Įkraunama...
Įkraunama...

Forever Living produktai

QUOTE(Linda @ 2005 10 23, 20:30)
Avižų sėlenos veikia kaip kempinė sugerdamos vandenį skrandyje ir plonosiose žarnose. Tokiu būdų sulėtinamas virškinimas ir taip prailginamas vitamino C įsisavinimo laikas, todėl jis yra geriau įsisavinamas.

Logiška lyg ir...Iš pirmo žvilgsnio...Kai neprakakoji ( pšeprašom už tiesmukumą), sėlėnos laaabi gerai-kaip mat išeini. Kepenio mokyklėlėj jas tuo tikslu ir rekomenduoja bert maistan- kaip papildomą gromulį,kaip gryną, nesuvirškinamą ląstelieną, kuri kaip tik veikia priešingai, nei tu nurodai-gerina žarnų peristaltiką, pagreitina jų turinio pasišalinimą smile.gif Nežinau, kas teisus?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamagitana: 23 spalio 2005 - 21:02
QUOTE(mamagitana @ 2005 10 23, 19:33)
1.diskutuočiau dėl apibrėžimo "brangesnis", nes natūralus. Čia, manau, jau kainodaros dalykai. Produkto, kuris yra platinamas už keturiasdešimt litų ( mėnesio norma, čia aš apie vaikiškus vitaminus, aukščiau temoje minėtus) ir gaminamas Vakarų Europoje arba JAV ar atitinkamo ekonominio lygio valstybėje, laikyti "brangiu" ir dėl to atseit geresniu nedrįsčiau.

2. Antra vertus, norėčiau sužinoti tavo nuomonę apie tai, ar natūralių medžiagų kiekius įmanoma tiksliai nustatyti? Kiek man teko skaityti ta tema, tai praktiškai visi natūralūs preparatai turi šitą trūkumą-netiksliai nustatytą veikliosios medžiagos kiekį, nes dėl augalo ar kito šaltinio natūralaus vystymosi sąlygų įvairovės jų koncentracija yra netolygi tiek skirtingose augimvietėse, tiek skirtingu laikotarpiu, tiek net atskirose augalo dalyse...Todėl naudojant profilaktiškai ar tiesiog šiaip sau, iš įsitikinimo smile.gif  ir nedidelėm dozėm, žalos nebus...Bet jei nustatyta rimta avitaminozė, ar įmanoma tiksliai dozuot tokį preparatą?

3. trečias klausimas būtų apie kviečių miltelius. Šiaip liaudyje jie vadinami kvietiniais miltais smile.gif  ir gydomuoju poveikiu negarsėja, greičiau atvirkščiai. Liucerna ir miežiai- seniai žinomi pašariniai augalai, miežiai, žinoma, ir maistiniai...Jų želmenų sultys laikomos vienu iš alternatyvios medicinos preparatų, bet tai sultys, kurias reikia gert šviežutėles, ką tik spaustas. Kas gi naudingo yra džiovintų miežių lapų milteliuose? blink.gif Ląsteliena? Gamtinis dažas?

1. Jis nėra geresnis dėl to, kad brangus. Gal greičiau jau atvirkščiai - brangus todėl, kad geras smile.gif Aš čia abstrakčiai, nes apie konkrečius, temoj minėtus vitaminus, tikrai neturiu jokio supratimo.
Dėl medikamentų, pagamintų Vakarų Europoje - labai didelę kainos dalį sudaro pakuotės kaina - ji atitinka visus civilizuotam pasaulyje keliamus reikalavimus -yra chemiškai inertiška, saugi ( vaikas tikrai lengvai neatidarys buteliuko, turbūt tą pastebėjai? ). Ir ne tik tai. Etinių ( kuriančių, o ne gaminančių pagal patentą) kompanijų produktai tikrai yra kur kas brangesni, negu pati jų pardavinėjama vaistinė medžiaga, jau vien dėl to, kad į kainą įskaičiuotas 12 metų darbas ( sinezė, pašalinių poveikių šalinimas, bandymai in vitro, in vivo, klinikiniai tyrimai) Tiek praeina laiko nuo to momento, kai atrandama formulė, iki to , kai supakuotas vaistas patenka į rinką. Ir "užsidirbimui" kompanija turi tik 5 metus, jiems praėjus visi turi teisę pradėti gaminti tavo kūrinį. Aišku daug pigiau smile.gif
Dėl produktų natūralumo - išauginti ekologiškai švarų produktą - tą pačią morką - darže, patręštą kakučiu, rankom išrovus visas piktžoles, nenaudojant jokių chemijų, purškalų - procesas imlesnis darbui, ar ne? Įsivaizduokim hektarą tokio daržo. Juk morkos iš jo bus brangesnės? Panašiai ir su vitaminais/papildais - vien tinkamos žaliavos surinkimas, pastangos apdirbti ją su kuo mažesniu chemikalų kiekiu kelia kainą.

