Įkraunama...
Įkraunama...

Naminės plaukų kaukės

QUOTE(luli @ 2009 10 20, 16:52)
gal galetumet placiau parasyti apie kokosu alieju,ka jis duoda plaukuciams,kaip daryti,kur pirkti. g.gif
Aciu.Laukiu atsakymu.

pasiskaitykite cia http://www.kvapunama.../produktas/394/
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(luli @ 2009 10 20, 16:52)
gal galetumet placiau parasyti apie kokosu alieju,ka jis duoda plaukuciams,kaip daryti,kur pirkti. g.gif
Aciu.Laukiu atsakymu.

Pasikaityti apie jį ir įsigyti gali čia , dar čia ir čia 4u.gif
Atsakyti
gal zinot ar galima sildyti kanapiu alieju? Saltas jis man labai puikiai veikia, galvoju kaip veiktu siltas
Atsakyti
QUOTE(*MŽ @ 2009 10 20, 20:15)
gal zinot ar galima sildyti kanapiu alieju? Saltas jis man labai puikiai veikia, galvoju kaip veiktu siltas

Ne negalima, kaip ir sėmenų 4u.gif
Atsakyti
o kur gauti to kanapiu aliejaus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Prince @ 2009 10 20, 12:19)
mergaites,o kas kiek dienu darote kaukes.?

Dariausi svogunu kauke kauke tai nieko visia,nesmirdejo schmoll.gif


Skaiciau viename forume, tai vienai rekomendavo kirpeja 3 menesius po viena karta i savaite, o paskui nuo plauku bukles galima profilaktiskai i menesi karta. Bet gal ilgokai manyciau g.gif Dar kazkur skaiciau, kad pradzioje svogunu sultys sustiprina saknis, o veliau net gali nudeginti..Na net nezinau ko ir tiketi..
Atsakyti
QUOTE(denciuke @ 2009 10 21, 02:15)
o kur gauti to kanapiu aliejaus 4u.gif

Žinau geros kokybės tik Sveikuose produktuose, kažkada buvau pirkusi De Lonoje, nes jie teigia, kad nerafinuotas, bet labiau nusimanančios merginos daugiau pirkti nerekomendavo ax.gif Halės turguje parduodami aliejai, taip pat rafinuoti, o tai reiškia beverčiai...

QUOTE(Tresor @ 2009 10 21, 11:35)
Skaiciau viename forume, tai vienai rekomendavo kirpeja 3 menesius po viena karta i savaite, o paskui nuo plauku bukles galima profilaktiskai i menesi karta. Bet gal ilgokai manyciau g.gif Dar kazkur skaiciau, kad pradzioje svogunu sultys sustiprina saknis, o veliau net gali nudeginti..Na net nezinau ko ir tiketi..

Nudeginti gali grynos svogūnų sultys, dėl to rekomenduojama prieš tepant plaukų šaknis jas truputį praskiesti vandeniu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2009 10 21, 12:07)
Nudeginti gali grynos svogūnų sultys, dėl to  rekomenduojama prieš tepant plaukų šaknis jas truputį praskiesti vandeniu 4u.gif

Sito dalyko nezinojau 4u.gif Dabar zinosiu kad, reikes skiesti vandeniu, nes ana karta man net galva pradejo skaudeti ties smilkiniais. Ot buciau taip vis tepusi ir epusi tom sultimis, o paskui dar blogiau butu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Tresor @ 2009 10 21, 12:16)
Sito dalyko nezinojau 4u.gif Dabar zinosiu kad, reikes skiesti vandeniu, nes ana karta man net galva pradejo skaudeti ties smilkiniais. Ot buciau taip vis tepusi ir epusi tom sultimis, o paskui dar blogiau butu doh.gif

gali skiesti pvz su ricinos aliejum 4u.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, gal kuri zinot ar galima ricinos aliejumi tepti pacius plaukus, galiukus?Nes va kazkuri rase kad jis sausina plaukus, o kitur skaiciau kad labai gerai galiukus tepti tai kaip yra istikro?
Atsakyti
QUOTE(aqva @ 2009 10 22, 18:43)
Sveikos merginos, gal kuri zinot ar galima ricinos aliejumi tepti pacius plaukus, galiukus?Nes va kazkuri rase kad jis sausina plaukus, o kitur skaiciau kad labai gerai galiukus tepti tai kaip yra istikro?

keista butu jei ricina sausintu g.gif tepk drasiai
Atsakyti
QUOTE(aqva @ 2009 10 22, 18:43)
Sveikos merginos, gal kuri zinot ar galima ricinos aliejumi tepti pacius plaukus, galiukus?Nes va kazkuri rase kad jis sausina plaukus, o kitur skaiciau kad labai gerai galiukus tepti tai kaip yra istikro?

tepk ir nebijok, nieko nesausina, as ne taip seniai visa buteliuka sutepliojau ricinos galams smile.gif
Atsakyti