus o tai negerai iskart pajauciau, gyveni ir mokais blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Victorious @ 2009 10 18, 19:49)
Ir jaučiasi poveikis? Žvilgesni plaukai nuo EA? ax.gif

Ne žvilgesiui jį naudoju, o plaukų stiprinimui ir spartesniam augimui mirksiukas.gif
Žvilgesiui naudojusi esu mandarinų ea, bet ar būtent nuo jo buvo poveikis nepasakysiu, nes pradėjus rūpintis natūraliomis ir ekologiškomis priemonėmis plaukai, aplamai pagražėjo ir pradėjo sveikai žvilgėti smile.gif
Atsakyti
Nezinau ar tai sutapimas ar ne, bet man po svogunu kaukes kaip galva skauda doh.gif Neiskentejau ir isgeriau vaistu nuo skausmo. Ar yra kam taip buve?
Atsakyti
QUOTE(ausrinee19 @ 2009 10 18, 15:44)
LABAS PANELES... smile.gif  ZODZIU GAL GALIT PATARTI... TURIU SVIESIUS PLAUKUS, NUO DAZYMO JIEMS SAKES ... KIEKVIENA DIENA JIE MAN VIS PATRUMPEJA, KAI SUKUOJU.... GALIUKAI LABAI KRENTA.. JOKIOS KAUKES PIRKTINES NEPADEDA... AISKU NORIU ILGU PLAUKU, BET MANAU NEPAVYKS MAN JU UZSIAUGINTI verysad.gif  NESIOJU SINJONA, BET JIS MANE TAIP UZKNISA.. SEGIOTIS IR SEGIOTKIIS.... GELBEKIT... ISDUOKIT KOKIA KAUKIA KAD PLAUKAI TOKIE SAUSI NEBUTU IR GALIUKAI NEKRISTU?


Galiukai krenta nuo sviesinimo, as prisisviesinus irgi netekau ilgio plauku. o jei pati pripazisti, kad nuo dazymo jiems sakes, tai gal vertetu tada isvis nebesvisinti?
Papildyta:
QUOTE(ernesin @ 2009 10 18, 19:40)
Aš pirkau vaistinėje tokį 4u.gif


Kokioje vaistineje pirkai ir kiek mokejai? ax.gif
Atsakyti
Rozmarinų aliejus gerai, skatina plaukų augima, aš įlašinu į šampūną, ir visai nebrangus - 12-15lt smile.gif
Papildyta:
Beje, jis tonizuoja ir žvalina, ryte-pats tas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2009 10 19, 20:22)
Galiukai krenta nuo sviesinimo, as prisisviesinus irgi netekau ilgio plauku. o jei pati pripazisti, kad nuo dazymo jiems sakes, tai gal vertetu tada isvis nebesvisinti?
Papildyta:
Kokioje vaistineje pirkai ir kiek mokejai?  ax.gif

Litfarmoj, apie 10Lt
Atsakyti
o man namine kauke labai gera - majonezo thumbup.gif , aisku be jokiu priedu lotuliukas.gif
Atsakyti
ernesin aciu uz info 4u.gif


mergaites,o kas kiek dienu darote kaukes.?

Dariausi svogunu kauke kauke tai nieko visia,nesmirdejo schmoll.gif

na nezinau kokia kirpeja svieisna kiekviena karta visus plaukus,juk negalima,tik saknis ir viskas.nebent i pusmeti perbraukia karta per visus.kad spalva atgautu.Negalimajokiu budu taip dazyti,pati daug metu esu blondine,bet mano plaukai aisku neperoksidiniai biggrin.gif ,bet tikrai visada grazus ir blizgus.tik va slinkti pradejo doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Prince: 20 spalio 2009 - 11:22
Sakykit merginos kokias kaukes namines naudojat kad plaukai nebutu sausi? Buvau pas kirpeja, sake majoneza riebu ant plauku teptis, uzvynioti plastikiniu maiseliu ir ranksluosciu ir laikyti pora valandu. Bandziau jau kelis kartus, bet po to su plaukais nebesusitvarkau. Gal turit patarimu? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(arianute @ 2009 10 20, 12:31)
Sakykit merginos kokias kaukes namines naudojat kad plaukai nebutu sausi?

pasildytu alieju kaukes 4u.gif kokosu,linu semenu,makadamijos,migdolu,jojobos... ir etc. mirksiukas.gif maisyti kiausinio tryni,medu,mieles...cia jau kaip kam tinka,eksperimentuojam ir randam savo kauke thumbup.gif
man pvz majonezas is plauku sluota padarydavo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Prince @ 2009 10 20, 12:19)
mergaites,o kas kiek dienu darote kaukes.?


As tai retai, laiko kazkaip pritruksta, nu kelis kartus i menesi tik blush2.gif
taciau 2-3 kartus per savaite einu miegoti issitepliojusi aliejumi plaukucius ax.gif
Atsakyti
gal galetumet placiau parasyti apie kokosu alieju,ka jis duoda plaukuciams,kaip daryti,kur pirkti. g.gif
Aciu.Laukiu atsakymu.
Atsakyti