2. drinks_cheers.gif sutinku visiškai. Žaviuosi tavo išmanymu smile.gif Bet manau, kad rimtas avitaminozes ir jų sukeltas ligas gydo rimčiau, negu pasiūlydami nusipirkt buteliuka pirmų pasitaikiusių vitaminų. O profilaktiškai vartojant tikslūs veikliosios medžiagos kiekiai nėra tokie svarbūs, tuo labiau, kad net gaudamas visiškai identiškus kiekius preparato, kiekvienas organizmas gali pasisavinti juos skirtingai.

3. Prisipažinsiu, šitas klausimas privertė lyšną rozą atsiverst vadovėlį rolleyes.gif
nes ir aš kažkaip į kvietinius miltus žiūriu įtariai tongue.gif Pradžiai - kviečių milteliai, tai nebūtinai kvietiniai miltai, nes malimo rupumas/smulkumas, o ir pats smulkinimo būdas gali turėti įtakos. O dabar apie patį kvietį ( Triticum vulgare ) :" grūduose yra 11-20proc baltymų, 60-64proc. krakmolo, 2proc riebalų, 3proc ląstelienos, fosforo, kalio, magnio, fermentų, vitaminų B1, B6, E, F, PP ; cholino, glitino. <...> iš kviečių pagamintas aliejus naudojamas nuo podagros, pūlinių <...> iš fermentuotų grūdų gaminamas skystis, kuriuo gydomos egzemos, psoriazė, neurodermitai <...> kviečių sėlenos vartojamos kai trūksta vitaminų..." 4u.gif (reabilitavau kvietį ir savo pačios akyse rolleyes.gif )
dėl miežio lapų - vertingos medžiagos dažniausiai būna visam augale, bet konkrečiai negaliu pasakyt. Beje, tinkamai išdiovinus augalą, didžioji dalis jame esančių "gerumų" išlieka smile.gif

Nu ir išsiplėčiau doh.gif atsiprašau, kad ne visai į temą
Atsakyti
QUOTE(dange @ 2005 10 23, 20:08)
Del naturalumo ir geresnio pasisavinimo: ar yra atlikti klinikiniai tyrimai, kur yra palyginamas naturaliu ir sintetiniu vitaminu isisavinimas,  na kad ir matuojant ju koncentracijas vartojusiu kraujyje.
Ech, nepatikli as esu ax.gif, o taip butu gera tiketi, kad kazkur ant svieto stebuklingu-ypatingu tableciu buna...

negaliu nieko konkrečiai pasakyt, bet kad kraujyje tų vitaminų koncentracijos niekas neieškos, tai beveik garantuoju. Tik kad natūralus produktas visada geriau už sintetinį, tai jau tikrai faktas. Kitas dalykas, kad garantuotai natūralus jis yra tik morkoj, obuolyje, serbento uogoj smile.gif
Ir beveik garantuoju, kad stebuklingų tablečių nėra verysad.gif
Atsakyti
tai jo, apie tai, kad aminų yra visuose nbent kiek gyvuose maisto produktuose, faktas kaip blynas smile.gif Bet supresuojant į miltus, miltelius ar pudrą į tabletę, sudėtis nepakis-dėl įsisavinimo skirtumų, priklausomai nuo susmulkinimo laipsnio nesiginčyju. tačiau gydyti ar sveikatinti kviečių miltais su miežių ir liucernos žolės priedu yra keistoka, švelniai tariant...Nors štai Tibeto medicina miežių miltus, arbatą ir pūdytą sviestą laiko beveik panacėja smile.gif
Atsakyti
iš straipsnio "Kurti vaistus nuo vėžio mokslininkams padeda genų tyrimai"Lietuvos ryte, 2005 10 22, psl.15:

" Kai organizmui pritrūksta kurio nors svarbaus mikroelemento, maisto papildai arba vitaminai būtini.
Tačiau perdozavus jų poveikis gali būti žalingas. Tad saugiau vartoti daugiau vaisių, daržovių."
Vilniaus universiteto Onkologijos instituto direktoriaus pavaduotoja Janina Didžiapetrienė.
Atsakyti
Teko girdėti labai gerų atsiliepimų apie dantų pastą. (Platintoja minėjo, kad tai vienas perkamiausių produktų) Bet jos kaina jau gerokai aukštesnė už parduotuvinių. Apie 25Lt. g.gif
Atsakyti
Klausykit, aš vėl ne įvtemą, bet ar teisingai supratau, kad šita tema reabilitavo bulkutes? Kvietinius miltus... rolleyes.gif Ot gerai thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 24 spalio 2005 - 11:03
Kapse drinks_cheers.gif prijatno rabotiat' biggrin.gif ir viską tu labai į temą rašei. Su tavim būtų smagu diskutuoti, bet....

