Įkraunama...
Įkraunama...

Stomatitas

Einu nusišaut. verysad.gif Vėl man lenda opos gerklėj doh.gif unsure.gif Jau pradedu kaltint vaistus... doh.gif Bene keist juos teks,nes prie šalutinių pov. parašytas opinis stomatitas.Būtent tai ir apibūdina mano būseną,nes pas mane buvo didelė OPA doh.gif verysad.gif verysad.gif nebežinau ką daryt.Jau skaudent pradeda ir opeles besusidarančias matau verysad.gif
Atsakyti
nuo vaistu salutinio poveikio,deja,niekas nera apsaugotas verysad.gif
Atsakyti
mes ir suzinojom kas taip per liga doh.gif: vaje vaje... bjauriausia kad jokiu spec vaistu nuo jos nera, daktarinas nuo pienliges skaitosi, o kamistadas isvis nuo dantu dygimo...
Atsakyti
QUOTE(Šindila @ 2010 01 14, 23:58)
mes ir suzinojom kas taip per liga doh.gif: vaje vaje... bjauriausia kad jokiu spec vaistu nuo jos nera, daktarinas nuo pienliges skaitosi, o kamistadas isvis nuo dantu dygimo...

Kamistad yra specialiai burnos ligom.Tik reikia pirkt ne Kamistad baby,o Kamistad N.Man net nespėjo normaliai išlįst opos ir jau dinginėja (tfu tfu tfu).Tik pajutus,kad jau kažkas vysta tepiaus kas 1 val. Kamistad N
Atsakyti
QUOTE(Ruta1992 @ 2010 01 15, 00:01)
Kamistad yra specialiai burnos ligom.Tik reikia pirkt ne Kamistad baby,o Kamistad N.Man net nespėjo normaliai išlįst opos ir jau dinginėja (tfu tfu tfu).Tik pajutus,kad jau kažkas vysta tepiaus kas 1 val. Kamistad N

nu va, taip ir galvojau doh.gif nusipirkom ta baby, nuejau i vaistine kamistad n nusipirkti, bet neturejo, tai sako tas pats cia, atseit veiklioji medziaga abieju ta pati g.gif
Atsakyti
QUOTE(Šindila @ 2010 01 15, 23:10)
nu va, taip ir galvojau  doh.gif nusipirkom ta baby, nuejau i vaistine kamistad n nusipirkti, bet neturejo, tai sako tas pats cia, atseit veiklioji medziaga abieju ta pati  g.gif

Tuoj pažiūrėsiu.Oi ne,ne.Skiriasi jų sudėtys.Visų pirma Kamistad Baby nėra skausmo malšinančios priemonės,kuri man yra svarbi ir šiaip,visiškai skiriasi sudėtis.Baby yra gerokai paprastesnės sudėties,nei N.
Atsakyti
QUOTE(Ruta1992 @ 2010 01 15, 23:19)
Tuoj pažiūrėsiu.Oi ne,ne.Skiriasi jų sudėtys.Visų pirma Kamistad Baby nėra skausmo malšinančios priemonės,kuri man yra svarbi ir šiaip,visiškai skiriasi sudėtis.Baby yra gerokai paprastesnės sudėties,nei N.

aciu jau nusipirkom, gydysimes 4u.gif tada ziuresim ar pades 4u.gif
Atsakyti
Labas lygoniukams 4u.gif
visu pirma sveikateles 4u.gif
Mano dukryte irdi susirgo stomatitu verysad.gif Temperatura jau 6 diena, ir labai sokineja iki 39 buvo pakylus, o zaiadeles tik 2 diena, vaikas visa diena prasovalgyt, bet bijo ka nors i burnyte isideti, gydomes faringo spray, bet tik 3 kartus galima purksti, bet matosi iskart kad geriau vaikui buna, linksma pasidaro, zaidzia, bet vis tien nevalgo, siandien bandysim valgyt tyreles visai mazuciams skirtus, maza labai mego, tai laukiam kol atnes.
O dar paklaist norejau, pas maniske labai sausos lupos, skilineja iki kraujo, ar kam yra taip buve? ka daret?
Atsakyti
siandien supratau kad ir mums stomatitas unsure.gif - kelios dienos temparatura pakyla, kažkoks keistas kvapas iš burnos atsirado - galvojau kad nuo dantenų tepaliuko, nes budavo, o ir šiaip jautresnė -galvoju dėl dantukų - kaip tik iltiniai turi kaltis.... verysad.gif verysad.gif o šiandien pažiūrėjau kai verkė burnytę atidžiau - paburke visur ir kažkokių žaizdelių yra.. ir kraujuoja vienoj vietoj schmoll.gif verysad.gif

nusipirkom Kamistad N, paracetamolį naudosim nuo skausmo ar temperatūros ir vit. C gersim..

neblogas straipsniukas - http://www.sveikaszm...r...&subtema=83 ..išskyrus ta sakinį dėl stomatito dažnumo asocialiose šeimose doh.gif lotuliukas.gif


Tikiuosi mums ta lengvoji forma, nes kol kas valgom... sekmės visoms mamytems ir vaikiukams 4u.gif

ai - dar - jei naudojat čiulptuką tai patarimas - tepaliuka užtepti ant jo ir duoti čiulpti drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo opalė: 31 sausio 2010 - 14:57
Buvau pas dantistą ir klausiau dėl stomatito,tai sakė tept Kamistad N ir jei kur rast galima B grupės vitaminais kai būna aliejiniai,kapsulėse.Pradurt ir patept žaizdeles.Labai skatina užsitraukimą ir audinių atsinaujinimą.
O man vėl labai lengva forma buvo...per 5 dienas opelė dingo.Galvojau,kad protinis dantis dygsta,bet skausmas matyt tik dėl stomatito buvo doh.gif
Atsakyti
sveikutes
apturejom baisu stomatita su abiem panelem. turejom 39 temper 1sav. ir pamelusias lupas, dantenas kraujingas baisiai isokusias ir peles 4sav.mazoji lengvesne forma. tai isbandem visus vaistus ir geriausi yra soda:) su saltalankiu
Atsakyti
QUOTE(Karamele @ 2010 02 12, 16:47)
sveikutes
apturejom baisu stomatita su abiem panelem. turejom 39 temper 1sav. ir pamelusias lupas, dantenas kraujingas baisiai isokusias ir peles 4sav.mazoji lengvesne forma. tai isbandem visus vaistus ir geriausi yra soda:) su saltalankiu

mum tik jie padejo
Atsakyti