Įkraunama...
Įkraunama...

Koks geriausias amžiaus skirtumas tarp vaikų???

QUOTE(Faustyte @ 2012 04 01, 19:11)
dar vieną mintį noriu parašyti- man geriausiai kai vaikai su pakankamu skirtumu, kad kiekvienas būtų būvęs išnešiotas ir išmylėtas smile.gif

Pritariu, tarp mano vyresniu vaiku 1m 8 men, tai visiskai nepamenu kaip augo antroji, pirmojo pasiekimai viska uzgoze, bet jiems kartu tai smagu buvo.
Skirtumas daugiau kaip 10 metu jau per didelis, tai irgi patyriau.
Atsakyti
Manau, nuo 4 metu iki kol teveliai nores ir gales biggrin.gif , maniskei 3 metukai tai pradedam su vyru galvot apie 2 vaikeli, bet dar kelis metus palauksim 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(luzere @ 2012 04 02, 23:48)
Pritariu, tarp mano vyresniu vaiku 1m 8 men, tai visiskai nepamenu kaip augo antroji, pirmojo pasiekimai viska uzgoze, bet jiems kartu  tai smagu buvo.
Skirtumas daugiau kaip 10 metu jau per didelis, tai irgi patyriau.

daugiau negu 4-5 metai skirtumas, mano nuomone, jau yra didelis vaiku tarpusavio rysiui
Atsakyti
Tarp maniškių 2,5metų skirtumas. Manau jiems abu linksmiau augti.
Atsakyti
tarp pirmu dvieju vaiku 1,2 men ..... o dabar laukiuosi tai jau bus 9 metai skirtumas ir tai tikrai perdidelis bet ka cia bepakeisi
Atsakyti
QUOTE(minijuke @ 2012 05 04, 11:29)
daugiau negu 4-5 metai skirtumas, mano nuomone, jau yra didelis vaiku tarpusavio rysiui


Vaikų tarpusavio ryšį formuoja ne tik skirtumas tarp vaikų, bet ir aplinka, kurioje jis auga. Ir negalima nuspręsti, kad 4-5 metai ir to ryšio nebus. Jis gal kaip tik bus,nes konkurencija tarp vaikų bus mažesnė. O konkurencija visgi yra baisus dalykas
Atsakyti
Sutinku, tarp manes ir brolio yra 2 metu tarpas - tarp muus jokio rysio. O va vyras su broliu skiriasi 6 metais ir labai gerai sutaria. Aisku, cia jau suauge, o vaikams manau vis vien kuo mazesnis skirtumas tuo jiems linksmiau.
Atsakyti
Tarp pirmo ir antro vaiko tarpas 2 metai ir 9 mėnesiai, galiu pasakyti tarpas tobulas. Ir vaikai puikiai sutaria ir man lengviau buvo. Tarp antro ir trečio lygiai du metai, ir vaikams sunkiau bendraujasi ir man sunkiau, dėl mažojo blush2.gif
Atsakyti
Kiek mačiau, man optimaliausias skirtumas - 5 metai - ir vaikai pažaidžia, ir vyresni mažiukus pagloboja, pasirūpina, toks gražus gražus amžius... Kai 3 metų skirtumas - nuolatinės kovos už būvį, kai visiems tuo pačiu metu vieno žaisliuko reikėti pradeda....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zhemuoge: 25 birželio 2012 - 18:20
Vienam broliui yra 8, kitam 4 ir sesei 2 metukai. Man asmeniškai lengviausia auginti buvo pirmus du vaikinukus. Buvom spėję tiek morališkai tiek fiziškai po vystyklų maratono atsigauti. Vyresnėlis brolis labai norėjo mažiukui žaisliuką p[aduoti, pažaisti, žailų neatiminėjo, žinojo kad valgyti negalima paduoti ir t.t. O va tarp mažesniųjų pipirų yra beveik 2 metukų skirtumas... man pradžia kaip košmaras buvo blush2.gif Dar nespėjom suprasti kad jau naktį galim išmiegoti neprabusdami (vidurinėlis keldavosi 5-9 kartus doh.gif ) o čia jau bac... vėl viskas iš pradžių biggrin.gif Reikėjo labai saugoti kad saldainio į burnytę neįkištų ar šiaip dešros gabalo doh.gif biggrin.gif Dėl žaislų buvo skaudi kova... Kas netikdavo tuoj per jėgą barškutų norėdavo atimti, ir šiaip baisu būdavo kad neužplotų unsure.gif žodžiu man pametinukų tėvams didžiausia pagarba 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
Tarp mūsiškių dviejų metų skirtumas... Tuos kelis mėn, kol abi buvo su sauskelnėm, abi naktim keldavosi - ojoj, sakiau, tarp kitų reiks bent 3 metų tarpą palikt... Bet dabar vienai metai, kitai treji, abiems ta pati veikla įdomi, jei prireikia, galiu vieną kitos drabužėliais aprengt, abi gražiai vienos moka žaist (su sąlyga, kad mažoji uždaryta manieže, nes kitaip apkandžioja ir apipeša vyresniąją smile.gif) Tai dabar toks metų skirtumas atrodo idealus, kas, kad pradžioj pavargt teko. O tarp antros ir trečio(s) bus dar mažesnis skirtumas, teks dar ilgiau pavargt... Bet paskui turbūt vėl bus gerai smile.gif Šiaip, jei išeitų viską susiplanuot, geriausia būtų po 3 metus tarp vaikų palikt.
Atsakyti
As turiu tris vaikucius, tarp visu skirtumas 2 metai, suneliui 4, dukrytei 2, ir mazytei dukrytei 3 menesiai. MAn cia pats tobuliausias skirtumas wub.gif , sunelis nuo pat gimimo dievina abi seses, vidurien sesyte jau pilnateise jo zaidimu drauge, kaip dvynukai kokie, nes 2metuke sneka absoliuciai viska, itariu, kad didelio bendravimo su broliu deka...MAn regis sunkesni buna pora menesiu tam vaikui, po kurio gimsta kitas, tik tiek...Teveliams pradzioju nelengva, bet kai 'pagauni kampa', niekas nebaisu, ypac lengva dabar treciuke auginti, jokiu baimiu nelike, o dickiai duodasi aplinkui jau patys, nors mazi dar, individualaus demesio irgi nemazai reikia, bet auga vienu ypu thumbup.gif LAukiu nesulaukiu, kol maziuke pasijungs i kompanija isdykeliu, kol kas lieka geriausiu abieju didziuju vaiku zaislu cool.gif
Atsakyti