Temos autorės pageidavimu, kuri nori tikėti tuo, kuo nori tikėti, dingstu iš šitos temos, kol neperskaičiau dar vieno briedo apie magiškus spuoguotojų mergelių gydymo ritualus doh.gif
Atsakyti
Taip, gal ir noriu tikėt tuo kuo noriu tikėt.
Ir visai nenoriu ieškot kvailų, naivių ar blogų. Ir visai nenorėčiau, kad temoje daiktai esanti tema apie produktus taptu tema apie mano ar kieno nors kito charakterio bruožus.
Stebuklais netikiu ir pasaulio keisti nesiruosiu, šios temos tikslas padiskutuoti apie dar naujos Lietuvoje firmos produktus.
Atsakyti
QUOTE(didlu @ 2005 10 24, 12:02)
Taip, gal ir noriu tikėt tuo kuo noriu tikėt.
Ir visai nenoriu ieškot kvailų, naivių ar blogų. Ir visai nenorėčiau, kad temoje daiktai esanti tema apie produktus taptu tema apie mano ar kieno nors kito charakterio bruožus.
Stebuklais netikiu ir pasaulio keisti nesiruosiu, šios temos tikslas padiskutuoti  apie dar naujos Lietuvoje firmos produktus.

taip, aš taip pat nenorėčiau čia diskutuot apie charakterius bei biografijas. O štai tai, ką rašiau aš , Kapsė ir dar kelios apie vitaminus, jų sudėtį, vartojimo ypatumus yra DISKUSIJA NORIMA TEMA. Jei Forever Living gamina vitaminų preparatus ir vitaminizuotus maisto papildus, tai, būkite malonios, paaiškinkite, kodėl šneka apie konkrečių preparatų sudėtį bei susintetinto/natūralaus vitamino įsisavinimo skirtumus yra "pjautynės" ( cit. Adile). Ar "informacija" ir vėl laikoma tik panegirikos?

QUOTE(Linda @ 2005 10 22, 15:28)
Dekoratyviosios kosmetikos dar nenaudojau, bet pasakojo kaip bande sia kosmetika Centrum viesbutyje esanciame kosmetikos salone. Issirinko spuoguota, alergiska mergina, visa isdaze Aloe dazais ir laike 2 paras. Po 2 paru ne tik kad nieko blogo jai neatsitiko, bet atvirksciai - spuogu sumazejo, kosmetikos tik siek tiek spalvos pasitryne. Tai buvo labai nustebinti. Ir visazistai labai gerai ivertino spalvas.

Geidžiančioms dalykinės diskusijos cituoju Lindos postą ir noriu paklaust: ar informacija "girdėjau", nenurodant nei laiko, nei vietos, nei dalyvavusio asmens yra patikimesnė, nei Lietuvoje žinomos onkologės liudijimas? Antra vertus, ar ne laikas būtų susimąstyt žmogaus teisių gynėjams:"visa isdaze Aloe dazais ir laike dvi paras" blink.gif Čia kas, bodypainting'as su kankinimo elementais buvo? blink.gif
Atsakyti
Visko neperskaiciau, nes laiko ner. Kapse, grafito palyginimas su deimantu grazus, bet nevykes. Deimantas nuo grafito skiriasi, paprastai kalbant, del to kad anglies atomai yra skirtingai sujungti deimante ir skirtingai grafite. Deimantas turi kristaline struktura, kas ir lemia jo neiprasta kietuma. smile.gif
Dabar del naturaliu vitaminu: pasakyk man apie koki naturaluma galima kalbet, jei netgi norint istraukt is morkos vitamina, ta morka turi praeiti tokius apdorojimo procesus, kad naturalumo ten su ziburiu nerasi. Naturalumas tai vienas is reklamos budu. Cia galima dar daug diskutuot ir .t.t. Kai netingesiu gal daugiau parasysiu.
Apie isisavinima: daugybe tyrimu yra atliekama, bet kol kas nera stipriu argumentu kiek antioksidantai (i kuriuos ieina ir vitaminai) yra isisavinami ir kiek jie turi reiksmes ligu ir viso kito prevencijai.
Vsio uzkniso ta diskusija. Nes istraukiami apibrezimai is chemijos vadovelio ir manipuliuojama terminais, apie kuriuos nelabai nutuokiama. Oficialiai iseinu temos. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zosse @ 2005 10 24, 12:14)
dingstu iš šitos temos



QUOTE(ametista @ 2005 10 24, 14:12)
Visko neperskaiciau, nes laiko ner.
Oficialiai iseinu temos.  4u.gif

Tai ir gerai. Ateiti, neturint laiko, o tik tam, kad pademonstruotum teorines žinias, savo išprusimą, siekiant sumenkinti pašnekoves, visai nebūtina. Gero kelio išeinančioms!
Klausiama atsiliepimų apie produkciją.
Esu išbandžiusi du gaminius. dantų pasta su alijošiumi ir karšta kompresą. pastarasis man labai patiko. kaip jis tiksliai vadinasi, nepamenu, nes nebeturiu pakuotės. Užraše dominavo raudona spalva. Juo trindavau krūtinę (sau ar vaikui), kai sloguodavome ar kosėdavome, trindavau po karštų vonelių padus. išstrynus ta vieta sušildavo. Esu išbandžiui ir eukalipto balzama, ir rezorbano tepalą, bet karštas kompresas labai aptiko. beto, suslogavus gerai buvo švelniai patrinti viršutinę nosies dalį - sloga tikrai buvo lengvesnė.
Atsakyti